Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 17:14   #1
Wulf sport

dakle sad sam velik lik nema šta kad sam u podforumu mode odlično.
dakle čuo sam za taj wulf-sport u donjem stupniku i planiram otić tamo ako imam koristi od toga...ako je netko bio može li mi reć što se otprilike nudi po kojim cijenama

na primjer čuo sam da se kupuju marte po 200 kuna vansice po 150-ima li istine u toe i osim toga koje još marke su zastupljene i osim obuće što se još nudi

nadam se da je malopridaja uključena,zahvaljujem
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 17:19   #2
joj,marte po toj cijeni?
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 17:19   #3
gdje?GDJE????




GDJE????
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 00:39   #4
http://www.wulfsport.hr/new/hr/results.asp

eo ga prijatelju raspitaj se još sa guglom i vidjet češ da ljudi govore pozitivno meni samo treba potvrda
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:30   #5
Quote:
hrcak999 kaže: Pogledaj post
dakle sad sam velik lik nema šta kad sam u podforumu mode odlično.
dakle čuo sam za taj wulf-sport u donjem stupniku i planiram otić tamo ako imam koristi od toga...ako je netko bio može li mi reć što se otprilike nudi po kojim cijenama

na primjer čuo sam da se kupuju marte po 200 kuna vansice po 150-ima li istine u toe i osim toga koje još marke su zastupljene i osim obuće što se još nudi

nadam se da je malopridaja uključena, zahvaljujem
Bila sam vise puta, i isplati se otici pogledati. Imas i robe (uglavnom sportske, trenerke itd.), te obuce iz shoe bee dooa, dakle i martensice, vansice, masa tenisica (nike, lacoste, addidas). dosta toga. neke cijene su normalne, al vecina je znatno snizene, samo sto je problem da je to outlet pa tesko nadjes broj. od zenskih brojeva najvise ima 36, ili neki jako veliki brojevi.
uglavnom, preporucam da odes, jer se isplati ako nadjes svoj broj, a mozda hoces jer velikih brojeva ima.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:39   #6
a di je donji stupnik?u bih možda?
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:42   #7
bila sam često, zadnje kupila trenirku reebokovu microfibra za 100 kn, isplati se, samo treba pogoditi dan kad im dođe roba pa je i izbor veći, inače tete su ful ok, možeš dobiti tel broj da provjeriš jesu li dobili kaj novo
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:50   #8
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
a di je donji stupnik?u bih možda?
Wulf sport ti je zelena zgrada do Mercatone-Emmezzete, preko puta bočnog parkirališta. A Emmezzeta je odmah do naplatnih kućica za autocestu Zagreb-Karlovac. Dakle, ako ideš s autom, onda prema naplatnima/autocesti, pa malo prije kućica skreneš lijevo (piše neka tablat: Stupnik ili tkao nešto)....
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:07   #9
da.ali ja nemam auto.sad su mi sve nade o jeftinim martama propale...
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:24   #10
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
da.ali ja nemam auto.sad su mi sve nade o jeftinim martama propale...
nek te roditelji voze ili se raspitaj za autobus, znam da tamo voze... ukrcaj je na onom okretistu kod savskog mosta, a tamo mozes saznati koji broj, i tabelu za polazak i povratak.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:20   #11
e odlično mda i mi treba broj cirka 47/48 tu negdje pa bum naš otišo malo razgledat a kad otpr dolazi roba dal se zna
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:32   #12
Quote:
hrcak999 kaže: Pogledaj post
e odlično mda i mi treba broj cirka 47/48 tu negdje pa bum naš otišo malo razgledat a kad otpr dolazi roba dal se zna
tamo uvijek ima dosta robe, a s tim velikim brojem mozda zaista nadjes nesto za sebe. pretpostavljam da roba dolazi na kraju sezona, kad ciste ducane od ljetnog/zimskog. al zaista je ducan uvijek pun... uostalom, zaista ih mozes nazvati i pitati imaju li broj 47/48 u cipelama koje te zanimaju.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:41   #13
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
nek te roditelji voze ili se raspitaj za autobus, znam da tamo voze... ukrcaj je na onom okretistu kod savskog mosta, a tamo mozes saznati koji broj, i tabelu za polazak i povratak.
Bus 111 sa savskog mosta...
http://www.zet.hr/zetred/

Isplati se otići...
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 17:59   #14
e dobro ja se zahvaljujem otići ću onda sredinom 10 mjeseca da naiđem na nešto zanimljivo i ako nije problem samo dat broj telefona
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 19:15   #15
nemam namjeru ići sve do ZAGREBA(2 sata vožnje iz rijeke,pih),ali ako budemo išli na izlet u zagreb reći ću da sam se izgubila,a zapravo ću ići po martensice...
:-))
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 20:29   #16
da donji stupnik u bih...
hahahahahaha
guevara.fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:32   #17
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
nemam namjeru ići sve do ZAGREBA(2 sata vožnje iz rijeke,pih),ali ako budemo išli na izlet u zagreb reći ću da sam se izgubila,a zapravo ću ići po martensice...
:-))
Kaj u wulf sportu imaju marte? Ja onda stvarno nisam dugo bila, prije su imali samo sportsku obleku, i zadnja kaj sam vidjela se Vansice
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:23   #18
ja sam bio danas i pomalo sam razočaran ponudom no ej kad dođe nova roa treba otić,trenutno imaju roze i zelene marte od vansica onaj plitki kalup i one ful duboke a nema normalne skejterice ,trenutno,ženska i lik koji su radili su vrlo susretljivi i stvarno su ljubazni,od obleke ima svega od šminki do sportskih stvari preko sjejt sranja i slično,zapeo sam za jednu vans majicu cirka 120 kuna na sniženju mda ima i fora košulja al 300 kn dat(na sniženju9 za nju ne bih baš htio,isplati se otić ono uzeo sam si za 600 kuna 2para tenisica i sestra si je piknula za 150 neke đej-zijeve reebokice ono...odlično je i stvarno se isplati otić
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:22   #19
di to točno je
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:28   #20
to uzmete bus za donji stupnik na okretistu kod savskog mosta - sidjete na stanici kod mercatonea i picite po glavnoj cesti jos stotinjak metara i skrenete na sporednu cestu nalijevo tamo cete vidit zeleno/sivu zgradu. i istina je za cijene - posebno se isplati uzeti uzorke tenisica koje imete muski broj 43 i zenski 37 cini mi se - odjeca je po tvornickim cijenama skoro a nadje se i starih nerasprodanih modela skroz jeftino, uskoro ce se i dio ovogodisnje ljetne kolekcije naci tamo.
__________________
mališa
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.