Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa
Korisničko ime
Lozinka

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2004., 21:40   #1
Chloe
the chloenator

Registracija: Dec 2002.
Plava kosa #1

Jel netko to isprobao? Iskustva?
Chloe is offline  
Old 15.08.2004., 21:57   #2
Zlatokosa
Registrirani korisnik

oštećuje kosu..
Zlatokosa is offline  
Old 15.08.2004., 22:01   #3
Zlatokosa
Registrirani korisnik

ako imaš svjetlu kosu, još malo je posvijetliti je dovoljno limunom (utrljati i suncati se s tim), te kasnije ispirati u kamilici..
Zlatokosa is offline  
Old 15.08.2004., 22:58   #4
Paw
Srdačna patkica

Paw Avatar

Registracija: Nov 2002.
Re: Schwarzkopf palette blond ~ blonding spray

Quote:
Chloe kaže:
Jel netko to isprobao? Iskustva?
Chloe,
preporučam ti da probaš "stvarčice" od "John Frieda" - "sheer blonde" - linija za prirodnu blond kosu ili kosu boje meda + pramenovi

pakung, šampon, balzam i još dvije stvarčice već imam neko vrijeme i odlični su,
šampon (u liniji imaš 5 različita, mislim) i balzam (u liniji imaš 4 različita, mislim) zaista posvjetljuju kosu jer zadrže pored ostalog (npr. limunovu koricu koja aktivira sjaj i posvjetljuje, suncokretovo ulje iz sjemeniki suncokreta, kamilicu, med)

a osim toga u liniji imaš i odličnu stvar - gel s limunom koji ne oštečuje kosu, nanosi se na kosu prije izlaganja suncu i djelotvoran postaje pri samom izlaganju suncu kada se aktivira sastva limuna i kosa svijetli - gotovo prirodan proizvod, a opet ne jak kao obična limunska kiselina, pa kažem ne uništava kosu - ne suši je.

a imaš i još jednu super stvarčicu - losion sa zlatnim česticama koji se rasporedi prstima na pramenove kose koji nisu "zlačani" več više "medeno blond" i time uravnotežiš boju kose u gold blond sa predivnim zlatnim odsjajem Ma milina

ovdje sam navela samo neke njihove proizvode, ostalo možeš pogledati ovdje - http://www.johnfrieda.com/flash.htm
i onda u lijevom uglu u malom prozorčiću, malo ispisano idi na "our products" i surfi, surfi

sve ove proizvode toplo preporučam jer sam ih večinu isprobala i zaista su odlični
imate ih kupiti u Mulleru, (btw. ja sam išla u Kopar samo po šampon) , ako netko zna gdje ih se može kupiti u Hrv??
bila bih jako zahvalna

Advertisement
Sponsored links

Old 16.08.2004., 08:12   #5
charlize
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2004.
Re: Re: Schwarzkopf palette blond ~ blonding spray

Quote:
Paw kaže:
a osim toga u liniji imaš i odličnu stvar - gel s limunom koji ne oštečuje kosu, nanosi se na kosu prije izlaganja suncu i djelotvoran postaje pri samom izlaganju suncu kada se aktivira sastva limuna i kosa svijetli - gotovo prirodan proizvod, a opet ne jak kao obična limunska kiselina, pa kažem ne uništava kosu - ne suši je.

u sve sto je Paw napisala, jos da dodam da ako sunce nije dovoljno jako, mozes i fenom.

inace, John Frieda, za plavuse , nema boljih proizvoda.
charlize is offline  
Old 16.08.2004., 13:10   #6
Durica
Plava. Hladna.

Durica Avatar

Registracija: Jun 2004.
Ima Mullera i u Zagrebu na Jelačić placu - sam ne znam di da tražim, u prizemlju il u podrumu
Durica is offline  
Old 16.08.2004., 15:18   #7
Zmijica
.

Zmijica Avatar

Registracija: Jun 2003.
Quote:
Durica kaže:
Ima Mullera i u Zagrebu na Jelačić placu - sam ne znam di da tražim, u prizemlju il u podrumu
U podrumu.
Tamo gdje su farbe, pa samponi...
Ima, garant. Vidila.
E, a jesu ti samponi i losion dobri i za neprirodne plavuse?
Zmijica is offline  
Old 16.08.2004., 15:26   #8
charlize
Registrirani korisnik

Quote:
Zmijica kaže:

jesu.
charlize is offline  
Old 16.08.2004., 15:33   #9
charlize
Registrirani korisnik

Chloe,

samo jos, ako imas tamniju kosu, onaj gel s limunom ti mozda i nece bas puno posvijeliti. ja sam se dugo dugo farbala u plavo, al nakon iznenadnog unistenja kosa, sad samo stavljam ovaj gel na ono sto izraste i nema vise farbanja. al meni je prirodna boja jako svijetla, a prijateljici koja je probala na svoju tamniju kosu, kosa joj se ama bas nista nije posvjetlila.
charlize is offline  
Old 16.08.2004., 17:14   #10
Noemi
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2004.
A ono iz Lusha,neko cudo za posvjetljivanje kose...Maryiln ili kako se vec zove,jel to netko probao?

I da li bi na svjetlo smeđu kosu bio djelotvoran taj limunac?
Noemi is offline  
Old 16.08.2004., 17:20   #11
Paw
Srdačna patkica

Paw Avatar

Quote:
Noemi kaže:
A ono iz Lusha,neko cudo za posvjetljivanje kose...Maryiln ili kako se vec zove,jel to netko probao?

I da li bi na svjetlo smeđu kosu bio djelotvoran taj limunac?

imam i to i preporučam ne kupovati, uopće ne šljaka
bačena lova 100%
Old 16.08.2004., 17:22   #12
Noemi
Registrirani korisnik

Thx..znaci trebala bi u potragu za Friedom,ako ce i on djelovati.
Noemi is offline  
Old 16.08.2004., 17:23   #13
charlize
Registrirani korisnik

eh, ja se moram ispraviti.

ovaj moj John Frieda nije na bazi limuna. ne znam otkud mi da jeste, al je jaaaaaakoooo blag (and trust me, znam prepoznati je li proizvod za kosu blag).

na njemu pise: Beach Blonde, Sonnen-Strähnen, Wärme-aktivierte Highlights. Schnelle highlights durch Gel auf milder Peroxyd-Basis, feine Licheffekte oder freche Strähnen.

i jos pise da je za plavu do svijetlosmedju kosu, pa Noemi, samo naprijed. toplo preporucujem.
charlize is offline  
Old 16.08.2004., 17:26   #14
Noemi
Registrirani korisnik

Hvala
MIslim da cu probati.Imam izrast svjetlih pramenova a pustila bih svoju boju kose pa mi samo treba nesto da zakamufliram tjeme

Znas li mozda kolika je to investicija...ostala sam bez novcanika i dokumenata pa sam na porosackoj dijeti do daljnjeg
Noemi is offline  
Old 16.08.2004., 17:32   #15
charlize
Registrirani korisnik

mislim da je oko 7-8 eura.
ali evo sad gledam na internetu, izgleda da ja imam neku stariju varijantu i da je to sad preimenovano u Beach blonde Lemon Lights.
charlize is offline  
Old 16.08.2004., 17:50   #16
Chloe
the chloenator

Quote:
charlize kaže:
Chloe,

samo jos, ako imas tamniju kosu, onaj gel s limunom ti mozda i nece bas puno posvijeliti...
Imam svijetlosmeđu kosu (ak se dobro sjećam ). Imala sam prije neki sprej koji je kao ovaj Swarzkopfov za posvjetljivanje kose i bilo mi je to ok...

Vidjet ćemo...
Chloe is offline  
Old 20.08.2004., 21:12   #17
Bluegirl
Meow

Bluegirl Avatar

Quote:
Zmijica kaže:

Odlicni.
Kad sam pocela stavljat pramenove, bila mi je kosa super, jer sam koristila Friedu. Onda sam malo prestala, pa je ispucala. Moram probat onaj zlatni losion
Old 20.08.2004., 23:35   #18
Chloe
the chloenator

nisam vidjela taj losion danas u mulleru... ono od limuna sam vidjela i ostale stvarčice
dosta su skupi, ali ako su tak dobri kako kažete....
Old 21.08.2004., 09:44   #19
Paw
Srdačna patkica

Paw Avatar

Quote:
Chloe kaže:
nisam vidjela taj losion danas u mulleru... ono od limuna sam vidjela i ostale stvarčice
dosta su skupi, ali ako su tak dobri kako kažete....
Chloe, sve ovisi kako i što naručuju,
npr. zadnji put kada sam kupovala u Ljubljani nisam vidjela niti onu stvarčicu od limuna niti taj losion,
ali zato sam ga nedavno našla u Kopru i ono ostala....pa zar i to imaju....
ono...ipak je Muller u Ljubljani (mislim na onaj pored BTC-a) veliki kompleks zgrada za sebe, pretpostavljaš da nema čega nema,
i onda kako velim, u manjem Mulleru u Kopru nađem SVE, apsolutno sve što je Frieda izbacio na tržište...

ja ti savjetujem da pitaš voditelja/icu kada misle što naručiti i dali te proizvode uopće naručuju - ok.. ovo stoji ako si "zagrižena" kao ja za te Frieda stvari

inače obožavam kupovati u Mulleru, ALI sam ostala paf sada zadnji put u Kopru kada mi teta nije htjela zamotati poklon za sestru (a imaju besplatnu uslugu motanja, kao DM)

i ono... nisam u startu skužila šta mi ova s blagajne dovikuje,... ja nastavila dalje tražiti da mi "to" zamota,
tada dođe neka mlada curka, i počne motati (skužim da joj na kuti stoji: voditelj odjela) i veli mi da zbog manjka radnika ne motaju ništa što nije parfem

recimo to u Ljubljani nikad nisam doživjela,
znači sve ovisi od grada do grada, iako bi svi trebali raditi po istom principu. jednostavno, nije svugdje isto.
Old 21.08.2004., 15:02   #20
PrittPen
25% bitch

PrittPen Avatar

Registracija: Aug 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku PrittPen
a jel ima itko iskustva s onom njegovom frizz-ease linijom (onom koja nije samo za plavojke)? meni bi, naime baš to trebalo. mislim na frizz - ease.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja