Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2003., 12:14   #1
Garovix
Registrirani korisnik

Garovix Avatar

Registracija: Jan 2003.
port royale

je li tko igrao?
preporuke?
fala
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 12:44   #2
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Zgodna igrica Samo treba krenut polako. Inace si bogin. I citaj PDF fajl koji dodje uz igru. To pomaze poprilicno jer neke "tvornice" nerade bas same od sebe. (ribari trebaju trave recimo )
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 08:30   #3
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

zarazna igra. vrlo igriva.
i obavezno pročitat manual, like axmi said.

i pazit na missions. meni se zna dogodit da zaboravim na nešto i onda se sjebem. ili krenem s presporim konvojem pa ne stignem na drugi kraj mape na vrijeme.

jel netko našao hideout?
ili otplovio do bermuda islands?
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 12:24   #4
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Bas se mislim da malo odem igrat sad (ispitni rok pa....
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 26.10.2003., 17:09   #5
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

štovani kolega Profesor je dobio odgovor na svoje pitanje. jučer, mislim. a i mene je to patilo. Profa je demonstrirao zavidnu snalažljivost i nazvao mene da me to pita. a ja sam, u maniri najvećieg proroka rekao "pogledaj u onaj manual". vuk sit i frula cijela. stvarno smo i
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 15:48   #6
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

znate kaj mene frustrira u ovoj igri? reći ću vam, zanimalo vas ili ne :
sea battles... kad odem na "automatic" glupi komp uvijek potroši sve one granate koje uništavaju jedra. SVE. koliko god ih ima. a kad odem na "manual" komp mi brodovima prolazi kroz formaciju bez beda, šamara na sve strane, pola mojih brodova ne puca iz samo njima dokučivog razloga. kompjuterski brodovi su UVIJEK, ali UVIJEK bar jedan jebeni čvor brži od mojih. jebeno frustrirajuće.
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja