Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2007., 20:20   #1
Bershka

Popis Bershka trgovina

Zagreb
- Avenue Mall
- West Gate


Malo sam gledala kaj će Avenue Mall imati od dućana/butika ( whatever) i naišla sam na ovu marku. Sve mi super izgleda . Prvi put čujem za tu marku. A vi? Da čujem malo komentara ak je neko bio u tom dućanu.Da li je kvaliteta dobra, Cijena?? Kakve su? .. mučas gracijas. ne mogu sačekati da se A.M. otvori. uglavnom zbog sephore...no.. to je već offtopic..

web: http://www.bershka.com/

Zadnje uređivanje mokry : 28.10.2010. at 19:57.
Tin-Tin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:40   #2
U Barceloni sam u tom ducanu kupila cipkasti topic na kukice i savrseno se drzi(i nakon 2 godine neprestanog pranja )
Nisam sigurna cija je to marka jer je na etiketi pisalo made in Romania,ali neki su mi rekli da je španjolska firma.Cijene su pristupacne-kao u pimkiu ili new yorkeru.taj topic je tamo bio 15 eura.E sad pitanje je hoce li nas ovdje opet izmusti ili ne..
u svakom slucaju mislim da ce biti jedan od posjecenijih ducana.
usput-HVALA na obavijesti
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:51   #3
Ma nema na čemu Sad sam malo čitala i našla : Bershka is a company belonging to the Spanish Inditex group (owner of Zara). Jedva čeeekammm..
Tin-Tin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 21:28   #4
kad sam bila na maturalcu u grckoj prije nekih 5,6 godina kupila sam si traper jaknu od te marke. i danas je nosiva, odlicno izgleda.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 22:31   #5
Quote:
Tin-Tin kaže: Pogledaj post
Malo sam gledala kaj će Avenue Mall imati od dućana/butika ( whatever) i naišla sam na ovu marku. Sve mi super izgleda . Prvi put čujem za tu marku. A vi? Da čujem malo komentara ak je neko bio u tom dućanu.Da li je kvaliteta dobra, Cijena?? Kakve su? ..
meni bershka prezakon, ima otkačenih stvari i uopće nije skupo, a i lijepo su im uređeni dućani (barem ovi di sam ja bila), nije onak sterilno. dućan je inače španjolski.
prije 5 godina kupila u grčkoj tenisice za 30 eura i nosim ih dan danas i eno ih još su čitave i super se drže (a njih najviše nosim od svih tenisica i nijedne dosad još nisam imala 5 godina). bershka =
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 23:30   #6
sa bershka ducanom sam se susrela u Londonu, jedan od high-street ducana vrlo trendy odjece i povoljnih cijena. Blago vama zagrepcanke! Mozda cu i ja kod vas u shopping! Ja od Londona nisam imala priliku nigdje drugdje vidjeti taj ducan.
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 00:18   #7
Da, Bershka je ducan iz Zarine grupe...

ima fora stvari i ducan je lezerniji, veseliji i ima puno krpica za van...
ono sljokice i to

za cijenu cemo jos vidjeti
sonata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 00:53   #8
Quote:
sonata kaže: Pogledaj post
ono sljokice i to


Veselim se.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 01:04   #9
u Londonu su ga otvorili prije par godina. i bilo mi je to ugodno iznenadjenje.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:32   #10
Također sam vidjela da će se otvoriti i dućan Massimo Dutti. Na netu mi se čini da imaju dobre stvari, a u živo ih nikad nisam vidjela.... pa ako neko zna nek javi.... kvaliteta...... cijene....... i to......
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:25   #11
jooj kak dobroo.. samo se nadam da nebudu napuhnute cijene kak to već i biva u lijepoj našoj..hvala curke
Tin-Tin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:45   #12
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Također sam vidjela da će se otvoriti i dućan Massimo Dutti. Na netu mi se čini da imaju dobre stvari, a u živo ih nikad nisam vidjela.... pa ako neko zna nek javi.... kvaliteta...... cijene....... i to......
mmmm lijepi duchan, tamo lola kupuje ako se ne varam
bershka - imam jednu kul majcu koju mi je kupio bivshi dechko, slichno zari
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:45   #13
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
sa bershka ducanom sam se susrela u Londonu, jedan od high-street ducana vrlo trendy odjece i povoljnih cijena. Blago vama zagrepcanke! Mozda cu i ja kod vas u shopping! Ja od Londona nisam imala priliku nigdje drugdje vidjeti taj ducan.

u cheshkoj
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 16:55   #14
nema nikakvih fotkica?

sajt im nije nešto prepun sličica...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 09:30   #15
Ja ga nikako ne mogu otvorit...
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:21   #16
Quote:
sonata kaže: Pogledaj post
Da, Bershka je ducan iz Zarine grupe...

ima fora stvari i ducan je lezerniji, veseliji i ima puno krpica za van...
ono sljokice i to

za cijenu cemo jos vidjeti

jojojojoj bershka

cijene bi trebale biti ok,ja bila prosle godine u parizu u njihovom ducanu,i to u gallerie la fayette gdje je sve inace skuplje za 20 % nego drugdje a cijene su bile oko 15-ak eura za majcice a trapke 20-30 eura,tak da ni kod nas ne bi trebalo bit nis skuplje.jedva cekam
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:42   #17

bershka dolazi kod nas? super, s njom dolazi i minus na mojoj kartici
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 18:55   #18
eto, danas sam prvi put bila u bershki i odusevila se.... super stvari ima!!
*IllUsIoN* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:16   #19
i ja isto sam oduševljena
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 20:56   #20
meni je bershka, ne znam..nekako djeluje jeftino i sinteticko.a i kricave boje nisu moj dir.tipa new yorker.al zna se naci pokoja cool stvarcica.iako sve sto sam ja kupila u madridu je kratko trajalo-kvaliteta materijala je dosta losa sto se tice vesta (za drugo ne znam). dobila sam dojam da tamo kupuju spanjolke nize klase (i vecinom imigranti iz juzne amerike) jer je vrlo jeftina-jeftinija nego kod nas-to je tam u rangu H&M-a , uvijek je sve razbacano i neuredno.
massimo dutti i lefties i oysho su opet dio iste firme koja proizvodi zaru, tak da je to sve u biti isto.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.