Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 22:57   #1
Modne agencije

vec neko vrijeme radim u jednoj splitskoj modnoj agenciji s tim da sam poslala svoje podatke i fotografije midikenu odgovorili su mi odmah sto je vrlo pohvalno i sad traze da dodem u agenciju na razgovor naime,zanima me da li je netko vec imao kontakta s njima i dali svima odgovore i zovu ih u agenciju ili samo onima koji im se svide...

thanxxx
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:58   #2
ja sam bila davno u midikenu
rekli su mi da kad smanjim struk dodjem opet
imala sam struk 65
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 22:59   #3
moje mjere su 92-65-90
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 23:00   #4
Quote:
buba-mara00 kaže:
moje mjere su 92-65-90
ne znam za sada, moje su u prsima nesto vece,al pogledaj kakve modele imaju,ak pasu tvojim mjerama...zakaj ne?
uostalom odi na razgovor nis ne gubis
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 19:55   #5
neznam zasto ali meni su midikenovi(ili uopce nasih agencija)modeli tako nekako bezvezni..znam curu,mislim,ima tijelo super i visinu i sve to ali faca,ten,zubi..mislim zgrozis se..a svuda je ima,odmidikena na dalje.i svi koji je vide,pitaju se isto-kako?na konto cega?
onda sam vidla tipice u magazinima,veli modeli iz midikena-i ono-koma.
mislim si onda,koja je razlika izmedu svijetskih ponzatih agencija i nasih?mislim,svjetske iako kadkad nemaju bas i neke modele ali su unikatni po necemu-a nase sve su iste?nema ni malo unikatnosti..cak i ruzne znaju imati ono nesto...al nase su sve 'prazne'...nek mi neko objasni ili dal je netko uopce primjetio to?
ok ima par nasih koje su bas ono,nesto...ali te mozes na prste nabrojati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 22:31   #6
Imaju samo slamu u glavi.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 11:31   #7
Mene su nedavno zaustavili na ulici da se prijavim (nije mi ni na kraj pameti...) Ja se mrzim slikavati.Za moje godine to mi je bio ogroman kompliment
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:22   #8
Quote:
buba-mara00 kaže:
vec neko vrijeme radim u jednoj splitskoj modnoj agenciji s tim da sam poslala svoje podatke i fotografije midikenu odgovorili su mi odmah sto je vrlo pohvalno i sad traze da dodem u agenciju na razgovor naime,zanima me da li je netko vec imao kontakta s njima i dali svima odgovore i zovu ih u agenciju ili samo onima koji im se svide...

thanxxx
ja sam im se isto nedavno javila,odgovorili mi odmah i rekli da dodjem,da me uopce vide...rekli su ono zanimljivo izgledas,bla,bla moras napraviti book koji je za moj ukus malo preskup s obzirom na to da sam tamo otisla onako usputno,tek toliko da vidim sto ce mi reci,nije da me to bas zanima...
zvali su me na par castinga,i to je to jer s moje strane nije bas bilo nekog truda .inace mislim da su ok,da se trude ako ti to zelis,ali zamjerka im je recimo sto uzimaju previse cura...od kojih realno puno njih nema sanse.uzimaju cure kaj su totalno bez veze izgledaju nis posebno...tak da ne znam.probaj...pozeljno da si sto visa,i imas sto duze noge,faca im ocito nije toliko bitna.sretno
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:56   #9
Quote:
loolu kaže:
...rekli su ono zanimljivo izgledas,bla,bla moras napraviti book koji je za moj ukus malo preskup..
Ne znam kako je u HR, al u Njemackoj o takvim agencijama uvijek upozoravaju. Kazu da "prave" agencije ne naplacuju book, nego ako te kao model zele onda ti ga bezplatno naprave.
Agencije koje naplacuju book ti nabave jedan ili dva bookinga i to je to.. ako i toliko.. Al kazem to vrijedi za njem. - mozda je u HR drugcije...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:50   #10
Quote:
anya kaže:
Mene su nedavno zaustavili na ulici da se prijavim (nije mi ni na kraj pameti...) Ja se mrzim slikavati.Za moje godine to mi je bio ogroman kompliment

ja se samo nasmijem i velim da sam malko 'prestara'
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:53   #11
Quote:
Magg kaže:
Ne znam kako je u HR, al u Njemackoj o takvim agencijama uvijek upozoravaju. Kazu da "prave" agencije ne naplacuju book, nego ako te kao model zele onda ti ga bezplatno naprave.
Agencije koje naplacuju book ti nabave jedan ili dva bookinga i to je to.. ako i toliko.. Al kazem to vrijedi za njem. - mozda je u HR drugcije...
neznam.u ny i la-u sam placas portofolio(ako nis,onda bar prvi)ali posle je sve na njima.ako su fakat zainteresirani.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:52   #12
Quote:
AFRODITA69 kaže:
neznam.u ny i la-u sam placas portofolio(ako nis,onda bar prvi)ali posle je sve na njima.ako su fakat zainteresirani.
zato kazem da ono vrijedi za good old germany ovdje svi upozoravaju da nikako ne placat sam set-car, to sve oni moraju radit.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:13   #13
Quote:
AFRODITA69 kaže:

ja se samo nasmijem i velim da sam malko 'prestara'

To su Afrodita te godine kad i lazi mogu dan uciniti ljepsim
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:57   #14
Ne u mom slucaju...ipak,djelujem bar deset god mlade nego sto jesam.al bas po svemu.no,generalno kuzim sta hoces reci! ;-)
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:14   #15
ma još si u kinderbetu afro u kinderbetu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:40   #16
Quote:
Magg kaže:
zato kazem da ono vrijedi za good old germany ovdje svi upozoravaju da nikako ne placat sam set-car, to sve oni moraju radit.
u pravu si...ozbiljne agencije ne naplacuju book
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:52   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže:
Ne u mom slucaju...ipak,djelujem bar deset god mlade nego sto jesam.al bas po svemu.no,generalno kuzim sta hoces reci! ;-)

Ma daj Afro molim te
ja ono stvarno volim optimizam kod ljudi ali onaj realni.
Da nisi pokazivala slike ovuda jos bi neko pao na to, ali ovako fakat nemoj valjati gluposti.
Ako imas 42-3 onda se mozda mos prodati pod 10 godina mladu, ali sa 30-iiii nemozes!
Godine ti se vide i pomiri se sa tim.
Godine nisu takav problem ako neko izgleda dobro, ali tebe ako nisi debela onda te fotografija deblja. nije to tako strasno za normalan zivot, dapace puno frajera voli guziti punije, ali za bavljenje manekenstvom je itekako bitno!
Zato ostaj ti nama i dalje optimisticna, brij pozitivu ali u nekim stvarima malo realnosti ne skodi
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 10:08   #18
Što se odmah napali afro. Pa ne traže svi štrkljave manekenke od nekih 40 kila. Nisam ni ja premršava niti sam dobivala takve ponude ali su me tražili da se prijavim za neki natječaj za modela. A u 30-ima možeš sigurno izgledati bar 6-7 godina mlađe...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 17:10   #19
Quote:
bibobu kaže:
Ma daj Afro molim te
ja ono stvarno volim optimizam kod ljudi ali onaj realni.
Da nisi pokazivala slike ovuda jos bi neko pao na to, ali ovako fakat nemoj valjati gluposti.
Ako imas 42-3 onda se mozda mos prodati pod 10 godina mladu, ali sa 30-iiii nemozes!
Godine ti se vide i pomiri se sa tim.
Godine nisu takav problem ako neko izgleda dobro, ali tebe ako nisi debela onda te fotografija deblja. nije to tako strasno za normalan zivot, dapace puno frajera voli guziti punije, ali za bavljenje manekenstvom je itekako bitno!
Zato ostaj ti nama i dalje optimisticna, brij pozitivu ali u nekim stvarima malo realnosti ne skodi
slike su jedno a zbilja je drugo.da si me upoznala,vidla bi.a bilo je takvih koji su imali cast! imam cak i slike ali ne pokazujem jer je to bio dogovor.10 god mlade nisu nis puno drugacije od mene,dapace!no nije to poanta.poanta je da sam ja jedna zena koja se pazi i mazi a i genetski nemam po kome stariti(trebas vidjeti moju staru i starog u 60-ima...a narocito staroga!!!rijetkost,fakat rijetkost-od otkacenosti,kak se oblaci i opcenito )a i ostale familije-svi su jako mladoliki.meni nije stalo do modeliranja ni kad sam bila u 20-ima a bila sam u model search of america izabrana dva puta...valjda je to zato jer je jedan model bio dovoljan u vezi(moj bivsi,tj par bivsih!).
ne se uspuhavati.na nista.sljedeci puta kad ce biti prilike,dodi pa da se upoznamo.nisam ti ja 'airhead'kakav mislis da jesam...svidam se puno njima,drago mi je zbog toga-jer zena sam-ali nije mi to prioritet za razmisljanje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 17:14   #20
Quote:
anya kaže:
Što se odmah napali afro. Pa ne traže svi štrkljave manekenke od nekih 40 kila. Nisam ni ja premršava niti sam dobivala takve ponude ali su me tražili da se prijavim za neki natječaj za modela. A u 30-ima možeš sigurno izgledati bar 6-7 godina mlađe...
itekako!
pa moje mlade frendice zgledaju ko moja mama...a i ponasaju se tak.
meni zbilja nitko kad me vidi(naravno u zbilji,jer slike nisu mjerilo)ne daju vise od maximalno 28 god...to je max.a ja sam jos dosta gore...i jos mi prilaze scouts u sub-u ili ulicama da mi ponude modeling...ja se zrihtam jako,znstvena sam,kazu sexy...osjecam se dobro u svojoj kozi,imam puno self esteema(ko malo tko)i eto-sve se to odrazuje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.