Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2015., 10:33   #941
A fala Bogu, čestitam ti od srca. Bol će proći, a najvažnije je da ste živi i zdravi i da je bebica kraj tebe. Eto, mene hormoni štrajk, pa mi suze teku! Svaka čast! Uživaj, pozdrav od dankešn...i javi nam se tu i tam da vidimo kako napreduje...
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 12:00   #942
Moze. Evo se spremamo za doma. Malo je zut ali nas nisu zadrzali
Sretno i svima vam zelim hepi end

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
Old 17.01.2015., 18:26   #943
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
Moze. Evo se spremamo za doma. Malo je zut ali nas nisu zadrzali
Sretno i svima vam zelim hepi end

Pa ne mogu vjerovati, pa ti doma imaš bebu!! E, vi ostale cure ima sada da mi stignemo zube i mi tako!
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 15:31   #944
wannabenotcestitam, sve najlipse od srca zelim!

Evo i mene s lijepim vijestima... 13.01. u 10:50h 39+4tt je dosao na svijet moj najljepsi veliki djecak od 4640gr i 56cm!
Porod je bio brz, svega 2 i pol sata, punooo bolniji nego prvi put...srecom sve zaboravimo kad primimo nase blago u zagrljaj...
Zelim vam svima sigurne tjedne, da dodjete do cilja, jer za ovakvu ljubav sve se izdrzi!
Saljemo poljubac svima :*
linda00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 16:24   #945
Cestitam od srca na velikom decku!
Uf,nadam se da cu i ja docekati svoj termin nakon svega
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 16:44   #946
Ma draga Linda od srca čestitam! Velika je beba, vau! Pravi dečko.
Mi smo trenutno 28+2. Prekosutra kontrola. Cure ostale, javljate se, pišite! Mene osobno danas zateže serklaža (valjda) i osjećam rez od prijašnjeg carskog reza. Ali kažu da može da je to od vremena. Bioprognoza je nepovoljna.
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 17:20   #947
linda, cestitke na oooogromnom djecaku!
Old 20.01.2015., 20:01   #948
Cestitam, linda! A ja sam mislila da je moj ogroman

Old 20.01.2015., 21:06   #949
Dankesn,pratila sam tvoje tegobe,lijepo ste vi dogurali tjedne,nek bude sve ok do kraja!
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:51   #950
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Dankesn,pratila sam tvoje tegobe,lijepo ste vi dogurali tjedne,nek bude sve ok do kraja!
Da, jesmo. Ležanje, ležanje,terapija.sa.10000 tableta i opet ležanje. A da ne spominjem alternativne metode, vizualizacija, pozitivne misli, molitve, i ne dam da uopće pomislim na negativno. Ne dam da mi to udje u Glavu! Eto sutra idemo na.kontrolu pa se javimo. Sutra smo 28+4. A kako tebi ide?
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 23:29   #951
Nadam se da ces javiti lijepe vijesti!
Ja cekam iducu srijedu da vidim stanje,a dotad sam na vrtuljku..cas boli jedno,cas drugo,cas probada..lezim cijelo vrijeme,isto krkam tablete i molim Boga da sve bude ok
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 11:48   #952
Evo me, sve je ok! Osim što mi je u čekaoni za uzv pozlilo, pao tlak, uopće neznam zašto mi ga nisu na odjelu napravili, nego tam gdje idu svi. Čekala skoro 45 min.,veli žena neka, sjednite se gospodjo, malo ste blijedi, pa.sam sjela na bok, svi me gledaju, hahhaha, ma uglavnom...poslije vadila.krv, dala urin i smjestili me u sobu, gdje sam mogla leći, koje olakšanje! I na kraju pregled, šav drži. Naš dečko ima 1100 gr, po ps-u. U nedjelju punimo 29 tjedana. Šta ima kod vas?
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:22   #953
Odlicno za pregled! ja danas 21 tjedan,tvoji mi se tako nedostizni cine..
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 11:07   #954
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Odlicno za pregled! ja danas 21 tjedan,tvoji mi se tako nedostizni cine..
Znam kako ti je, ali ne predaj se! Zaokupi misli nečim drugim, bježati će opet na isto, ali dan po dan. Iz ove kože ne možemo, samo smile i idemo dalje!
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 17:51   #955
Ej cure, mirovalice, gdje ste, kaj ima? Evo, mi doma, guramo i u nedjelju 31 tj., ju ju! Kažu moji, brojimo sitno. sada imam simptome da se jedva namjestim u krevetu i jedva disem, pa sam najviše u polusjedecem položaju.Šta ima kod vas?
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 09:50   #956
Skoro 12 tj mirovanja,od kojih je zadnjih punih 5 iskljucivo lezanje danas 23+4,toliko je jos za izgurat...
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 20:09   #957
Dankesn, jesi prosla 32 tjedan?
Evo da se javim. Bili smo na mjesecnoj kontroli. Beban je dobio kg i 100 g i 6 cm. Fino napreduje, ali stalno hoce na sisu pa me i nocu budi svakih sat i pol. Totalno sam krepana
Morat cemo na uzv mozga zbog rizicne trudnoce za svaki slucaj ali to je to

Old 21.02.2015., 18:12   #958
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
Dankesn, jesi prosla 32 tjedan?
Evo da se javim. Bili smo na mjesecnoj kontroli. Beban je dobio kg i 100 g i 6 cm. Fino napreduje, ali stalno hoce na sisu pa me i nocu budi svakih sat i pol. Totalno sam krepana
Morat cemo na uzv mozga zbog rizicne trudnoce za svaki slucaj ali to je to

Hej, baš mi.je drago zbog vas, pa super napreduje, bravo! Ma, samo nek je na sisu, znam kako je to. Moj sin je tako prvih godinu dana, onda smo promijenili jer sam počela radit, a dojila sam do druge godine.
A mi ti draga moja sutra navrsavamo 33 tjedna! Vratila sam se malo doma, bila na pregledu, rekli da imam usku zdjelicu, pa ću najvjerojatnije na carski isto kao i sa prvim jer su veliki. Sin se rodio 3800, a to je za mene veliko, a i ovaj sad u 32 tj, kad smo bili na pregledu je bio pred 2 kg. Molim Boga da se nešto ne zakomplicirali još...ali neće. Jako se mrda u zadnje vrijeme, a ja osjetim šavove kad je južina i rez od prošlog carskog, ali proći će i to. ne odustajem idem dalje. Kad ćeš imati vremena javljaj nam dalje situaciju, i ovo sa snimanjem glavice. Pusa
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 08:47   #959
Super! Jos malo pa si debelo u sigurnim tjednima. Sjecam se kak sam odahnula nakon kontrole u 34om tjednu

Old 24.02.2015., 16:32   #960
Dankesn,bravo za izgurane tjedne! ja sam "tek" 25+4, jos mi se tako daleko cine ti sigurni tjedni,iako opet,7 tjedana kreveta je vec za mnom.. samo da dodjem do 34-og,malo da odahnem. Trebat ce i neke sitnice nabavljat,koga cu za to uposlit,pojma nemam ma,bitno sam da izguramo,lako ce sve ostalo..
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.