Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2007., 16:59   #1
Boss Green

Boss ima black, orange i green kolekciju. Zelena je samo za muške i postoji u samo jednom dućanu Bossovom u cijelom Berlinu, a za sniženja da ne govorim da nema. Zanima me da li je to nekaj novo pa se nije raširilo ili nekaj drugo? Pogledajte na hugoboss.com detalje
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 20:59   #2
Pa kaj nitko ništa ne zna o tome?
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 01:28   #3
evo ja znam da bi nosio neke stvari ak mi netko kupi ...
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:43   #4
Quote:
dr duca kaže: Pogledaj post
Boss ima black, orange i green kolekciju. Zelena je samo za muške i postoji u samo jednom dućanu Bossovom u cijelom Berlinu, a za sniženja da ne govorim da nema. Zanima me da li je to nekaj novo pa se nije raširilo ili nekaj drugo? Pogledajte na hugoboss.com detalje
Ja znam samo za orange kolekciju, nje ima kod nas. Momak nije fan Bossa (on je vise RL tip ) virnula sam na sajt i cini mi se da je potpuno drugaciji nego kad sam zadnji put bila na njemu (prije cca 2 mjeseca) tako da moguce da je nesto novo.

A zasto nisi u Berlinu kupio krpice onda?

edit: sad sam vidjela green kolekciju, totalno je gay
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 19:50   #5
Meni se od muške kolekcije ne sviđa ni Orange (odvratne hlače) ni Green. Samo mi je Black prolazan.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 20:40   #6
Green gay? Ne bih se složio. Hugo collection mi je pregay kao i orange. Green me podsjeća na lacoste, ali bolje. A nisam kupio jer je fakat skupo... Nevjerovatno.
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 09:57   #7
Quote:
dr duca kaže: Pogledaj post
Boss ima black, orange i green kolekciju. Zelena je samo za muške i postoji u samo jednom dućanu Bossovom u cijelom Berlinu, a za sniženja da ne govorim da nema. Zanima me da li je to nekaj novo pa se nije raširilo ili nekaj drugo? Pogledajte na hugoboss.com detalje

Ja mislim da zelena postoji i za žene i stvari na sajtu mi se sviđaju više od orange, iz ove nove kolekcije.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 15:59   #8
Quote:
anya kaže: Pogledaj post
Ja mislim da zelena postoji i za žene i stvari na sajtu mi se sviđaju više od orange, iz ove nove kolekcije.
U Zagrebu imas neke sitnice iz Green kolekcije (npr. prosle zime su bile skijaske rukacice i jakna), malo bolji izbor u Ljubljani...
Ali nikako cijela kolekcija, i ja sam prosle godine htjela kupit dragom skijasko odijelo ali nigdje ga naci (bilo je proslogodisnjoj kolekciji jesen/zima)...
Sretno"
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 07:24   #9
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
edit: sad sam vidjela green kolekciju, totalno je gay
i meni se tako čini gledajući cjelu kolekciju.....

mada, na onim manekenima mi sve izgleda gay... kad bi se odvojio komad po komad odjeće-bilo bi to puno bolje...
al green izgleda gay kako kod da ga okreneš... iako se meni sviđa većina odjeće-al sve skupa= gay!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 00:42   #10
Zna li netko otkud nabavljaju Hugo Boss robu ovi iz Peek & Cloppenburga? Govorim o P&C u CC1, i to ne ona Hugo Boss roba što imaju u prizemlju (ta mi je totalno bez veze, brijem da je to Hugo Boss Black), već onaj mali dio Hugo Boss Orange kolekcije što stoji na katu pored Ralph Lauren. Našao sam tamo super jaknu, zatim jebene tenisice kojih nisam našao baš nigdje na netu da je uopće išta takvog bilo u Hugo Boss Orange kolekciji ikada, pa zatim jednu majicu kratkih rukava .. pa mi je ono, malo čudno, odakle oni nabavljaju tu robu da je totalno različita od one što imaju na službenim HB stranicama, HB dućanu na Trgu, ili općenito na netu (ebay npr.) .. na tom jednom djelu Hugo Bossa u P&C je jako mali izbor robe, ali kao da su ga "stvarali" po mom guštu .. onaj donji dio, kao što rekoh, mi je pak totalno nezanimljiv, ko nebo i zemlja .. ali to je brijem hugo boss black koja mi je općenito bez veze, kao i green .. dok je orange - wuf wuf - jebena

i by the way, tema bi se mogla preimenovat općenito u Hugo Boss, pošto je glupo da sada dijelimo Hugo Boss na sto djelova, premalo nas je
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 00:50   #11
Meni su Boss Orange i Green mrak mrak.
Steta sto ne moze se naruciti s bossovog online shopa za hr.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2019., 10:30   #12
Možemo sad spojiti teme u jednu?

BOSS Orange and BOSS Green are now BOSS
From Spring/Summer 2018 onwards, HUGO BOSS presents two brands - BOSS and HUGO - to cover every wearing occasion. From business tailoring to weekend wear, laid-back looks to athleisure essentials, we offer the clothes and accessories you need to meet the challenges of daily life in style.

What is BOSS? All you need to know about the brand
BOSS offers sophisticated, modern collections focused on quality and design to create an impeccable look. BOSS Menswear has reached icon status for its tailoring, and now also features casual and athleisure pieces, presenting a complete wardrobe for a fast-paced modern lifestyle. BOSS Womenswear touches all bases for modern-day living, from business and casual attire to eveningwear, with an emphasis on beautifully tailored pieces.
I used to buy BOSS Orange and BOSS Green. Where can I find styles like these now?
Athleisure styles formally labelled as BOSS Green, and casual styles formerly labelled as BOSS Orange, are now found under BOSS, alongside the businesswear that the brand is best known for. Look for a green line under the BOSS logo on the label to indicate an item designed for athleisure wear, and an orange line on the label for casual pieces.

What is HUGO? All you need to know about the brand
The HUGO collection is designed for those who take their own approach to style, offering a full range of tailoring and casual pieces with fashion-forward attitude. With tailoring at its core and a strong casual influence, HUGO Menswear creates clothing for those who lead rather than follow. The HUGO Womenswear collection offers styles filled with bold attitude, ranging from modern tailoring to life-of-the party dresses and casualwear.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2019., 20:21   #13
Da li vam nedostaju modne marke u Hrvatskoj? 👀 Recite nam! 👇👇👇

https://www.survio.com/survey/d/V1E2X0U5J4E8N9N7Q

Bok! Studentica sam koja trenutno piše završni rad. Kao dio toga, radim istraživanje tržišta za europsku modnu e-trgovinu koja razmatra širenje u Hrvatsku ❤️. Molimo popunite brzi upitnik koji je potpuno jednostavan, besplatan i anoniman. Pomozite nam da vas upoznamo i da dovedemo drugačiju modu u Hrvatsku! ❤️👌🏼👗
Marketa12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.