Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2007., 15:48   #81
Ima li smisla po nekoj općoj procjeni ulaziti na ovoj razini cijene u ULPL (trenutno 3090)?
Trenutno je boom svih cijena, ali ULPL se nekako nije još previše trgnuo.... u ovom času mi se čini jednom od prihvatljivijih dionica za ulaz

Mišljenja, please...
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 18:43   #82
Quote:
cinci kaže: Pogledaj post
Ima li smisla po nekoj općoj procjeni ulaziti na ovoj razini cijene u ULPL (trenutno 3090)?
Trenutno je boom svih cijena, ali ULPL se nekako nije još previše trgnuo.... u ovom času mi se čini jednom od prihvatljivijih dionica za ulaz

Mišljenja, please...
Moje mišljenje je da su ljudi u ulpl pametniji i od ljudi u atpl,a pogotovo od ljudi u jdpl
Što se na kraju uvijek vrati...
Old 06.12.2007., 19:14   #83
Eno Zaf misli, ovaj, ne misli ništa, on samo pjevuši, ali kao, možda bi se mogla nazrijeti nekakva OKej budućnost kako firme tako i dionice, jel...
Nego, jesi ti šta bocnula u ovoj korekciji onomad kad si se raspitivala? Viro, šta li je ono bilo?
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:55   #84
Quote:
Migra kaže: Pogledaj post
Eno Zaf misli, ovaj, ne misli ništa, on samo pjevuši, ali kao, možda bi se mogla nazrijeti nekakva OKej budućnost kako firme tako i dionice, jel...
Nego, jesi ti šta bocnula u ovoj korekciji onomad kad si se raspitivala? Viro, šta li je ono bilo?
jesam - i žao mi je da nisam išla s većim dijelom sume iz fondova
uzela atpl, viro, ernt, dioki, viro, dlkv (nažalost, ostalo mi za samo 8 kom - ušla na 1350)
no to je bila sigurna kupnja na niskim cijenama
sada sam već manje sigurna pa se raspitujem
hvala!
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 22:53   #85
Ma neka i fondova, nikad se ne zna (osim ako nisi zaglibila u nekom koji tone i ne pokazuje znakove života). Nego dobro si se ti nakupovala, sve fina roba.
Ja baš ne pratim ulpl osim krajičkom oka, ali na sva zvona bruji kako brodare još neko vrijeme očekuje fina budućnost. E sad, ono što znam je da su brodovi koji prevoze suhi teret profitabilniji od tankera (govorim o sadašnjem trendu). Ulpl ima jedno i drugo, (ispravljajte me ako nije točno). Prognoze poslovanja su joj dobre, a cijena negdje na ljetnim razinama prije objave o dokapu.
Graf ne pokazuje neka divljanja cijenom prema gore kao kod atpl (osim kod objava dokapa), ali se čini stabilna.
E sad, to ti je sve ovako površinski iz mog laičkog kuta slučajnog promatrača i učesnika u drugim brodarima.
Ako se u skoroj budućnosti zaista planira još jedan dokap onda bi to bila točka na i. Iliti šlag na torti.
Prokopaj malo infoa oko poslovanja, planova, ulaganja, glasina, bla, bla, pa djeluj.
E da, i još Zaf vjeruje u nju, a mi vjerujemo u Zafa, tako da i tu činjenicu treba uzeti u obzir . :zafnišsenebriniznamodajetosamomišljenjeanesavjet:
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:41   #86
Quote:
Migra kaže: Pogledaj post

Prokopaj malo infoa oko poslovanja, planova, ulaganja, glasina, bla, bla, pa djeluj.
E da, i još Zaf vjeruje u nju, a mi vjerujemo u Zafa, tako da i tu činjenicu treba uzeti u obzir . :zafnišsenebriniznamodajetosamomišljenjeanesavjet:

sve će biti dobro ako mi cijena ne odleti previše up dok mi novac ne sjedne na račun, i da navrijeme skupim onoliko informacija koliko mi treba za nekakav osjećaj sigurnosti koji treba imati kod davanja naloga
godinu dana proučavala i pratila, no prava škola počinje tek kada se uistinu upustiš
šta je tu je - ja uplovljavam.... hmmm.... možda u ulpl
cinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:40   #87
Quote:
cinci kaže: Pogledaj post
no prava škola počinje tek kada se uistinu upustiš
šta je tu je - ja uplovljavam.... hmmm.... možda u ulpl
Jes, istina, čitala i ja i proučavala isto godinu dana, rekla sad je to to, sve znam, neću naglo, pametna sam ja, znam što radim, juriiiiš!, a onda me prisikla ova korekcija, mh,... iako, moram priznati, da mi je to bila najbolja učiteljica. Usput mi je istina zaradila i čir, al sve se plaća ovako ili onako, nećemo sad biti sitničavi.
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 09:44   #88
Viš ti kak su ove naše žemskinje pedantne, oprezne, sistematične i studiozne.
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 13:01   #89
Da bi riječ rekla...
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 08:59   #90
Ako je ijedna dionica ikada potiho pjevala...evo kupi me...onda meni u glavi zadnjih dana odzvanja njena pjesma...uel-peel-uel-peel
Old 29.12.2007., 11:24   #91
I je, još kad je bila na 2925...
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 18:18   #92
Ja sam se zeznuo pa sam kupio jos prije tog pada po 3400. Ali i dalje je jeftina, nema sanse da izadjem jos dosta dugo vremena...
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 09:32   #93
misliš da mogu zadržat tako veliku profitabilnost
vedric is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 11:44   #94
Koji je razlog ovako naglog rasta?
Old 03.01.2008., 14:47   #95
Quote:
vedric kaže: Pogledaj post
misliš da mogu zadržat tako veliku profitabilnost
Pa iskreno mislim da mozda i mogu. Jer u iducem fi im stizu rezultati jos jednog broda kojeg su kupili, a unatoc padu BDI, crude oil index raste. Osim toga pokrenuli su neka ulaganja u turizam i to...
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 15:30   #96
Ja sam pokušavao na 3625 juče i nikako da upišem išta, danas sam uhaklao na 3750 što i nije bio problem i još uvijek mislim da sam dobro postupio, vrijeme će pokazati.
kufa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 17:29   #97
Nemaš brige...to su ti istrijani,ne puštaju oni fondove da im se igraju po dvorištu,a ako neće u svoj džep istrijan onda zbilja neznam tko će... Kad odeš u Istru kupit domaćeg vina,budi siguran da će ti ga gazda prodat po prihvatljivoj cijeni...dobro razvodnjenog
E pa za ovu ekipu iz ULPL-a vrijedi isto,samo što oni to rade dokapitalizacijama.. furaš se s njima i nema zime
Old 11.01.2008., 17:01   #98
Obavijest:
"Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je g. Darko Šorc, član Nadzornog odbora Društva dana 28.12.2007. godine otpustio 5 dionica Izdavatelja koje čine 0,0015% temeljnog kapitala Izdavatelja. Nakon navedenog otpuštanja ima 26.440 dionica koje čine 6,61% u temeljnom kapitalu Izdavatelja."

Trebalo čoeku za doček, pa ga bilo stid objavit odmah poslije nove godine.
nulakuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:15   #99
ostao je bez love pa je morao dignuti malo love, znači da nema love u firmi
matkooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:04   #100
I s Uljanik plovidbom se nešto lijepo događa. Samo +11,23%. Mora da je BDI skočio 50%.
nulakuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.