Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2006., 08:01   #1
Thumbs up Skinny Jeans

Kupila sam si jucer Skinny Jeans, skroz su uske uz nogu, niska struka od Mavi Jeans...Fenomenalno mi stoje! I to na obicne pumps spicoke-cipele sa remenom i na usku dolcevitu...Nisam se nadala...

Da li se takve traperice kod nas pocele nosit, mislim da je to kod nas tzv. mrkva kroj?
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:20   #2
koiko sam ja vidjel, skinny nije zavladao previse...jos je uvijek tesko nac hlace koej en idu barem malo u traez. pojedini modeli mogu se anci u dieselu i topshopu ali to je otprilike to. kod nas, medjutim, sve dolazi s godinom dana zakasnjenja tako da je moguce da ce iduce godine skinny jeans dozivjeti svoj pravi hrvatski boom
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:56   #3
Ima i Miss Sixty i Replay. Ja takve rebe nosin jos od pretprosle jeseni jer mi najbolje stoje od svih.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:58   #4
Quote:
debelakrava kaže:
koiko sam ja vidjel, skinny nije zavladao previse...jos je uvijek tesko nac hlace koej en idu barem malo u traez. pojedini modeli mogu se anci u dieselu i topshopu ali to je otprilike to. kod nas, medjutim, sve dolazi s godinom dana zakasnjenja tako da je moguce da ce iduce godine skinny jeans dozivjeti svoj pravi hrvatski boom
I tu se slazen, jos ako nisi spreman dat puno para na rebe.Al mislin da su se pocele pojavljivat jos prosle zime.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 01:13   #5
Quote:
goddess11211 kaže:
Kupila sam si jucer Skinny Jeans, skroz su uske uz nogu, niska struka od Mavi Jeans...Fenomenalno mi stoje! I to na obicne pumps spicoke-cipele sa remenom i na usku dolcevitu...Nisam se nadala...

Da li se takve traperice kod nas pocele nosit, mislim da je to kod nas tzv. mrkva kroj?
to nije mrkva.mrkva je gore siroko dole usko i to je fuj.mada ni skinny nije nis bolje.to se furalo 90-ih s pocetka...sjecam se imala sam ih puno..ali posle sam sama sebi rekla-kak je neko mogle to ovako odurno uopce nositi na sebi tada?i danas mi je gadno.kaj ces?jos samo neaj boze da se vrate one skinnyce sa onim dole za stopalo(ko negdasnje trenirke)ja bi riknula doslovno.s druge strane opet,skinnyce capri su mi jako stosne,narocito na visoku petu i to bas pump sa remenom!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 01:16   #6
joj takve sam jedne ja nosila s nekih 13-14, al prije nego je zavladao niski struk.
ne bih više nikad, hvala.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 06:59   #7
ove zime su se uglavnom nosile na visoke cizme i to unutra, no, fakat sa niskim strukom i uske izgledaju mi super...

a ovo me podsjeca na onaj post kada sam vas pitala kako vam se svidjaju kaubojke, pa se nikome nije svidjalo niti su si mogli zamislit da to itko nosi, vjerujem da vas ima na forumu i pola zena po zagrebu ih fura..
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 07:03   #8
evo slika:

http://www.mavi.com/shop/us/p/101971747_b.jpg
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 10:42   #9
meni su ocajne, ja to ne bih nikad nosila (iako sam ih nosila davno, davno kad sam isla u skolu)
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 10:45   #10
ma ozbiljno, te koje smo nosile kada smo bile osnovnoskolke nisu nista poput ovih, i sto se kroja tice i sto se boje i materijala tice...
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 11:54   #11
ma to mogu nositi samo mrsavice koje nemaju niti malo bedara i njima to moze super stajati... mi ostale, koje nismo na taj nacin blagoslovljene bi izgledale k'o kokosi u tome... to jest, ko da imamo pilece batke
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 12:12   #12
je, ja sa svojim sirokim bokovima (vele da je to idealno za radjanje ) bi u tome izgledala katastrofa.

kaj se tice kaubojki, ja ih volim. cak sam si jucer gledala jedne u wrangleru, snizene su na 550 kn, predivne su.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 13:33   #13
Quote:
goddess11211 kaže:
a ovo me podsjeca na onaj post kada sam vas pitala kako vam se svidjaju kaubojke, pa se nikome nije svidjalo niti su si mogli zamislit da to itko nosi, vjerujem da vas ima na forumu i pola zena po zagrebu ih fura..
još jedan glas za kaubojke!

ontopic: hlače su ti super!!
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 21:48   #14
lipe su mi ove na slici tj lipo pasu uz cipele ali mene ludo zanima kakve su otraga na guzi
uglavnom takve trapke jedino na prelijepe cipele
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 22:14   #15
Takav kroj u cizmama moze nekako proci i kod zenstvenijih bedara, ali na cipele stvarno zahtijeva savrsenu nogu. Moje stajaliste, no ukusi s razlikuju!
Bez obzira na modu drzim se ravnih i trapezastih krojeva.
__________________
Im Himmel geht es weiter ...
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 00:22   #16
[QUOTE=bibobu]Takav kroj u cizmama moze nekako proci i kod zenstvenijih bedara, ali na cipele stvarno zahtijeva savrsenu nogu. Moje stajaliste, no ukusi s razlikuju!
Bez obzira na modu drzim se ravnih i trapezastih krojeva.[/QUOT


da,te hlace idu samo na super uske zene...na "hour glass figure"to nikak ne ide.zamisli j. lo ili beyonce u skinnycama!

no,i na uskima mi to nije lijepo.kao ni kaubojke.iako sam ovdje gdje se to fura(lo).
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 03:50   #17
[QUOTE=AFRODITA69]
Quote:
bibobu kaže:
Takav kroj u cizmama moze nekako proci i kod zenstvenijih bedara, ali na cipele stvarno zahtijeva savrsenu nogu. Moje stajaliste, no ukusi s razlikuju!
Bez obzira na modu drzim se ravnih i trapezastih krojeva.[/QUOT


da,te hlace idu samo na super uske zene...na "hour glass figure"to nikak ne ide.zamisli j. lo ili beyonce u skinnycama!

no,i na uskima mi to nije lijepo.kao ni kaubojke.iako sam ovdje gdje se to fura(lo).
vidjela sam ti i j.lo i beyonce u skinicama i super im stoje...mislim da se jos uvijek niste dovoljno priviknule na ideju...
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 04:02   #18
[QUOTE=goddess11211]
Quote:
AFRODITA69 kaže:

vidjela sam ti i j.lo i beyonce u skinicama i super im stoje...mislim da se jos uvijek niste dovoljno priviknule na ideju...
vidla sam i ja.ako obucem na sebe izgledalo bi jako slicno ..na neke stvari jednostavno se ne trudim privikavati jer mi se ne dopada.kao recimo tenisice.do zasicenja je doslo u tinejderskoj dobi i sada su zauvjek out of my life!
ja inace ne navlacim na sebe samo zato kaj je moderno,nego ako mi se dopada...a skinnyce nisu moj tip trapki.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 01:31   #19
[QUOTE=AFRODITA69]
Quote:
goddess11211 kaže:

vidla sam i ja.ako obucem na sebe izgledalo bi jako slicno ..na neke stvari jednostavno se ne trudim privikavati jer mi se ne dopada.kao recimo tenisice.do zasicenja je doslo u tinejderskoj dobi i sada su zauvjek out of my life!
ja inace ne navlacim na sebe samo zato kaj je moderno,nego ako mi se dopada...a skinnyce nisu moj tip trapki.
Sasvim je razumljivo, da mi koje smo to nosile, kad smo bile teen, to necemo sad nositi, to i proizvodjaci znaju.
Te su trapke namjenjene mladljim curama i momcima za koje je to novi trend i koji su se rodili u 80-tim.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 11:56   #20
ja sam se rodila u osamdesetima. ne bih nosila ove, ove.. tajice od jeansa
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.