Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2003., 00:30   #1
Cool nakit

Ak je bilo , neda mi se po 10 strana traziti...ma nema veze....

Nego ovak.... Kaj volite od nakita nositi?Trenutno je In razne nausnice , uglavnom bizuterija , i moram priznati da me to najvise primilo...Obozavam nausnice i to kolutove ( makar su se nosili vec par godina, ali meni su jos uvijek najdraze nausnice), zatim razne visece , moje su omiljene u kristalima azurne boje ( inace moje omiljene boje)..

Prstenje nekako nikad nisam voljela nosti , kao ni lancice ( zlatne pogotovo), iako ih imam puno , vise volim ponekad srebro , ali i to rijetko....

Zatim razne rađene oglice od raznobojnih perlica , i te stvarcice...Ne znam zasto , ali vise volim bizuteriju , od zlata...
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 01:13   #2
Volim nositi narukvice i to one kupljene na rasprodajama (nošene i stare, rijetke i neponovljive). Nekada sam ih imala masu, ali mi ih je sestra pokupila, tako da ih sada nemam previše, ali sam u stalnoj potrazi za novim, drugačijim.
Prošle god. sam kupila četiri koluta od devine kosti sa metalnim rubom. Jako su interesantne, dobila ih za bagatelu. U Ljubljani sam ove godine naletila na slične u jednom India-shopu u BTC centru, ali su puno skuplje (vjerovatno zato što nisu nošene ).
Na rasprodajama sam si kupila par ogrlica koje su stvarno rijetkost i slične nisam nigdje vidjela, ono unikat.
Obožavam rasprodaje
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 04:08   #3
... ne volim zlato nosit, sto je sjeb jer imam puno zlatnog nakita...
.. po meni srebro rula .. od stalnog nakita tj. sto nikada ne skidam:
- srebrni lancic
- u svakoj rupici na usima jedna srebrna rincica tj. mali kolutic
- 3 srebrna prstena, dva na desnoj ruci, jedan na lijevoj
- 2 drvene (crna i bez) narukvice na lijevoj i srebrna narukvica na desnoj...
.. zvuci ko bozicna jelka, al je sve diskretno i jednostavno i nije kicasto

... a inace obozavam nausnice... imam srecu jer moja mama izraduje kojekakve nausnice, a imam i par frendica koje to isto rade.. a i dobivam na poklon, tako da imam cca. 50-ak para nausnica.. u svakom slucaju.. za svaku kombinaciju

.. imam stvarno puno nakita... baka i dida su u jednom periodu zivota experimentirali s nakitom, tako da imam nekolicinu zanimljivih privjesaka.. kako je mamina izrada nakita evoluirala imam i njezinog dosta.. i nasljedstvaaaaa.. gomila preekrasnih stvari (da, hvalim se )
... za 20. rockas sam dobila nisku biseru (crni, bijeli i rozi) koja je u punoj duzini nekih metar
.. za maturu nausnice od zlata, bisera i smaragda i narukvicu od ebanovine s biserima..
.. pa slonovace, koralja s zlatom, zada s zlatom, jos zlata, koralja, srebra, bijelog zlata itd.. a mama ima moj favorit.... zlatnu narkuvicu s cvjeticima od rubina


.. ok, stvarno sam se nahvalila.. sori , ali volim svoj nakit
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 04:18   #4
favourite at the moment: znojnici i narukvica od ziherica.. a i žniranci su ok

ah, vi šminkerice
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 04:23   #5
ne nosim nas nakid... a nije da ga ne volim.
volim nekad neki prstencic stavit, neke nausnice i tak... u biti bas ga malo nosim, a ni sama ne znam zasto
 
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 04:24   #6
e da, volim bijelo zlato.
i srebro mi je ok.
žuto zlato nekak... ne volim.... a mozda sam samo zabrijala... ali, mislim da ga ne volim. bijelo zlato rulz

a ok mi je i bizuterija... neobicne nausnice i tak.
 
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 12:33   #7
Volim samo bijelo zlato.

Na srebro imam alergiju. Steta. A tako krasan kompletic sam kupila u Pragu ( nausnice, ogrlica, narukvica )

Zuto zlato mi se uopce ne svidja.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 12:34   #8
zaboravila sam platinu, samo ona prvoklasna je nazalost i dosta skupa.

Imam puno zutog zlata, to nadobivala na poklon i sad stoji vec godinama spremljeno u komodi.

Ipak su to uspomene.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 12:51   #9
Ne nosim apsolutno nikakav nakit osim vjenčanog prstena, a i o tome bih da se danas udajem dvaput razmislila - zlato mi se gadi.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 12:57   #10
imam dosta nakita od zutog zlata ali mi se vec godinama ne svidja jer previse bljesti (upadljivo mi je).

srebro mi je zgodno, ali ne volim sto prebrzo oksidira.

nosim svaki dan:
sat srebrne boje (ne znam koji je metal (mozda je niklovan?), ali nije potamnio nakon 5 godina), dva prstena od bijelog zlata (jedan s dijamantom i drugi vjencani).

rijetko nosim dodatni nakit.

ponekad stavim prsten s malahitom ili sa ametistom ili jedan bakin dijamantni, ponekad stavim ogrlicu od bisera ili od ametista ili od koralja, ponekad stavim narukvicu od srebra, od koralja, kamencica ili od koze...

nausnice jako rijetko nosim.

nekad cu svakako nabaviti nakit od tirkiza (vec godinama mi se svidja ali jos nisam nasla pravi "model" ogrlice).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 12:59   #11
Quote:
verica kaže:
zlato mi se gadi.
ma ne treba: ima oligodinamsko djelovanje koje djeluje bakteriostatski vidis, to ti je ko antiseptik
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 13:05   #12
hehe..cini se da "mlađe" generacije ne vole zlato
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 13:15   #13
Quote:
luca kaže:
ma ne treba: ima oligodinamsko djelovanje koje djeluje bakteriostatski vidis, to ti je ko antiseptik
He he 'gadi' mi se radi načina na koji se do zlata dolazi
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 13:28   #14
Quote:
verica kaže:
He he 'gadi' mi se radi načina na koji se do zlata dolazi
razumijem. dobavljanje dijamanata je jos gore
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 15:20   #15
Volim nakit s dušom, nakit s pričom. Ručno izrađeni.
Ne volim bižuteriju.
Najradije nosim srebro iako mi ni zlato nije mrsko.

Nemam "stalan" nakit, potpuno mi je strana ta koncepcija.
Imam komade koje nosim i one koji skupljaju prašinu. One koje nosim radije usklađujem s odjećom koju nosim (Npr, nikad ne miješam srebro i zlato, srebro nosim uz hladne boje, zlato uz tople)
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 15:26   #16
Quote:
Precious kaže:
Nemam "stalan" nakit, potpuno mi je strana ta koncepcija.
vjencani prsten, sat?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 18:44   #17
Vjenčani nemam, zaručnički imam. Ne nosim ga stalno. Mislim da ni vjenčani neću nositi stalno (ribanje kade? guljenje krumpira? ne bih rekla)
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 20:56   #18
stalno = svaki dan
i ja skinem sat kad sam kuci i prsten i zarucnicki i vjencani (inace mi se kosa spetlja u prsten kad ju perem ili se ogrebem po noci s kamencicem..)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 20:59   #19
neka mi netko molim objasni ovo za guljenje krumpira, jel to da ne oksidira prsten ili sto ?

Ja svoj nosim, ide polako treca godina ( od nedavno ) i radim sve s njim i nis mu nije.

Jest bio posebno napravljen po narudzbi ali sto se izrade tice nista poseban. Materijal - bijelo zlato. ( unikat - po nasem nacrtu napravila frendica )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 21:21   #20
Quote:
Winona1 kaže:
neka mi netko molim objasni ovo za guljenje krumpira, jel to da ne oksidira prsten ili sto ?
nemam pojma. zlato se ipak dobro drzi... da je od srebra, mozda bi i imalo efekta.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.