Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2003., 09:08   #1
Outleti

Stalno se reklamira da ako niste pri lovi dodjite u outlet trgovine i obucite se u dobre krpice po niskim cijenama.
Reci te da sam neznalica, ali nemam pojma kakve su to trgovine. Da li je to nesto kao second hand ili je to roba iz proslih sezona pa je na snizenju?
may@ is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 13:11   #2
Outlet ti je roba od prošle sezone /prošlih sezona.
Ima ti u ZG MAGMA outlet u Ilici, tamo kod Kerempuha. Nađe se dobrih stvarčica po jako sniženim cijenama.
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 15:04   #3
Ok, hvala ti.
Posto nisam neka pomodarka, a i nikad nisam pri lovi pogledat cu sta ima.
may@ is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 15:43   #4
..navodno da postoji i Replay outlet....zna li netko gdje i zeli li otkriti adresu?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 15:50   #5
Replay je kod Planeta obuce, kod dzamije u zg. ne znam kak se zove taj trg, bio je hrv velikana.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 16:17   #6
kod planet obuce znam za playlife. samo im cijene nisu bas outletovske.

replay je gotovcevoj. imaju bolji popust za kes.

diesel u dubravi na pocetku. imaju traperice po 300kn, sve ostalo je tako-tako.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 17:14   #7
Quote:
tilla kaže:
kod
diesel u dubravi na pocetku. imaju traperice po 300kn, sve ostalo je tako-tako.
...to je bas Dieselov ducan, jelda...na lijevoj strani?


...nis, sutra praznog novcanika idem u pohod....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 17:31   #8
na lijevoj strani ako okrenem ledja maksimiru.
i dobro otvori oci, imaju dosta robe se greskom.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 18:17   #9
outleti dusu daju, ionako ne moram biti obucena po zadnjem modnom kriku, bitnije je da je kvalitetno i da mi stoji.

Nazalost do prvoga ima oko 100 km ali odem par puta godisnje - kasmir pulover ( ista firma samo u normalnom ducanu oko 130 €) tamo 45,00 €

Imaju sve poznate marke a u pola cijene.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 19:38   #10
...jelda...ja sam jednom u Magmi kupila topic za 99 kn, a prije je kostao 600 kn.....mislila sam da postoji samo taj outlet, a sad vidim da ih ima u Zagrebu....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 21:34   #11
meni je najbolji od magme. stvarno znaju sto se snizenje, ali se moras potruditi jer je bez reda slozen. ali za takva snizenja, sve im je oprosteno
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 22:43   #12
Zašto meni nikad nitko nije rekao za to ????
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 08:12   #13
Quote:
Billi kaže:
Replay je kod Planeta obuce, kod dzamije u zg. ne znam kak se zove taj trg, bio je hrv velikana.
Dukljaninova ulica
may@ is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 08:42   #14
U Americi outlet ducani prodaju odjecu od ove sezone, ali po jeftinijim cijenama. U ogromnim ducanima koji nisu uredjeni kao njihovi originali.

A i cijene nisu bas sitnica, ipak nize su nego u roditeljskim ducanima (kako da to nazovem? ).

Zovu se ili outlets ili factory store ili rack (vjesalica).

Jako dobar je Nordstrom rack, ali je dosta skup, i naravno ne tako lijep kao Nordstrom.

Gap factory store ima sve kao i obican Gap, samo po nizim cijenama.

Nine West outlet

Faberware factory store

...obicno su takvi outleti na hrpi, s ogromnim parkiralistima, stvarno mozes provesti dane obilazeci ponudu...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 11:00   #15
Mislim da svaki bolji dućan ima taj jedan dio asortimana koji je na stalnom sniženju. Ne bih to znala da se par puta nisam zeltila u SASH, gdje stalno imaju jednu policu na kojoj je roba sa smiješnim cijenama.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 11:21   #16
Quote:
maristella69 kaže:
Mislim da svaki bolji dućan ima taj jedan dio asortimana koji je na stalnom sniženju. Ne bih to znala da se par puta nisam zeltila u SASH, gdje stalno imaju jednu policu na kojoj je roba sa smiješnim cijenama.
tocno. Esprit ima svih 12 mjeseci snizenja plus veliko ljetno i zimsko snizenje, gdje su onda obicne majce po 10 €.

Nego outleti ovdje imaju jeftinije espirt stvari cak i od njihovih snizenja preko cijele godine - primjer regularna cijena traperica oko 75 €, esprit snizi tu novu robu nakon 2- 3 mjeseca ( dobivaju par puta mjesecno totalno nove stvari) na 59 € a u outletu iste traperice za jos par mjeseci 35 €

Stefitze ; da nije mozda roditeljski ducan - maticni ducan ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 20:33   #17
meni su diesel i replay outleti u zg super, ovaj u gotovcevoj i u dubravi.ja sam znala ubost super stvari za malu lovu.
onaj "outlet" benneton i playlife imaju normalne cijene.to ja ne zovem outletom.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 23:42   #18
Hvala Winona. Da, maticni. Htjela sam napisati "maternal", ali nije mi se bas cinilo ok...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 23:46   #19
Ta snizena roba... je snizena kolko? Stalno?

(ispricavam se na neukosti, ali ne znam )
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 09:06   #20
Outleti imaju cijene nize od maticnih ducana. Ali i sami outleti imaju povremeno rasprodaje.

Sve u cilju stvaranja nervoze: "to je danas snizeno, boktepita kad cu opet naici na tako zgodnu stvar, po snizenoj cijeni" pa onda kupis. A oni broje novac.

KOliko je snizena? Nemam pojma... toliko o informiranoj potrosacici...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.