Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 22:36   #1
Exclamation Joker centar - Split

neznan jesan li pogodio topic,ali da li netko zna kad se otvara točno NewYorker u splitu.Znan da je uskoro i da će bit u JOCKER centru,samo da li netko zna točan datum???
Old 20.09.2007., 08:33   #2
New Yorker u Splitu

Na jumbo plakatima po gradu stavljen je datum 29.09. Joker. Nadajmo se!
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 11:03   #3
ma bio san u zagrebu u city centru one,dućan je zakon.ajde neka ga nama i u splitu
Old 20.09.2007., 11:26   #4
da 29. je otvorenje..al zbog ovog imam flashbackove jer se ponavlja ka i sa ZAROM
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 13:34   #5
Pahuljica, kako misliš da se ponavlja ka i sa Zarom? Čitala sam na web stranici New Yorkera da je otvaranje u 9. u ST, pa se nadam da je to stvarno tako. I da će cijene i ponuda bit ka i vani. Još da nam dođe Zara i H&M......................
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:48   #6
a di je taj jocker centar...prosvijetlite me
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:49   #7
Quote:
ricava22 kaže: Pogledaj post
a di je taj jocker centar...prosvijetlite me
na Brodarici. blizu hotela Atrium. tamo su i stanovi - zgrade u svim bojama.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:52   #8
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Još da nam dođe H&M
LOL
imaju sje* papirologiju i teško da će skoro doć kod nas
Old 20.09.2007., 15:01   #9
Quote:
djjosa kaže: Pogledaj post
ma bio san u zagrebu u city centru one,dućan je zakon.ajde neka ga nama i u splitu
takodjer sam bila u zagrebu u city centru u new yorkera, ali mogu samo sanjat da u moj grad dodje..
Old 20.09.2007., 18:08   #10
mah mislila sam na to kako odgađaju otvorenje kao i sa zarom
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:24   #11
ma već su tražili i studente za popunjavanje robe u dućanu.sve se otvara 29.9.,cili centar.....među njima newyorker,hervis........
Old 21.09.2007., 08:40   #12
Nadam se da neće odgađati, na web str. New Yorkera piše da je otvaranje u 9. Mogu samo zamislit koja će navala bit, razgrabit će se sve odmah. A to je samo dokaz da nemamo ništa u gradu. Jadno.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 12:19   #13
da opet će svi u gradu hodat isti ka i kad je terranova došla,al taman kad su se malo smirili i shvatili da roba ne valja dođe opet novi brand ..al briga me ,ja nosim svašta i uvijek se ističem
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 12:33   #14
Ni ja ne volim kad su svi isti, to mi je užas. Al opet, šta ćeš kad nemamo dovoljno različitih dućana po gradu, di god uđeš isto je. Jeza! Zato ja 2 puta godišnje odem do Graza pa u dućane po Splitu niti ne ulazim. Jadna roba a preskupa, i još nam ponudom nametnu da sve moramo izgledat i oblačit se ko Kate Moss. Strava strava!
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 13:04   #15
eh da ovo po topshopu sada od kate bož sačuvaj
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 11:51   #16
evo piše u slobodnoj da se otvara joker iduću subotu u 8 navečer i ovo će sve bit tamo:
ORSAY, YAMAMAY, CELIO, MORGAN, BATA, TALLY WEIJL, TOM TAILOR, SPORTINA IN, DEICHMANN, DM, TINTILINIĆ, BENETTON, PLAYLIFE, HERVIS, TIMBERLAND, HOME SWEET HOME, MUSTANG, LEE , WRANGLER, TOMMY HILFIGER, NIKE SHOP, LIMONI, TURBO LIMAČ, MISS SELFRIDGE, TOPSHOP, DOROTHY PERKINS, URBAN REPUBLIC, SAMSONITE, MEBLO, MCDONALDS, OFFICE SHOES, NEW YORKER, ONE 2 PLAY, PBZ, PROFIL SUPERSTORE, TEHNOMAX, OPTIKA ANDA, T-CENTAR, BOBIS, LISCA, IDEXE, CESARE PACIOTTI, R. CAVALLI, SHOEBEDO, LJEKARNA PRIMA PHARME, CLAYEUX, BIKKEMBERGS, ZIPPER-RINASCHIMENTO, CHARM CAFFE, MARELLA, MYSTIC, WOMEN SECRET, ZLATARNA, URAR, JOOP, JUST CAVALLI, DOLCE GABANNA, ARMANI
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 11:57   #17
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
evo piše u slobodnoj da se otvara joker iduću subotu u 8 navečer i ovo će sve bit tamo:
ORSAY, YAMAMAY, CELIO, MORGAN, BATA, TALLY WEIJL, TOM TAILOR, SPORTINA IN, DEICHMANN, DM, TINTILINIĆ, BENETTON, PLAYLIFE, HERVIS, TIMBERLAND, HOME SWEET HOME, MUSTANG, LEE , WRANGLER, TOMMY HILFIGER, NIKE SHOP, LIMONI, TURBO LIMAČ, MISS SELFRIDGE, TOPSHOP, DOROTHY PERKINS, URBAN REPUBLIC, SAMSONITE, MEBLO, MCDONALDS, OFFICE SHOES, NEW YORKER, ONE 2 PLAY, PBZ, PROFIL SUPERSTORE, TEHNOMAX, OPTIKA ANDA, T-CENTAR, BOBIS, LISCA, IDEXE, CESARE PACIOTTI, R. CAVALLI, SHOEBEDO, LJEKARNA PRIMA PHARME, CLAYEUX, BIKKEMBERGS, ZIPPER-RINASCHIMENTO, CHARM CAFFE, MARELLA, MYSTIC, WOMEN SECRET, ZLATARNA, URAR, JOOP, JUST CAVALLI, DOLCE GABANNA, ARMANI
joj, pa super...puno bolje nego sta sam ocekivala, mislila sam da ce bit sami skart
Old 22.09.2007., 12:00   #18
meni je odlično to šta je došlo puno marki kojih nije bilo kod nas dosad
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 12:12   #19
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
meni je odlično to šta je došlo puno marki kojih nije bilo kod nas dosad
takodjer, i meni
a i mislila sam da ce bit puno manje ducana...ono new yorker (svi su o njemu brujali ) i jos pokoji...
Old 22.09.2007., 12:18   #20
cool trgovin i ima dosta poznatih cavalli, dolce i bregana, armani
btw. kaj za armani nisu rekli da se otvara samo u vecim gradovima s vise od 1-2 milijuna stanovnika i kao da je zagreb bio iznimka a split koliko ja znam ima manje od milijun...
CROativ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 20:16.