Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2003., 01:33   #1
odjeća za posao-preporuke

Dobila ja neki honorarni poslić u jednoj finoj firmi. I moram se tamo pojavljivat jedno 3 puta tjedno, a nemam za obuć nista šta se nosi za na posao u jednoj finoj firmi.
Dajte mi preporučite par praktičnih komada robe s kojima bi si mogla dopunit gartderobu. Nije da se inače loše oblačim,al u garderobi mi prevladavaju stvari za vucaranje po faksu tipa traperice i nekoliko finijih stvari za izlaske koje pak nisu za dnevno nošenje i poneka kombinacija "za u kazalište".
E da, i kojim dućanima bi mogla nać to što ćete mi savjetovat!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2003., 14:14   #2
nebo u kaptolu...image haddad,mango....good luck
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2003., 15:18   #3
moje preporuke: heruc galerija i fontana kod dzamije, jedino sta je to malo skuplja varijanta od onoga sto je lola preporucila
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2003., 23:24   #4
Prolaznica, nothing personal , ja bih ipak preporucila isto sto i Lola, prvenstveno Image Haddad. Ipak se kod Pink Lemon ne radi o stalnom poslu, ona je studentica i vjerojatno ni nema love za pljunut na ne znam kakvu garderobu.

Moj konkretni prijedlog bi bio ~ sivo i crno odijelo s hlacama i/ili suknjom (zavisi sto vise volis nositi) i uz to nekoliko kosulja ili finijih majica u raznim bojama. U kombinaciji kupi i dvije-tri svilene marame (imas vrlo povoljnih u trgovinama Nin u Importanne Galeriji na Iblerovom trgu, kostaju 50 kn). Na taj nacin mozes medjusobno kombinirati hlace, suknje i sakoe i razne majice i marame i svaki put ces ostaviti dojam da si drugacije odjevena. Ako imas nesto vise love, zrtvuj za jedne bez i jedne recimo bordo ili tamnozelene hlace/suknju i imas veliki broj kombinacija.

Jos nesto, na sto stilisti stalno upozoravaju ~ nemoj upropastiti dobar dojam kvalitetnog odijela s losom (presportskom ili prelezernom) jaknom. Isplati se investirati u malo bolju jaknu, baloner ili kaputic u nekoj neutralnoj boji koji pase na sva odijela koja imas.

Trenutno je u Image Haddadu u Ilici (kod Name) veliko snizenje (Boze, koliko ih hvalim jos ce netko pomislit da imam bar 10% dionica ).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 10:26   #5
Ma Princezo nema beda . BTW, da li IH ima balonera i znas li koliko dodju? Ja sam bacila oko na jedan u Varteksu (boja sivkasto - bez, do koljena), pa si nesto razmisljam da ga upiknem
E da, jos nesto, posto su napokon osvanuli ljepsi dani, a ja obozavam mokasinke, naisla sam na jedan ducan u Teslinoj koji stvarno ima veliki izbor mokasina i kostaju samo 390 kn (nalazi se preko puta Modernih vremena.
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 11:56   #6
Joj, pa na nebo sam skroz zaboravila! A dva najbolja odjevna predmeta su mi od tamo! Pogledat cu i Image haddad ovih dana, pogotovo ak je rasprodaja.
Cipele me dosta brinu - nisam bas neki freak za cipelama, osim za martama. Mozda su dobili neke nove modele marti za proljeće...
Hvala na savjetima!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 14:49   #7
baggy pants i top.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 16:24   #8
u nebu u kaptolu su kaputi snizeni na 590 kn,a zimske hlace na 199...ima super stvari...
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 23:10   #9
nothing personal, ali mislim da tebe više "nutrit" shopping po centrima a ono kaj te "destruit" je kapacitet memorije koja ti omogućava da zapamtiš cijene svih stvari...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2003., 19:18   #10
U NIN-u imaš i košulja koje nisu loše (posebno ako ćeš nositi ispod sakoa), a prilično su jeftine (oko 100 kunića) i ima ih u finim bojama i dezenima
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2003., 19:31   #11
Quote:
Prolaznica kaže:
Ma Princezo nema beda . BTW, da li IH ima balonera i znas li koliko dodju? Ja sam bacila oko na jedan u Varteksu (boja sivkasto - bez, do koljena), pa si nesto razmisljam da ga upiknem
Joj, na zalost, ne znam. Neki dan sam prolazila kraj IH trgovine (one u Ilici, kod Name), ali zurilo mi se, tako da sam samo na brzaka bacila pogled na izloge. No, odijela (i to divna ) su oko soma kuna, sto, uzevsi u obzir odlicne materijale i moderno-klasicne krojeve koji traju i po cetiri-pet sezona, uopce nije puno.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 01:16   #12
Prolaznica...hvala na informaciji za mokasinke, predobra si
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 18:55   #13
Crno i sivo odijelo, nikako sa cigareta hlačama , par košuljica u Nari ili neke jednostavnije majice, pa ih iskombiniraš sa maramama
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 19:47   #14
kakve su to "cigareta" hlače??
ja osobno ne podnosim one mrkvaste...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 19:59   #15
cigareta su ti onak ravne, skroz, i nisu ni toliko loše, ima hlača koje jednostavno pitaju taj kroj..
Al mrkva
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 20:23   #16
al znaš kaj je najgore kaj sam u životu vidio obučeno..?!
kožni prsluk na ništa, traperice speglane na crtu i uredno zgurane u kaubojke... :eekčina-da-mi-oči-ispadnu:
nagradno pitanje, na kome sam to vidio?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 20:45   #17
na sebi?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 22:36   #18
Quote:
slafko kaže:
al znaš kaj je najgore kaj sam u životu vidio obučeno..?!
kožni prsluk na ništa, traperice speglane na crtu i uredno zgurane u kaubojke... :eekčina-da-mi-oči-ispadnu:
nagradno pitanje, na kome sam to vidio?

LOOOLČINA!

Da nisu bile maškare u điru?
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 22:47   #19
Talking dvije riječi

željko bebek
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 22:53   #20
Re: dvije riječi

Quote:
slafko kaže:
željko bebek


slabo mi je došlo ( al stvarno šta je najgore)

Sjetih se one njegove žene-plavojke, -a baš si pašu, šta ne?
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.