Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 19:46   #541
Pozdrav otvorio sam racun u splitskoj samo za kupnju preko net/a i reko kad vec to i uzeo sam internet bankarstvo dobio ugovor i sbcard i kaze sutra cemo aktivirati ok.Upalim karticu namjestim pin odem na njihovu stranicu i boom trazi se korisnicko ime koje neznam jer niti mi je receno u banci niti pise u ugovoru a na njihovoj sluz stranici pise da moras dobiti i ugovor o internet bankarstu.Sad ili ja neznam ili je netko ovdje lud dok sam u stranim bankama to rijesio za 5min ovdje je sf.Pin i karticu cekam ali ona nema veze sa ovim pa sto da radim cekam ponedeljak ili netko ovo zna kako rijesiti
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:46   #542
Je li netko radio reprogram duga po kreditnoj kartici u Splitskoj banci? Nema dospjelog duga, sve je uredno plaćeno dosad (nekad uz 5-10 dana kašnjenja), imam i kredit kod njih koji se uredno otplaćuje, na karticu sam uzeo neke stvari kad sam renovirao stan i sad imam još 14 rata po oko 2000 kn mjesečno otplatit, a htio bih to razvući na 36 ako je moguće. Kartica mi i ne treba, vratio bih je njima u zamjenu za produljenje ročnosti obveza. Pa ako netko ima (pozitivnih ) iskustava s tim neka javi da ne idem bezveze u banku. Hvala
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:09   #543
Jel u SB moguce dignuti cek od Bayerische Landesbank?
Old 28.10.2017., 15:57   #544
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Jel u SB moguce dignuti cek od Bayerische Landesbank?
Niš te ne košta da probaš. Meni je prije x godina unovčen ček iz kanade na devizni račun u PBZ koji sam tom prilikom morala otvoriti. Da li možeš dobiti keš ne znam

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 23:09   #545
Jel moguce da minue fee na uplatu na drugi racun 9kn preko mobilnog bankarstva?!? Nadam se da sam krivo vidila

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.