Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 03:05   #1
Nike dunks

Jel netko vidio negdje u Zagrebu ovakav model Nike tenisica?

Zovu se Dunk Low.

Ne moraju biti ovakve boje, samo me model zanima...

Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:02   #2
nema nike dunks u zagrebu, ja sam ih isto trazila posvuda
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:23   #3
A u recimo Sloveniji? U Ljubljani?

Idem uskoro pa ako ima u BTC-u ili negdje?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:29   #4
pojma nemam vidjela sam jedan ok ducan u Mariboru, RedRum ( ) sa slicnim stvarima, ali je bio zatvoren pa ne znam detalje, ako ces biti uprolazu pogledaj i tamo. ostalo ne znam...vjerujem medjutim da u Becu sigurno ima, a u grazu cu bas pogledati iduci tjedan kad cu ici pa mogu javiti ako nadjem

edit: http://www.redrum.si/ pa pogledaj, da odmah eliminiras ako nema nista
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:48   #5
Ajde bas javi za Graz....bas me zanima...ako nadjes pogledaj kolko dodju i kakvih boja ima...

Ja sam si nasla neke fora na ebayu...sa postarinom bi me dosle oko 650kn, sto u biti nije puno, ali ne znam dal ce mi naplatit carinu...

Kolko bi uopce mogla biti carina na taj iznos?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:25   #6
Danas sam vidjela u onom Cortezu u Importane centru te tenisice, ali nisam uspjela pitat jel imaju i zenske brojeve, jel se taman zatvorilo...

Nisam sto posto sigurna da su te jel sam ih vidjela izdaleka, jeste vas dvije koje ste trazile te tenisice tamo gledale?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 10:58   #7
ja sam zicer da ih ima u Emporiumu u Mariboru. A i ako ih nema, naručiš direktno iz Amerike, dođu u roku nekoliko dana, ali moraš ostaviti neku akontaciju.

Isplati se.

Tamo sam ja kupila svoje bijele najkice sa zlatnim znakom i svilenim vezicama.Bile su iz njihovog starog kataloga, i nigdje ih nije bilo. Niti u Zagrebu, niti u Novom Sadu ( tamo je nike women)...

i platila sam ih 560 kuna.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 12:52   #8
Ma nasla sam ja na ebayu ove dunk tenisice koje bi si narucila, ali me brine velicina, jel imam dvoje Najkica, jedne su broj 38 i dobre su mi, a druge su broj 40,5, i dobre su mi...zato trazim u zagrebu te tenisice da si fino odem probat da znam sta naruciti...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 19:16   #9
Danas sam poslala frendicu da pita u tom Cortezu jel imaju zenske brojeve ovih tenisica, i kaze frendica da ju je zenska pogledala kao da je pala s marsa....super su mi te prodavacice....
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:09   #10
Meni je malo zeznuto kupovati na neviđeno jer cipele nosim 39.5-40, a Nike tenisice 41, ali sam zato ove zadnje kupila broj 42
Kako na kickzu nema ženskih modela? Možda ti nisam poslala dobar link.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 01:44   #11
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je malo zeznuto kupovati na neviđeno jer cipele nosim 39.5-40, a Nike tenisice 41, ali sam zato ove zadnje kupila broj 42
Kako na kickzu nema ženskih modela? Možda ti nisam poslala dobar link.
Ima zenskih modela, ali nema zenskih ovih koje ja trazim...barem nisam vidjela...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 19:44   #12
Evo, naišla sam na ovu temu slučajno..
Ja sam dugo tražila Nike Dunk High, luda sam za tim tenisicama..
I cijeli Zg sam pretražila da bi na kraju našla samo low, i odlučila sam ih kupit, iako su mi prevelike XD (ne pitajte :P)
Kupila sam ih negdje u Importaneu, ne znam kak se zove dućan, al vjerojatno je to taj koji spominjete..
Ne znam dal su to muške il ženske, nije me ni briga, meni su lijepe
I evo, prije dva dana došao prijatelj iz Osijeka sa Nike Dunk High tenisicama
Kupio ih je u Splitu! Tako da sad radim plan kako da odem do Splita i to si nabavim hehee..al to će morat malo pričekati..
Evo mojih:



Pozdrav!
.Tinchy. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 09:41   #13
Htjela sam samo pitat ako mi netko može reć gdje sve u zagrebu ima nike dućan i gdje se nike tenisice mogu naći osim u nike dućanu, u kojim još dućanima? Hvala
Sweety tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 09:50   #14
Quote:
.Tinchy. kaže: Pogledaj post
Evo, naišla sam na ovu temu slučajno..
Ja sam dugo tražila Nike Dunk High, luda sam za tim tenisicama..
I cijeli Zg sam pretražila da bi na kraju našla samo low, i odlučila sam ih kupit, iako su mi prevelike XD (ne pitajte :P)

Pozdrav!
ja ne kuzim kak, ja se sjecam kad sam bila u napasti za onitsuka tiger (koje sam na kraju isla u austriju trazit a sad posvud...) a to je bilo pred jedno 2-3 godine barem bilo je fakat sila tih high dunkica posvud... mislim ne znam kad si trazila, steta jer se sjecam da sam ih svugdje vidjala i da sam jedva odgovorila buraza od kupnje... inace takve stvarcice drzi obicno cortez u importaneu, mislim da se tam najlakse nadju takve tenke...
pozz
missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 00:44   #15
Unhappy Nike Dunk High

Bok bok ljudi, hmmm znate možda dal ima neđe u zagrebu nike dunk high tenisica za kupit??

Evo i par slika... tipicne osamdesete, a cak i will smith šuze







boja fakat nije važna mogu bit i roze
Slani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 04:04   #16
nije da je svako malo ovakav topic otvoren...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 12:10   #17
a mislim da sam tako nešto vidjela u ilici u nike-u.nisam ziher
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 12:21   #18
prekrasne su
*masha* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 01:23   #19
eh, i ja bi i mislim da sam ih vidjela u splitu na pjaci za kupit ali nisam imala vremena, mislila sam bit ce sigurno u zg ako ima tu. jok
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 01:35   #20
vidjela sam jedan model u Ilici u petak, jedan jedini. Crne sa nekim sjanim zelenim zmajem ili necim sastrane ne sjecam se vise tocnos sto je bilo
500inesto kuna.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.