Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2007., 21:14   #1
Thumbs up Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD GLS

Bok ekipa,
dali mi tko moze reci iskustva s Mitsubishi-jem Pajero Sport 2.5 TD GLS ( s motorima snage --> 73 kW/99KS, 85kW/116KS i 98kW/133KS) starom 5-6 godina ili vise godina, i to redom:

-kvaliteta s obzirom na ugodnost u duzoj voznji, kvarljivost i pouzdanost (tako starog auta),
-potrošnja dizela u gradu i na otvorenom,
-cijeni redovnog održavanja (servisi),
-najčesćim kvarovima (za auto star 5-6 godina i prijedjenih 150tk) ,
-dobrim servisima ili privatnim (home based) serviserima u okolici Zagreba,
-dostupnosti zamjenskih i originalnih djelova, itd.


Hvala!
kraljzvonimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:21   #2
Ja imam Pajera sport 2.5 TD 73kW 2000. godište, ja sam prezadovoljan njime. Mana je što je malo tvrd, pa odu bubrezi nakon nekog vremena po makadamu, za razliku od drugih terenaca malo je neudobniji, meni to ne smeta.
Potrošnja nije velika, po gradu, ali baš puni spremnik sam potrošio vožnjom kroz grad, znači stani kreni, trošio mi je 11,6 litara, dok samo na otvorenom troši oko 8,8 litara. Ovlašteni servisi su bezobrazno skupi, redovito je nekoliko tisuća kuna servis. Na 75 000km moraš mjenjat distribuciju. Inače jednom godišnje izmjeniš ulje i to je to. Ja sad imam 150 000km i motor radi kao urica, nikada nisam imao neki ozbiljni kvar na njemu. Meni je pukla jabučica zgloba prednjeg kotača i curi mi ulje na ferode kočnica, pa ručna ne drži, u servisu kažu da je popravak 10 000kn, a to nedam. Ova dva kvara su posljedica off roada. Sve dijelove možeš naći povoljno u trgovinama, ne ovlaštenim gdje te deru!
Aftermath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 21:26   #3
pozdrav ekipa....ja se ispricavam sta ovako upadam u onu dugo nepisanu temu no zelio bih saznati sljedeću informaciju. Radi se o prvoj seriji pajera,znaci tamo oko 90' god.Cuo sam da imaju lošu šasiju jer je napravljena od zatvorenih cijevi pa navodno korozira ili trune.?? zanima me od vas iskusnih koji imate dugo te aute ili se susrećete sa njima dali je to istina? hvala vam na odgovoru!!
Tonxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:23   #4
Sve šasije korodiraju, ništa više nego na drugim terencima.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.