Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 14:49   #1
Mali brojevi cipela

Prije par godina sam bez problema stala u 36, ponekad čak u čizmice broj 37, sada mi je svaki treći 36 velik, a mojoj frendici koja inače nosi 38 dobar Jučer sam u guliveru vidjela zaista prekrasne cipice 36, a one velike Ne kužim kaj se to događa s brojevima?! Sumnjam da su mi se noge smanjile Di kupiti male brojeve cipela? A istodobno lijepe. Cijena nije bitan faktor. Thanks.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:56   #2
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Prije par godina sam bez problema stala u 36, ponekad čak u čizmice broj 37, sada mi je svaki treći 36 velik, a mojoj frendici koja inače nosi 38 dobar Jučer sam u guliveru vidjela zaista prekrasne cipice 36, a one velike Ne kužim kaj se to događa s brojevima?! Sumnjam da su mi se noge smanjile Di kupiti male brojeve cipela? A istodobno lijepe. Cijena nije bitan faktor. Thanks.
moja mama ima isti problem... 36 joj je prije bio taman, a sad joj je velik... kupuje si cipelice i čizmice u Transportu, oni uvijek imaju manje brojeve... i naruče ti ako ih trenutno nemaju u trgovini...
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:14   #3
meni ide na kujac što neki dućani u zg uopće ne nabavljaju brojeve manje od 38

a o tome da je današnji 36 je zapravo 38 ne znam ništa, nosim 37 i još uvijek si nalazim taj broj, makar su zadnje cipele što sam kupila bile čizmice (made in china) koje sam uzela 38 i još su mi na knap

možda je problem u Kini ?
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:33   #4
Kaj je transport?
Nisam znala da ne nabavljaju manje od 38.Moja frendica tj. dvije koje nose cipele 37, čizmice 38 stanu u cipele 36 u guliveru, madisonu, markizu, giovaniju, te onom dućanu sa slatkim cipelicama u imp. centru, odmah na ulazu, pokraj lifta.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:34   #5
Možda se talijanski broj povećao?! "Kineze" ne kupujem.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:40   #6
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Kaj je transport?
Transport footwear je zastupnik i uvoznik renomiranih svjetskih brendova obuće Miss Sixty, Energie, Killah, Bunker, Bronx, Tsubo, Skiper Marine, CAT, Levi's, Jump, Cushe i drugih, a cjelokupni asortiman se može naći u trgovinama Transport footwear u svim većim gradovima Hrvatske.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:44   #7
moje čizme su iz transporta u ljubljani
evo tu im je stranica od dućana u hrvatskoj ali ne radi

inače google kaže da im je dućan u rijeci tu,
a u immportaneu lokal 53
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:52   #8
U imp. centru? Pojma nemam, baš sam tudum. Ne volim baš klasične cipele, pa možda zato.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:54   #9
Uglavnom pogledat ću! Hvala
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:51   #10
Imam isti problem...u osnovnosj skoli prvo sam nosila 36, pa 37 i potom 38 i sad sam se odjednom vratila nas 36

Kalupi su se definitivno povecali a to mi je rekla i jedna susterica iz ilice (vec sam pisala negdje o tome). Nemam neku odredjenu radnju za koju bih mogla reci - e tu kupujem cipele malih brojeva - vec kad mi se nesto svidi ako ima broja kupim ako ne...isto kupim zapravo 37 ima malo lufta ali i tako se vecinom radi o tenisicama pa nije neki horor ako su pola broja vece...znam gdje definitivno nikad nisam nasla svoj broj i oni ne uvoze ispod 37 - Jegerstar (ovim putem porucujem im jako ruzne i nepristojne stvari na racun toga ).
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:00   #11
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
znam gdje definitivno nikad nisam nasla svoj broj i oni ne uvoze ispod 37 - Jegerstar (ovim putem porucujem im jako ruzne i nepristojne stvari na racun toga ).
tamo sam kupila svoje irregular choice balerinke 37 i ima lufta dosta kojeg sam riješila anatomskim uloškom, ali imam i jedne fly čizme i 4 para gola tenisica isto iz jegerstara-sve su broj 37 koji mi je taman

mene muči to što u jegerstaru drže iste cijene cipelama od prije 7 sezona

onaj dućan u petrićevoj ulici (prva lijevo ilicom od trga) koji su prije držali miss sixty cipele i polufejk puma tenisice NIKAD nije imao modele ispod broja 38
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:02   #12
pa neki dan je u bračnim vodama al bundy rekao da se sve žene pokušavaju utrpat u 36 i da ne žele priznat da imaju veću nogu. i valjda su zato povećali kalupe da bi žene bile sretne! nemam drugo objašnjenje, jer naime i meni se "smanjila" noga..
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:06   #13
pa hvala bogu da su se kalupi povećali!

i tako na rasprodajama nikad nisam vidjela broj veći od 38 (koji sam ja nosila s 12 godina)

pa u mom razredu su samo dvije cure imale manji broj od 40 (ostale sve 40 i 41), i lako nam je bilo kupiti tenisice, ali cipele za maturalnu - muka isusova!

malih brojeva uvijek ima više nego velikih, i ostaje ih više za rasprodaje i sve...a vi se raspitujete gdje ih naći? jesam li ja stvarno slijepa da ne uočavam te silne velike brojeve
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:12   #14
pa meni se uvijek čini da 37 i 38 nestanu i ostaju samo preko 40 i 35. evo baš sam danas vidjela u peku jednu policu na kojoj je bila rasprodaja cipela i gore je pisalo da su to samo brojevi 40 i 41.. vidiš, moraš doć u peko.. koji nije daleko!
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:24   #15
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
U imp. centru? Pojma nemam, baš sam tudum. Ne volim baš klasične cipele, pa možda zato.
nisu uopće klasične
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 11:12   #16
Ja sam našla u Bati savršene čizme, broj 35, preširoke!
Već me to stvarno počelo živcirati... imam u glavi viziju savršenih čizmica koje želim kupiti, ali nigdje broja -> a ako pašu po broju, onda su preširoke gore .

Najbolje mi je bilo kad sam u jednom dućanu vidjela neku ženu kako živčani jer joj je jedan model bio preuzak , još malo pa je počela psovati , sirota...
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:24   #17
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
pa hvala bogu da su se kalupi povećali!

i tako na rasprodajama nikad nisam vidjela broj veći od 38 (koji sam ja nosila s 12 godina)

pa u mom razredu su samo dvije cure imale manji broj od 40 (ostale sve 40 i 41), i lako nam je bilo kupiti tenisice, ali cipele za maturalnu - muka isusova!

malih brojeva uvijek ima više nego velikih, i ostaje ih više za rasprodaje i sve...a vi se raspitujete gdje ih naći? jesam li ja stvarno slijepa da ne uočavam te silne velike brojeve
Pa ne znam baš, tu di ja tražim cipke nikad nema 35 i 36, rasprodaju se dok si reko keks, a veći brojevi slabo.
Uglavnom, našla jedne u bati, 35 premali, a 36 ima lufta
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:11   #18
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš, tu di ja tražim cipke nikad nema 35 i 36, rasprodaju se dok si reko keks, a veći brojevi slabo.
Uglavnom, našla jedne u bati, 35 premali, a 36 ima lufta
Istina, 37 i 38 uvijek prvo odu i onda ostanu samo one ''bigfoot'' cipele!!
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 08:51   #19
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Prije par godina sam bez problema stala u 36, ponekad čak u čizmice broj 37, sada mi je svaki treći 36 velik, a mojoj frendici koja inače nosi 38 dobar Jučer sam u guliveru vidjela zaista prekrasne cipice 36, a one velike Ne kužim kaj se to događa s brojevima?! Sumnjam da su mi se noge smanjile Di kupiti male brojeve cipela? A istodobno lijepe. Cijena nije bitan faktor. Thanks.
skroz su poremetili te brojeve i više uopće nema normalnih brojeva ni kalupa ili je sve veće ili manje

tako da neznam šta ti reć, ugl ja sebi kupujem cipelu koja mi odgovara neovisno o broju
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:21   #20
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
a ako pašu po broju, onda su preširoke gore .
meni su svake cizme gore presiroke jer imam jako tanke noge. ali to barem nije problem - odnesem ih postolaru na suzavanje i ja happy
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.