Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2007., 09:53   #1
Saw IV

hahahahha...

da im pucas u glavu, vec 4ku napravili...
izgubio sat i pol, ali jebi ga...
sta reci... izvukli su ga iz supka
sve je prodeno, sve prozvakano, nezanimljivo i fakat misle da je ludo cool kako oni sad ubacuju stvari iz proslih nastavaka, a toliko su nezanimljive da se ni nesjecas ko je sta, kako i zasto...

glup kraj do jaja, i naravno najava za 5icu...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:02   #2
zanimljivo , kad ce biti gotov?a mogla bi i neka slika
__________________
www.vanze-king.tk
vanzemm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:27   #3
kaj ce biti 5 dio?kaj nije 4 zadnji?ne znam kaj misle napraviti da film bude jos dosadniji.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:29   #4
vec je gotov, hahahahahahahaha! prekjucer bila premijera! i jedva cekam da gledam!!!! ajde, dzubre, mos li mi snimit to ak imash, i ak je oke slika?? ja tebi snimim nest??
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:54   #5
ma, slika nije ni toliko losa za cam verziju, samo ima malo problema sa izostravanjem lik i na dvaput je morao sakrit kameru od osiguranja tokom filma, tako da je samo zvuk, lol, ali nije da je nesto vazno...

ono, saw3 sam gledao u kinu i reko nema vise za to davat lovu, jebeno sam zaspao a film je jedan od najdosadnijih ikada
sad 4 kontam da nije tako bas dosadan, ali da je ista fora - cjelo ponavljanje, fakat su dosadni, kontam da vecina ljudi to gleda samo da vidi na koje nacine ce ih klati a ponestaje im ideja za gore flickove - tako da Saw4 pocinje obdukcijom - i to ono bas su forsirali detalje, sve zivo vidis, i to bi kao trebalo biti strasno, lol...

ono neznam, saw1 je bio dobar jel si imao 2 lika koja si upoznao, njihovu pricu, a ostale zamke su bile na trenutke da vidis sta se dogadalo i to je bilo odlicno...

ovi ostali sve jedan gluplji od drugoga, trude se pobit sto vise ljudi, gledatelja zivo boli kurac za likove i kada ce koji krepati, samo da vidis na koji nacin. i totalno je glupo sto sljede isti recept u jebeni korak - ono znas od pocetka da sve su zbrkali da nist ne kuzis, pa da na kraju iznenade, fakat, pa to moze jednom ali vec 3 put je bilo da ni ne pokusava se skuziti nego cekas kraj, aha, ok, gotovo...
ali kraj 4ke je debilaaaan, bas ima tablu sa natpisom "nismo vise znali sta da stavimo"

i povrh svega dvaput tokom filma su naglasili istu recenicu da ti nabiju na nos da 5 ce doci
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 13:56   #6
meni je i trojka bila dobra ali već isfurana. samo da znate i 6. dio je najavljen
__________________
At the court of kings chaos only blood can write it's own tragedy...
metallicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:01   #7
sjećam se kad sam još gledao prvi dio. bio je zanimljiv i solidan horor-triler te je imao onaj hladan iznenađujući twist kraj koji je gledatelje oduševio i dosta njih učinio fanovima Saw-a. meni je taj Saw-prvijenac bio ok i ostao sam na tome. poslije nekog vremena pogledao sam i drugi nastavak onako na preskočice s prijateljima i shvatio da će, kao i taj, svi ostali nastavci ići na gore i biti potpuni gubitak vremena tako da se nisam usudio gledati treći nastavak jer znam što me čeka a kamo li četvrti. možda jednog dana kad budem pogledao sve svoje filmove i jednu ponedjeljnu večer ne budem imao što raditi a Saw III ili IV ili oboje se nađu na stolu. ostalih opcija nema i ne dolaze u obzir i ako ih bude. čim je prvijenac postigao onakav uspijeh odmah se znalo kamo sve to vodi...
auqybért is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:09   #8
Ma već su mi dosadni sa tim Saw filmovima. Prvi dio je bio solidan,ali ništa spektakularno. A nastavci su nepotrebni
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:17   #9
Quote:
Metal Snake kaže: Pogledaj post
Ma već su mi dosadni sa tim Saw filmovima. Prvi dio je bio solidan,ali ništa spektakularno. A nastavci su nepotrebni
točno to. sve rečeno u svega 10-ak riječi...
auqybért is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 16:54   #10
Jel ima mozda netko titlove za cetvorku?
__________________
- My deviantART -
Osa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 04:08   #11
O, bože, koja glupost...
Ko da gledaš jebeni 90-minutni video spot.
A Jigsaw se pojavljuje više nego kad je bio živ.
Meni nije jasno ko puši ta sranja (ocjena 7.0 na imdb-u).
Da mi je prije par godina netko rekao da će u jednom od najiščekivanijih filmova godine glavni glumci biti Costas Mandylor iz "Kućica u cvijeću" i Donnie Wahlberg iz "New kids on the block"...
What a fuck is world coming to...
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:08   #12
Quote:
What a fuck is world coming to...
...??? Kakva je to rečenica?

Prvi sam gleda i odličan je film. Svi kažu da je dvica najbolja a da je trica smeće. A četvrti..... neam pojma. Pa ako ima 7.0 na imdb....onda valja.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:20   #13
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
...??? Kakva je to rečenica?

Prvi sam gleda i odličan je film. Svi kažu da je dvica najbolja a da je trica smeće. A četvrti..... neam pojma. Pa ako ima 7.0 na imdb....onda valja.

"What the fuck is world coming to" bi značilo "Na šta je svijet spao".
Prvi dio je u rangu filma "Seven". Ima priču, atmosferu i misterioznog ubojicu.
Ostali dijelovi su obično eksploatiranje prvog dijela sa glupim jednodimenzionalnim likovima i prekompliciranim pričama, što su nastojali prikriti što krvavijim i odvratnijim scenama.
U tom smislu je trica nešto manje lošija od dvice jer ima originalnije zamke.
A četvorka je užas. Ne želim ni pomišljati kakve će biti petica i šestica...

Zadnje uređivanje cool hand luke : 29.10.2007. at 16:24.
cool hand luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:44   #14
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
.. Pa ako ima 7.0 na imdb....onda valja.
da to se onda automatski podrazumjeva
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:51   #15
Meni je Saw jedan od najboljih filmova... Sva 3... Al jbg, svatko ima svoje mišljenje...

Netko zna kad četvorka dolazi u kina??
Kuchkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 17:07   #16
mislim da je tek u am u kinima pa već ima za skinut cam ver. ali prema ljestvici je prva, mislim koliko para su dobili za gledanost..
__________________
At the court of kings chaos only blood can write it's own tragedy...
metallicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:01   #17
WHATEVER..........

Svatko ima svoj ukus.
Meni je film odličan.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 01:24   #18
eto, pogledah i to..
__________________
At the court of kings chaos only blood can write it's own tragedy...
metallicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 10:56   #19
meni film baš dobar
mislim nisam gledala 4-vrti dio al namjeravam
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:16   #20
pogledah, ali ne vidjeh jer je ova cam verzija pretamna. po onome što sam vidio film je dosta nepregledan i sve se bazira na hektolitrima krvi, vrištanjem i gnjusnim scenama mučenja. zamke su i dalje brutalne , al sve više me nervira onaj glas s diktafona i uvijek ista spika. nema ništa novoga u filmu - reciklaža.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.