Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 09:43   #1
Gas jeans

Kupila sam Gas traperice, tamno plave, u njihovom dućanu u Importaneu. Sve super, ali... ostavljaju mi plavu boju pa nogama, odjeći, tenisicama... Toliko da se pitam jesu li original (a trebale bi biti s obzirom da piše da su iz Italije i platila sam ih 600kn)...
Kakva su vaša iskustva? Trebam li dizati paniku ili je to normalno?
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:50   #2
pa ja mislim da je to normalno..
i meni su moje jako tamne Mustangice pustile boju kad sam ih prvi put obukla.. jednom kad su se oprale, to se više nikad nije dogodilo.. mislim da to nema veze s time jesu original ili nisu, jednostavno je takvo jače bojanje..
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:36   #3
Ma ja mislim da je to normalno s tim tamnim traperom!
Kad sam kupila svoje diesel na etiketi je pisalo da ostavljaju boju i da ne sjedati u njima na bijele sofe i slično!
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:32   #4
nikad nisam doživjela da mi traperice puštaju boju ni od jeftinih(onih od 100 kn iz bosne) ni od skupljih traperica..(wrangler, lee, mustang, pa čak ni crne samtane big star...)
ja bih ih reklamirala. nadam se da imaš račun...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:42   #5
Ma sve ti puštaju. Ja sam si prije par tjedana kupio jedne u Replayu. Kad ih je stara išla prat, tak su puštale boju da sam mislio da će postat bijele.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:52   #6
pa sve traperice pustaju boju dok ih ne operes prvi put. kaj si ih oprala prije nego si ih obukla?
__________________
...nevolja nevolju privlaci...
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 20:07   #7
da replay i meni puštaju boju
dolce&gabbana nikad ne puštaju boju
čak i na etiketi garantiraju očuvanost boje na temperaturama do 80 stupnjeva,imaju neke skupe tehnike bojanja i stvarno umočiš plave traperice u vodu cca 60 stupnjeva i voda bude prozirna nakon što odstoje u njoj sat vremena..ali neki gušti se dodatno plaćaju..
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:05   #8
Ja sam oprala svoje kad sam ih kupila... Ali svejedno puštaju boju... možda bih trebala ostaviti da malo odstoje...
Čudim se za ove iz Replaya, s obzirom da su 2, čak i 3 puta skuplje od ovih iz Gas-a.
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:18   #9
operi ih još jednom, mislim da bi trebalo bit nakon toga ok..
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:27   #10
ja isto kupila gas neki dan i isto mi pustaju boju.. a buduci da imam samo gas traperice mogu ti reci da je to najnormalnije i nikakvka reklamacija ti nece pomoci
nase is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:11   #11
Quote:
Annette kaže: Pogledaj post
Ja sam oprala svoje kad sam ih kupila... Ali svejedno puštaju boju... možda bih trebala ostaviti da malo odstoje...
Čudim se za ove iz Replaya, s obzirom da su 2, čak i 3 puta skuplje od ovih iz Gas-a.
Ne treba te čudit. Dosta se ljudi žalilo da im njihove traperice puštaju boju.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:34   #12
Ok, oprat ću još jednom...

Dosada nisam imala baš naviku kupovati Gas, Mustang i ekipu, kupovala sam Tally, Orsay i tak... Za te se traperice ne čudim ako puštaju (iako nisu previše).
Rekoh, idem sad pljunuti 600kn za Gas, očekivala sam previše...
A šta da sam dala 1500kn za Replay i dobila ovakav rezultat??? Poludjela bih!
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:41   #13
ma nije do marke ili novaca belive me
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:53   #14
Ja sam imala jedne dieselice ful tamne, i iako je bilo upozorenje "watch out for white sofas" nikad nisu puštale boju.
Sad sam kupila slične u tally i to na sniženju i to za 140 kuna, tamne ko plavi ugljen i niš isto ne puštaju
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 00:24   #15
imam baš jedne gasove tamne trapke i jedino kaj sam skužil da kad pada kiše i imam bijele tene onda ih malo zaplavi.......
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 20:48   #16
ja imam jedne benettonove hlace, zimske, onako deblje. ne znam tocno sastav, ali sigurno su od vune i jos neceg. i unutra su podstavljene (crna podstava). uglavnom, kad god sam u njima, noge mi budu potpuno crne od koljena na gore... naravno, takve hlace se bas i ne mogu prati, nego eventualno odnijeti na kemijsko, ali ne vjerujem da bi to pomoglo... nikad mi se to nije desilo ni s jednim hlacama/trapericama...
kad imam te hlace, obavezno nosim vlazne maramice i cistim si noge kad idem na wc
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 18:47   #17
Quote:
Annette kaže: Pogledaj post
Kupila sam Gas traperice, tamno plave, u njihovom dućanu u Importaneu. Sve super, ali... ostavljaju mi plavu boju pa nogama, odjeći, tenisicama... Toliko da se pitam jesu li original (a trebale bi biti s obzirom da piše da su iz Italije i platila sam ih 600kn)...
Kakva su vaša iskustva? Trebam li dizati paniku ili je to normalno?
Ako traper tako jako pušta boju, vjerovatno je bojan bojama na bazi anilina, koji je inače kancerogen. Inače korištenje anilina u bojama je zabranjeno u Evropskoj uniji. No na žalost pitanje je odakle je proizvođač boje koje se koriste pri bojanju odjeće. Znamo i sami da velika većina proizvoda, pa tako i boja potječe od dobavljača izvan Evropskle unije.
Inovator2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.