Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 14:11   #1
Koferi

Kakve kofere imate za putovanja? Upravo sam u procesu kupovanja jednog malo veceg (cca 100 l) ali nije bilo onog sto sam zamislila (rozi ili zeleni plasticni samsoniteov -Aeris ) pa sam sad sva izgubljena...


U svakom slucaju sigurna sam da postoji jos koja firma osim samsonitea pa slobodno nabacite koji prijedlog )
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:30   #2
vidjela ja neki dan takav rozi samsonite. al da me ubijes ne znam gdje... mozda u avenua mallu...
inace meni su samsonite koferi prekrasni, pogotovo u veselim bojama ali mi je zao dati tolike novce za kofer koji mi bacaju po aerodromima...
imam jedan plasticni, svijetlo sivi, na tu foru ko samsonite, samo je bio puuuuno jeftiniji. i manji je od ovog tvog na slici. prosao je pola svijeta, sav je zguljen, ali je jos uvijek citav i roba u njemu ostane relatvno nezguzvana

e sad, ako zelis nesto drugo osim samsonitea, pogledaj u benettonu. prosle godine su imali plasticne kofere, bas ovakve ko sta ti trazis. i bilo je i zelenih i kricavo rozih... mozda i sad imaju nesto slicno...
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:51   #3
ima jedan dućan u vlaškoj kaj imaju jako puno samsonite kofera.

želim se ubiti od ljepote kada prođem pored njega.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:03   #4
moja frendica si je kupila samsonite ljubicasti,predivan je...

a postoji jos jedan,sad se ne mogu sjetit marke,reklamira se na talijanske kanale,ako turbo ima mjesta,shuttle...tako nekako mu je naziv modela..kad otvoris stranice kofera,kao vjesalica se rasiri...na foru da se manje guzva roba.
i izgledom je kao ovi drecavih boja
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:04   #5
mada moj sljedeci kofer za putovanja,bila bi neka dobra,dobra...kozna torba,velika...tipa Vuitton...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:09   #6
ostavila sam ti i tamo re, ali da se ponovim: odi u dućan od benettona gdje samo torbe i kofere prodaju, imaju, na sniženjima pogotvo, povoljne te velike plastične kofere .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:21   #7
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Kakve kofere imate za putovanja? Upravo sam u procesu kupovanja jednog malo veceg (cca 100 l) ali nije bilo onog sto sam zamislila (rozi ili zeleni plasticni samsoniteov -Aeris [IMG]pa sam sad sva izgubljena...

U svakom slucaju sigurna sam da postoji jos koja firma osim samsonitea pa slobodno nabacite koji prijedlog )
Super je ovaj, kao i svi samsonite uostalom.
Ja san kupila u Pittarelu Renato Balestra i super mi je. Oko 700-800kn mislin. Crni, ogroooman i nije plastičan nego od nekakvog materijala, al je dosta čvrst i krut. Pokušavan ga nosit samo liti kad iden na Pag jer ga uvik prepunin, šteta praznog mista , a onda je nemoguć za nosit jer postane pretežak.
Sada bi kupila onu naprtnjaču, puno je zgodnija jer uglavnon putujen na kraće i sama pa mi nema ko pomagat teglit stvari.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:59   #8
wow, hvala na savjetima ))

ovak: gledala sam benettonove samo iz izloga doduse ali su cijenom tu negdje sa samsonite (1500kn pa plus-minus 300kn) a onda radje ipak kupim samsonite. idem danas vidjeti sto se nudi u avenue mall i city centar iako me prodavacice uvjerile da se pink vise ne prozvodi (sklonija sam vjerovati da ih nema kod nas no to je druga prica ).

vlaska? gdje tocno? pri pocetku negdje? meni su ovi u mesnickoj jucer rekli da imaju ducane samo tu (mesnicka) kaptol c. city1 i avenue mall. moguce je drugi uvoznik...

ne znam gdje je u zagrebu radnja samo sa benetton torbama...bila je nekoc u maricevom ali se zatvorila. ili?

da, bad je s tim samsonite koferom sto je on unutra totalno basic. samo plastika, nista vise. to mi je skroz bezveze a kosta 1500kn a siti model ali sa nekim tkaninicama unutra -tipa pretinci ali isto zbilja basic kosta 1900.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:14   #9
da bez veze ne hodocastis po gradu, posalji mail... na stranicama od lacostea imas kontakt za hrvatskog zastupnika za lacoste i samsonite (mislim da se firma zove MARAS). sjecam se da sam im ja slala mail za neku torbu (napisala samo sifru torbe i boju) i relativno brzo su mi odgovorili i u kojim ducanima ju imaju i kolika je cijena...
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:33   #10
Imaš dućan s benetton torbama na čošku palmotićeve i stare vlaške... u izlogu sam vidjela samo tmurnije boje, ali možeš probat pogledat tamo... čak mislim da nije ni bio tak skup, u glavi mi je cifra od 900kn....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:46   #11
imaš u benetonima.baš sam vidla i rozi i zeleni,ali nisam sigurna dal ima tako velikih.vrijedi pokušati!
__________________
postao je ljepši ovaj svijet kad sam priču shvatila...
neka mi Bog otvori oči,neka mi nebo pojača sluh da čujem te u noći i vidim u svakom snu..
mirno spavajte moji anđeli..
malena... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:50   #12
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
wow, hvala na savjetima ))

ovak: gledala sam benettonove samo iz izloga doduse ali su cijenom tu negdje sa samsonite (1500kn pa plus-minus 300kn) a onda radje ipak kupim samsonite.

vlaska? gdje tocno? pri pocetku negdje? meni su ovi u mesnickoj jucer rekli da imaju ducane samo tu (mesnicka) kaptol c. city1 i avenue mall. moguce je drugi uvoznik...
1500kn???
nema šanse, u biti možda sam ja bila za vrijeme sniženja, jer dok sam bila u tom dućanu, jedna ženska je gledala najveći plastični koji su imali (brijem da bi ja stala unutra ) i taj je bio oko 800kn, oni manji manje
ali kažem bila su neka sniženja, pa opet treba provjeriti

dućan ti je kad kreneš od trga bana jelačića prema vlaškoj i prođeš pored boss dućana i tamo pređeš preko zebre i tu je odmah malo lijevo taj dućan s torbama, iznad njega gore ima ona benzinska sa garažama ispod za parkiranje
mislim ako ti sad nisam objasnila
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:50   #13
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Imaš dućan s benetton torbama na čošku palmotićeve i stare vlaške... u izlogu sam vidjela samo tmurnije boje, ali možeš probat pogledat tamo... čak mislim da nije ni bio tak skup, u glavi mi je cifra od 900kn....
je li to to šta ja jadna pokušavam objasniti
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:32   #14
je, to je taj... ajde dobro ti je krenulo...
meni je bilo čudno kad je napisala da je cijena oko 1500kn pa sam mislila da sam nekaj krivo vidjela, ali očito nisam....
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 20:28   #15
bilo bi poželjno da kofer ima ravno i čvrsto dno tj. da mehanizam ručke koja se izvlači ne bude samo tkaninom odvojen od unutrašnjosti kofera kao kod svih samsonite kofera već integriran u strukturu kofera(vuitton također neki)..i sav mehanizam mora bit kvalitetan i metalan,ne npr.sa plastičnim vijcima i sl....da kotači ne korodiraju...unutrašnjost kožna i sa više pretinaca koji imaju formu,dakle ne neki džepić na patent..vanjski dio od vodonepropusnog materijala...prada ima takvih modela..recimo nikad ne bih kupio cijeli kožni kofer
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:04   #16
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Imaš dućan s benetton torbama na čošku palmotićeve i stare vlaške... u izlogu sam vidjela samo tmurnije boje, ali možeš probat pogledat tamo... čak mislim da nije ni bio tak skup, u glavi mi je cifra od 900kn....
je, taj dućan je da izvrstan. i imaju super torbi i kofera, novčanika...ma svašta.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:01   #17
dosta više o benettonu i svim tim divnim benetton stvarima
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:28   #18
na hvaru sam vidjela prekrasan roxy kofer. na ovu foru:

bio je oko 900 kn.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:44   #19


Di to mogu u zg-u kupiti?
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 01:11   #20
jao roxy mrak ali gledala sam neki dan u extreme sports u mesnickoj, nista nisu imali.

@honey - ok mozda sam luda, pogledacu sutra jos jednom ali okladila bih se sada da sam vidjela cijenu 1476 (tako nesto) kn na tablici sa cijenama u izlogu...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.