Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2007., 17:42   #1
Shopping u Berlinu

znam osnovne stvari - trgovačke centre u gradu - ali ako znate za neke dobre dućane, samo dajte.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:59   #2
Mislim da je ovakvih pitanja bilo minimalno 10 (pa tako i odgovora) na Turizam - Berlin topicu.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 20:54   #3
Izadji na Hackescher Markt i onda obici sve ulice tu (Alte Schönhauser Allee etc), izadji na stanici Stadtmitte i obici te ekskluzivne radnje. Obici Kastanienalle, ulice oko Kollwitzplatz-a, Kreuzberg...
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 05:33   #4
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Izadji na Hackescher Markt i onda obici sve ulice tu (Alte Schönhauser Allee etc), izadji na stanici Stadtmitte i obici te ekskluzivne radnje. Obici Kastanienalle, ulice oko Kollwitzplatz-a, Kreuzberg...
hvala. da, takav plan i imam. znaš li poimenice baš neke dućane, dizajnere, nešto dobro? mislim da u tvoj ukus mogu vjerovati.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 13:15   #5
Slusaj, Berlin uopce nije nikakav shopping grad, niti radnji ima mnogo ako izuzmes one velike (Mango, HM, Zara itd), pa ti preporucujem da udjes u sve sto naidjes. U vecini dijelova je velika udaljenost izmedju dvije radnje, da se unaprijed pripremis. Obavezno neke cipele bez peta.
U kojem ces dijelu grada biti?
Hackescher Markt i taj dio je pun radnji za cipele, pa to provjeri dobro, ima i jedan dobar second hand blizu Diesela. I jedan dobar second hand, zove se Colours, na Kreuzbergu.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 01:19   #6
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
ima i jedan dobar second hand blizu Diesela. I jedan dobar second hand, zove se Colours, na Kreuzbergu.
da li netko zna za dobar second hand u rimu?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:50   #7
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
U kojem ces dijelu grada biti?
Hackescher Markt i taj dio je pun radnji za cipele, pa to provjeri dobro, ima i jedan dobar second hand blizu Diesela. I jedan dobar second hand, zove se Colours, na Kreuzbergu.
spavam baš na Kreuzbergu - da ne teturam navecer daleko.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:08   #8
Ok. Ako bas da ne teturas navecer daleko, trebala si Mitte. Ali zelim ti ugodan put. Berlin je ogroman i divan. I ja idem uskoro u Novembru, a i opet za Bozic.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:01   #9
Može li mi netko reći kako od Alexander Platza do KaDeWe centra. U Berlinu sam samo dva dana pa bih htjela uz poslovne sastanke obaviti i malo šopinga. A tamo ima jedan dućan kojeg tražim. Hvala.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:57   #10
mislim da imas direktnu u-bahn liniju
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:47   #11
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako od Alexander Platza do KaDeWe centra. U Berlinu sam samo dva dana pa bih htjela uz poslovne sastanke obaviti i malo šopinga. A tamo ima jedan dućan kojeg tražim. Hvala.
Linija U2 prema Ruhleben, izadjes na stanici Wittenbergplatz.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:49   #12
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako od Alexander Platza do KaDeWe centra. U Berlinu sam samo dva dana pa bih htjela uz poslovne sastanke obaviti i malo šopinga. A tamo ima jedan dućan kojeg tražim. Hvala.
Samo ne znam sta ti mislis pod tim "centar". KaDeWe nije shopping centar, nego robna kuca i nema ducane. Koji ducan trazis?
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:27   #13
Hvala na info. Tražim Longchamp.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:30   #14
Moguce je lako da ces naci, ali eto ne ocekuj radnju Vjerovatno ima neki departement, pa potrazi.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:42   #15
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Moguce je lako da ces naci, ali eto ne ocekuj radnju Vjerovatno ima neki departement, pa potrazi.
Na njihovom službenom siteu piše da imaju shop. A možeš mi reći kako od Alexander P. doći do ovdje Kurfürstendamm 42? Hvala na pomoći.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:38   #16
Pa izadjes na Wittenberg, odes u KaDeWe i samo produzis u istom pravcu od KaDeWe onako kako zamisljas da je vlak nastavio kad si ti izasao/izasla. To ti je tu. Samo je Kudamm jako dugacak, ali ako je br 42, onda vjerujem da je tu negdje u pocetku. Nabavi si mapu grada, pa ces vidjeti kako je sve blizu i jednostavno.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:48   #17
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Pa izadjes na Wittenberg, odes u KaDeWe i samo produzis u istom pravcu od KaDeWe onako kako zamisljas da je vlak nastavio kad si ti izasao/izasla. To ti je tu. Samo je Kudamm jako dugacak, ali ako je br 42, onda vjerujem da je tu negdje u pocetku. Nabavi si mapu grada, pa ces vidjeti kako je sve blizu i jednostavno.
Hvala. Kad sam prvi put bila obavila sam sve znamenitosti pa je sada vrijeme za šoping
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:13   #18
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Hvala na info. Tražim Longchamp.
izmedju ostalog, imas i u gallerie lafayette u Fridrichstr. u istoj ulici imas i Max&Co i preko nekoliko designers prodavnica (mada ima i nekoliko high street prodavnica tipa benetona, H&M...)
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:25   #19
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Hvala na info. Tražim Longchamp.

longchamp redovno imas po aerodromima, pa potrazi ako si u prolazu.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:21   #20
berlin je raj za sve, pa tako i za shopping. za stvari kojih nema u nas odi u ka-de-we, pa quartier 206, Lafayette (na friedrichstraße). to su malo skuplje butige, a jeftinih marki ala hm imaš sve na ku'dammu.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.