Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2006., 22:31   #1
muške košulje po mjeri

bok svima!
zna li netko ima li u zg dućan koji šiva muške košulje po mjeri? Tu ne mislim na klasične šnajdere, nego pravi dućan/atellier, koji ima svoje materijale (dobre kvalitete) i svoje krojeve?
kala1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 12:40   #2
...jucer sam u Vlaskoj (nasuprot Petrove crkve, par koraka prema kvatricu ) vidjela jedan ducancic/radionicu na kojoj pise da sivaju kosulje po mjeri, pa bi mozda to moglo pomoci...ne znam tocnu adresu, ali nije problem naci, pa odi pogledaj, mozda ispadne ono sto trazis
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 20:45   #3
DTR, Modea, Kamensko... svi sivaju po mjeri i s velikim izborom kvalitetnih materijala.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:12   #4
Muške košulje

Evo nekoliko košulja koje se mogu kupiti online (po nekom mom ukusu),koje biste vi dvije odbarali,ja se teško mogu odličit,za žene koje biste dvije kupili dečku?
1.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
2.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
3.
[IMG][/IMG]
4.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
5.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje black_man : 07.11.2007. at 23:48.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:26   #5
6.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
7.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
8.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
9.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
10.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:27   #6
11.
[IMG][/IMG]
12.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:38   #7
evo 2. i 9. je bio prvi izbor,sad se još mislim 7. ili 4....
slušam mišljenja...
i stavljajte slike za druge prijedloge,linkove za kupnju,prijedloge po Zagrebu,Ljubljani,Grazu i sve vezano uz muške košulje,poželjno je da budu SLIM FIT

čitao sam negdje da muškarac od garderobe treba imati najveći broj košulja,a počinjem dijelit to mišljenje,pa treba krenit u nabavu dobrih
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:11   #8
3., 5. i 8. bi možda mogle proć, ali općenito su mi sve
Preusko, presjajno; uglavnom previše, pogotovo ako bi ti to bile košulje za svaki dan. Još ti samo fali debeli zlatni lanac...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:27   #9
zna li tko gdje ima kupiti oooobicnu, CRNU, mushku (kao shto topic nalaze ) koshulju koja na ramenima ima ona kao dva remenchicha

ne znam se bolje iraziti
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:21   #10
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:49   #11
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
Baš, ove su užasne, ali nisam to odmah htio napisati.

A i, kolko mi se čini po prethodnim postovima pokretača ovog topica, njemu ionako nije važan izgled nego marka (vjerujem da su ove koje je izdvojio Prada).
I onda meni govore da sam snob.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:01   #12
preuske i prekicaste, za moj ukus...pogotovo ako mislis za svaki dan...ako vec moram iz ponudjenog odabrati onda bi uzeo prugastu pod 8
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:05   #13
pa ako mu je bitna marka neka ode u Hugo Boss i tamo kupi košulju. Ili Ralph Laurent, Calvin Klein. Ne moraju se njihove košulje nužno nositi uz odjela kako su prezentirane po dućanima. Na traperice izgledaju fantastično.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:44   #14
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
iskreno u Magmi su bezveze i obične košulje,slične onima u Benettonu,nemam ništa protiv toga,ali radije bi otišao u men's staff i kupio 10ak komada ako tražim obične košulje,imaju bolji dizajn i bolje stoje..ovdje sam mislio ipak na luksuznije, kvalitetnije,kako se veli high-end košulje...istina nisu sve slike bile takvih,ali ako nije high-end onda neka barem izgleda luksuznije
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:03   #15
nisam rekla da su u Magmi dobre košulje, samo da su bolje od ovih na slikama. Ali to je samo moj ukus. Osobno ne volim pederaste muškarce u roza i ciklama košuljicama i sl.
Samo kažem da ako prošetaš po dućanima da možeš naći ljepše.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:33   #16
Čini mi se da ode ljudi imaju gadnih problema sa markama!
Ako tražim svakodnevnu košulju,najprije bih otišao u men's staff,imaju jeftine košulje,dobro dizajnirane i dobro stoje. Iskreno u Magmi su mi košulje obične i bezveze, kao i benettonu i sisleyu,dobrih se sportskih može nać u dieselu,ali generalno takvih običnih košulja se može nać na svakom koraku...mislim ne znam koja bi budala mislila da su gore navedene slike košulja za svaki dan,mislio sam ipak na luksuznije, kvalitetnije,kako se veli high-end košulje...istina nisu sve slike bile takvih,ali ako nije high-end onda neka barem izgleda luksuznije...i gdje ćeš nać takvu košulju ako nije dizajnerska marka? nigdje! i da se razumijemo,nijedna košulja nije kič,a uglavnom na njima nigdje i ne piše marka,nisu neke trendy košulje...a glede crnih košulja, slažem se, ali nitko mi ne može reć da sad nek crna pamučna košulja iz Magme izgleda "jebački",karikiram,al obrada pamuka može bit razlika fiat punto ili porsche...recimo gdje kupit sličnu ovoj pod brojem 10. a da nema ovaj svileni dio? ima nešto što nalikuje u Jurišićevoj za soma i nešto,ali je opet daleko od toga..veliku ulogu igra kako se osjećaš u tome što nosiš,kakav je materijal na dodir i osjećaj na koži..jeb'ga oni koji nisu probali neće znat o čemu pričam..nosi uz kožu običnu vunu ili merino nije isto...sa košuljama je slična stvar,ne volim svilene košulje jer su mekane,ali neke pamučne su tvrde,ali obrađene da na dodir budu poput svile...eh sad...

komentar za Hugo Boss,Ralph Lauren,Ck...nije stvar marke,nego ukusa...uglavnom ne-poslovnih košulja ima u Orange kolekciji,ali nisu slim fit i "običan pamuk" opet ne luksuzno..Ralph Lauren lijepe boje i sl,ali opet isti problem...Kod Ck se da nac luksuznijih košulja,ali nikako da stoje kako treba..to je isto kao sa Versace jeans couture košuljama,kojima uvijek nešto nedostaje da bi bile Versace...valjda i tima Ck nešto nedostaje da bi bile Calvin Klein...tu razliku uglavnom znaju naplatit i cijenom...

ali zato postoje siteovi gdje se može nać dobrih stvari od prošlih sezona..nije mi namjera nikom nabijat na nos neki svoj ukus,oni koji nisu u tom điru to neće nikad ni prihvatit pa ne moraju ni čitat postove,oni koji vole šminkersku robu mogu probat nove stvari i vidjet da razlika ipak ima...ja sam se osobno u to uvjerio pa i postao izbirljiv...ne kažem da bih sad odmah kupio 5 novih košulja po cijeni od 500 eura,ali bih s vremenom u ormaru imao 10ak takvih jer se očito mogu nać i jeftinije,pa nek stoje...bit će prigoda..večernji izlasci,vjenčanja,domjenci,poslovne večere...barem takve stvari traju i poželjno ih je imat...tako da je namjera bila da ljudi koji to hoće ovdje jedni drugima sugeriraju i komentiraju gdje i kako online kupovat..bez da se rasprava otkotrlja u raspravu o markama i ukusima..jer su te rasprave krajnje besmislene!neću se dirat u one koji uspoređuju košulje od gore sa onima u Magmi..neke stvari jednostavno nisu za usporedbu,kupit ću i ja košulju u Magmi ako ima lijepe boje,ali ne pričamo o tome...

i da glede onog kometara za Pradu i snobizam,tko kupuje samo radi marke to može i izjavit jer je 100% jasno da te košulje ne mogu bit Prada
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:50   #17
ma ne se nervirati, nismo mi ništa loše mislili. Pitao si za mišljenje a to si i dobio.
Samo mi nije jsano zašto si uopće pitao kad već znaš koje ti marke ne stoje, a po svemu sudeći i kakvu biš košulju. Ako želiš finjak i imaš para moj savjet je da odeš do Milana i tamo nema šanse da ne nađeš šta ti se sviđa. Ako naštimaš da odeš Prvu subotu u prvom mjesecu možda ubodeš i sconto.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 16:16   #18
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
i da glede onog kometara za Pradu i snobizam,tko kupuje samo radi marke to može i izjavit jer je 100% jasno da te košulje ne mogu bit Prada
Znam ja vrlo dobro da to nisu Pradine košulje, već da su raznih kreatora (D&G, Bikkembergs, R. Cavalli, Dior etc.), ali sam ju spomenuo zato što konstantno, u većini svojih postova (ne mislim na ovaj, već na druge topice), navodiš upravo Pradu kao (valjda) svog omiljenog kreatora. To je svakome ko je pročitao i jedan tvoj post moglo "upasti" u oči.

A što se tiče košulja, od kud bi mi trebali znat da ti misliš na košulje za svečane prilike? Ove košulje meni izgledaju kao za izlazak u narodnjački klub (a kao što možeš vidjeti nisam jedini koji tako misli). I niti malo mi ne izgledaju luksuzno kako ti navodiš. Možda one jesu (vrlo vjerojatno) ugodne za nošenje, ali meni takve sjajne izgledaju prilično jeftino. Sorry, ali to je moje mišljenje.

P.S. Jesi 100% siguran da ona pod brojem 5 nije Pradina!?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 16:23   #19
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
mislim ne znam koja bi budala mislila da su gore navedene slike košulja za svaki dan,mislio sam ipak na luksuznije, kvalitetnije,kako se veli high-end košulje...
evo jedna budala se javlja. Košulje br.4 i 8 izgledaju kao za svaki dan ići u njima na posao, br.10 mi je više onako za umjetnički klizanje a br. 9 je stvarno pravi primjer luksuzne košulje.
Oprosti nam na "neznanju i seljaštvu" što neznamo šta je luksuzna roba.
Evo "budala" je kupila mužu seljačku košulju marke Kenneth Cole 55% svila 45% pamuk sa blagim sjajem koju nosi ispod sivog odijela a ponekad i na traperice za izlaske.
http://img207.imageshack.us/img207/2...436036pre8.jpg

slika je s neta ali košulja je ista.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 16:25   #20
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
(..veliku ulogu igra kako se osjećaš u tome što nosiš,kakav je materijal na dodir i osjećaj na koži..jeb'ga oni koji nisu probali neće znat o čemu pričam..nosi uz kožu običnu vunu ili merino nije isto...sa košuljama je slična stvar,ne volim svilene košulje jer su mekane,ali neke pamučne su tvrde,ali obrađene da na dodir budu poput svile...eh sad...

...ali zato postoje siteovi gdje se može nać dobrih stvari od prošlih sezona...
Aha. Tebi je jako bitno kakav će ti bit osjećaj na koži pa ćeš zato košulju kupit preko neta.

Malo si kontradiktoran.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.