Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2003., 19:57   #1
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Registracija: Jul 2003.
Sim City 3000 kako...???

Igru sam tek nabavio pa mi nisu jasne neke stvari!!!

Sve izgradim - cjeli grad sa vodovodom, strujom, cestama..... ali nikako da počmem zarađivat neke novce, stalno sam u gubitku, uzimam kredite ali to su kratkoročne pomoči i nakon toga sve se vraća na staro tj. neparicu!!!

Jel tko igro ovu igru??
Jel netko zna kako se rješava ovaj problem???????
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 20:53   #2
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

Registracija: Dec 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku vjeverica
Na pocetku ne uzimati kredit ( jer ga odplacujes iducih ohoho godina uz gadne kamate) , napraviti mali gradic sa novcem koji imas, sve gradi DENSE to daje najvise novaca od poreza.
Zaradjujes sa porezom, koji umjereno smanjujes tokom igre, zatim kad dobis ponudu za zgradnju toxic plant, zatvora ili marketa , prihvatis ju i na taj nacin si povecavas prihode ( upozorenja boraca za ekologiju lijepo ignoriras)

Mali trik za trenutacno povecanje prihoda: u 11./12. mjesecu povecas porez na maximum, istina da se lagano pocinju iseljavati , ali to je jedva primjetno a jakoooo ti popuni buđet...)... VAZNO! ne zaboravi cim pocne sljedeca godina poreze vratiti na staro!
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 10:30   #3
mystik4l
Nije losa, a? :)

mystik4l Avatar

Registracija: Apr 2003.
još bih nadodao....toxic factory...stavi u kut mape(nasuprot grada) i dofuraj jednu dugu cestu do nje,te poseban vodovod....u suprotnom ako je stavis u centru grada,ljudi ce ti se iseljavat zapanjujucom brzinom
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 11:50   #4
floyd
Dr. Merkwurdigliebe

Na samom pocetku pauziraj igru, i povisi SVE poreze na 9%. Tako mogu ostati do kojih 60000 stanovnika.

Financiraj SVE da bude na minimalno 75%, a maximalno 90% kapaciteta. Koristi query tool svaki mjesec na svakoj skoli, muzeju, knjiznici, bolnici, itd. Za elektranu je dovoljno pogledati grafikon. I niposto ne smanjuj financiranje cestama, smecu i vodama.

Jos mali hint... Na samom pocetku aktiviraj Legalised Gambling ordinance. Donosi 100$ mjesecno, bez obzira na broj stanovnika. Nije puno, ali pomaze.

Inace, moguce je dogurati do 9000 stanovnika bez vode, 20000 bez skolstva, 15000 bez zdravstva, 25000 bez policije i vatrogasaca. Nakon toga nastupa stagnacija pritoka stanovnika u grad i JEDINI nacin da ih se privuce je izgradnja ovih institucija.

Moj c&p sa Partyloop foruma.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 22.11.2003., 21:21   #5
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Uspio sam nešto napravit-malo po malo i izgradit ću cjelu mapu!!!!!!!!
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 22:30   #6
Mlaen
No Limits!

Mlaen Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Mlaen
Cool

Još da nabaviš i najnovijeg
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 14:09   #7
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

pitanje

...u vezi comercial zona?

napravim ih u sredini , dense , sve okolo zgrade ( navodno se treba tako raditi) , ali nikako da mi se razvijaju , stalno mi se napustaju, a imam jako dobru povezanost cestovnu (autocesta par) , i cak i aerodrom...

I jos nesto. Nikako mi se nece napraviti luka. Napravim zonu , sa udaljenoscu 3 kvadrata od ceste , u obalu naravno , ima sve infrastrukture , ali ne zeli se poceti graditi
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 21:06   #8
mystik4l

mystik4l Avatar

Re: pitanje

Quote:
vjeverica kaže:
...u vezi comercial zona?

napravim ih u sredini , dense , sve okolo zgrade ( navodno se treba tako raditi) , ali nikako da mi se razvijaju , stalno mi se napustaju, a imam jako dobru povezanost cestovnu (autocesta par) , i cak i aerodrom...

I jos nesto. Nikako mi se nece napraviti luka. Napravim zonu , sa udaljenoscu 3 kvadrata od ceste , u obalu naravno , ima sve infrastrukture , ali ne zeli se poceti graditi
trebas vise zona napravit uz more i dofurat cestu,vodu i struju
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 21:26   #9
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

Re: Re: pitanje

Quote:
Mystikal kaže:
trebas vise zona napravit uz more i dofurat cestu,vodu i struju
sve radim uz more, imam i ceste i vodu i struju ( kak sam gore napisala ) , ali nece... zato i nez nam kaj radim krivo
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 13:39   #10
mystik4l

mystik4l Avatar

Re: Re: Re: pitanje

Quote:
vjeverica kaže:
( kak sam gore napisala )
ups... ..nisam vidio.....

nemam pojam....znam da mora biti dost zona, a da smanjis malo porezte za industriju i dofuras zeljeznicu....ovo su stvarno zadnje opcije,ja ne znam vise....sorry
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 20:08   #11
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Re: pitanje

Quote:
vjeverica kaže:

to se i meni događa - jednostavno se luka neće izgradit!!!!!!

Kako napravit most - to mi je nepoznanica!?????
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 12:02   #12
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

Re: Re: pitanje

Quote:
Attack kaže:

to se i meni događa - jednostavno se luka neće izgradit!!!!!!
najnovija informacija, jos je nisam sprobala , ali luka se treba izgraditi na najnizoj razini do mora, znaci cisto nisko...

Quote:
Attack kaže:

Kako napravit most - to mi je nepoznanica!?????
pa to barem nije problem , kad gradis cestu/autocestu preko rijeke uzmi veci "zalet", plava linija ti mora biti dosta duga , i dugo na drugoj strani, ako kuzis kaj sam htjela reci , ne znam kak da drukcije objasnim

inace meni puko film pa uzela cheatove
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 16:35   #13
floyd
Dr. Merkwurdigliebe

I skinite patch. Ispravlja gomilu stvari koje prilicno iritiraju pojavom vecih gradova.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 22:55   #14
Ant
breakdown

Ant Avatar

Registracija: Jun 2003.
jel se to meni samo cini ili je Vjeverica indirektno izjavila da igra igre tipa Sim City 3000 ili 4?

Vjeverice, moj naklon
and it stings when it nobody's fault
cause there's nothing to blame
at the drop of your name, it's only the air you took
and the breath you left
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 15:34   #15
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

Quote:
Antarius kaže:
jel se to meni samo cini ili je Vjeverica indirektno izjavila da igra igre tipa Sim City 3000 ili 4?

Vjeverice, moj naklon
ja samo strategije igram
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2003., 00:35   #16
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Quote:
vjeverica kaže:
ja samo strategije igram
I ja - nema boljeg nego raspalit partiju starcrafta s chetovima - ma ludnica

Quote:
vjeverica kaže:
pa to barem nije problem , kad gradis cestu/autocestu preko rijeke uzmi veci "zalet", plava linija ti mora biti dosta duga , i dugo na drugoj strani, ako kuzis kaj sam htjela reci , ne znam kak da drukcije objasnim
kužim, kužim
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 16:23   #17
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Nemogu vjerovat da ovdje nema nikoga više ko je zaigrao ovu igru - sram vas bilo
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 17:38   #18
vjeverica
dk

vjeverica Avatar

Quote:
Attack kaže:
Nemogu vjerovat da ovdje nema nikoga više ko je zaigrao ovu igru - sram vas bilo
ostali imaju jace kompove pa igraju simcity 4

mi ostali prasimo 3000-icu
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 10:18   #19
msporis
Registrirani korisnik

msporis Avatar

Registracija: Jun 2003.
jel ima simcity 3000 kakav multiplayer recimo za LAN connection?
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 22:47   #20
Attack
Razum i Bezumlje

Attack Avatar

Quote:
msporis kaže:
jel ima simcity 3000 kakav multiplayer recimo za LAN connection?
Nevjerujem - ja ju nisam vidio!!!!!!!
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja