Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2007., 06:46   #1
Body

Pitanje... Zna li netko možda gdje se u gradu mogu kupiti bodyji ali oni koji se ujedno mogu nositi kao majice?
__________________
Life is not about waiting for the storm to pass, it is about learning to dance in the rain.
LovelyBaBoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 16:06   #2
Quote:
LovelyBaBoo kaže: Pogledaj post
Pitanje... Zna li netko možda gdje se u gradu mogu kupiti bodyji ali oni koji se ujedno mogu nositi kao majice?
imas u benettonu
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 16:09   #3
a kakvi su to koji se nose ko majice? ja ih volim ali imam samo one "obicne" koji se nemogu nosit ko majice
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 16:23   #4
palmers
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 19:03   #5
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a kakvi su to koji se nose ko majice? ja ih volim ali imam samo one "obicne" koji se nemogu nosit ko majice
pa imas one neke koju su gore ko dolčevita pa se to valjda moze nosit ko majca
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 23:05   #6
u benettonu, al nema l veličine. tako da mi malo veliki (iznad metar 65) ostajemo zakinuti za stvarno finu kombinaciju pamuka i još nečega u lila boji za 160 kn.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 20:33   #7
Quote:
marina_tha kaže: Pogledaj post
u benettonu, al nema l veličine. tako da mi malo veliki (iznad metar 65) ostajemo zakinuti za stvarno finu kombinaciju pamuka i još nečega u lila boji za 160 kn.
u benettonu su svi one size sto znaci da nema brojeva. to se sve lijepo rastegne. treba naravno probat, a ne procjenjivat od oka jer izgledaju malo, a stvarno i netko malo jaci moze stat u njih (vlastito iskustvo ).
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:29   #8
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
u benettonu su svi one size sto znaci da nema brojeva. to se sve lijepo rastegne. treba naravno probat, a ne procjenjivat od oka jer izgledaju malo, a stvarno i netko malo jaci moze stat u njih (vlastito iskustvo ).
joj e stara materijali su predivni samo san ja prestala probavat robu unazad tri godine (osim traperica i cipela). možda bi se stvarno ovaj put tribala udostojit probat.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 12:51   #9
Quote:
marina_tha kaže: Pogledaj post
joj e stara materijali su predivni samo san ja prestala probavat robu unazad tri godine (osim traperica i cipela). možda bi se stvarno ovaj put tribala udostojit probat.
ma probaj. nemas sta izgubit . jos ak ce ti bit dobro sigurno neces pozalit
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 12:48   #10
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
u benettonu su svi one size sto znaci da nema brojeva. to se sve lijepo rastegne. treba naravno probat, a ne procjenjivat od oka jer izgledaju malo, a stvarno i netko malo jaci moze stat u njih (vlastito iskustvo ).
A kaj vas to onda ne stišće među nogama
Meni kad se bodi previše nategne, stvarno mi ga je neugodno nositi, više volim da mi je onak taman-komotno, bez puno rastezanja.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 12:58   #11
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
A kaj vas to onda ne stišće među nogama
Meni kad se bodi previše nategne, stvarno mi ga je neugodno nositi, više volim da mi je onak taman-komotno, bez puno rastezanja.
nema tu sta stiskat jer su to takvi materijali koje kolko god rastegnes nece te zuljat
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.