Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 20:13   #221
Vesna123456
Pacijent

Ma dobro, ova dva dana sam u bedari i to dobroj. Primila sam jučer 26-tu terapijui l loše mi je sjela. Naime slučajno sam uletila na Forum i vidjela da postoje i drugi ljudi koji su u istoj ili sličnoj situaciji te sam se javila zbrda-zdola. Naime radi se o tome da se ja već 4 godine liječim od limfoma i da sam ga uspjela dotjerati do podnošljive granice, da bi mi slučajno na kontroli našli sjene na plućima za koje znam već godinama, ustvari za lijevu stranu znam već godinama a i desna navodna metastaza je već ravno 3 godine verificirana CT-om ali na to nitko nije obratio pažnju jer je i za jedno i za drugo smatrano da je ožiljak. Onda nastaje panika jer je prvotno zaključeno da je metastaza na plućima ali ne limfoma nego nekog trećeg raka. Pa pretrage navrat nanos napravila sam u 4 dana sve .....skopije, punkcije i što sve već ne. Onda dobra vijest. Nije to nego primarni i idemo na operaciju. Dogovorim se sa anesteziologom i operater kaže ... a desna strana? I tu se pojavljuje metastaza pod upitnikom. Primam terapiju da bi se utvrdilo da li je desno ožiljak ili metastaza jer ne mogu drugačije dijagnosticirati. U međuvremenu iako sam navikla na terapije ove jako loše podnosim jer iz cijele situacije ne vidim zašto se uhvatiti osim za ono "ako moram umrijeti ja ću umrijeti kad ja hoću a ne kad oni hoće". Da skratim. Iako imunitet godinama održavam sa Aloa verom, Liciumom, Ehinaceom, a sada i sa uljem iz jetre morskog psa on postoje sve lošiji, što nije ni čudno s obzirom na broj terapija i onda mi prijatelji šalju razno razne lijekove i izmedju ostalog i Tarcevu pa sam zato kad sam vidjela temu na Forumu i poslala poruku da mi netko malo pojasni kakva je to terapija jer je navodno puno lakša za podnositi nego klasične, iako mi je cijena nedostižni san ali kako kaže Scarlet ... o tome ću misliti sutra.
Zato se ispričavam svima koji su krivo shvatili moju nesuvislu poruku. Što se tiče laneneog ulja i sira svi kažu da je to o.k. Ja to do sada nisam probala jer mi je Aloa držala imunitet pa nije bilo potrebe ali sad ću izgleda morati početi, ali ne znam kako jer mi je želudac u fazi jata leptira koji reagiraju na svaki miris i okus a laneno ulje ima i miris i okus baš kako treba da bi počela povraćati još rano ujutro unatoč Zofranima. Ali što se mora nije teško. I naravno dalje se mora. Valjda će slijedeća biti dobra.

Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 21:42   #222
nusazvrk
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2006.
Ljudi moji, ja stvarno ne znam sto bi rekla. Ja sam do prije mjesec dana zivjela jedan tako... neznam ni kako bi ga nazvala. Zivot glupog covijeka?! Koliko sam ja stvari u zivotu podrazumjevala (bitnih, ne shvacajuci, zaista ne shvacajuci njihovu krhkost), a oko koliko sam razbijala glavu iz ove danasnje situacije stvarno, sramota me reci. Ja nisam bolesna, jos. Sve sam svjesnija kako se ovaj krug otvara i usisava sve vise ljudi, da cu jednom i ja voditi bitku za svoj zivot na ovaj nacin. Na nacin kako sada gledam svog muza. Promatrajuci njega mogu samo reci da vjera, u sto god, bijelu kutu, alternativu, religiju.. sto god, je najosnovnija stvar.I nikad ne odustati. Ne dozvoliti da covijeka svlada umor!! Borba sa 24 -satnim radnim vremenom, najzahtjevniji posao na svijetu!! Ali sad znam, tu ste najbolje placeni iz dana u dan!! Skidam Vam kapu!!! Drzite se!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 09:46   #223
Frankie
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2003.
Ja potpuno vjerujem u izlječenje s lanenim uljem.
Moj stari svaki dan uzima 5 velikih žlica (tablespoon) ulja + 2 žlice mljevenih sjemenka lana + jednu šalicu svježeg sira (s placa, domaća proizvodnja) + malo vode ili jogurta ili sirutke da se smjesa može izmiksati. To svako jutro dobro izmiksmo i stari to jede po malo u 4 puta u danu. Smjesa je kao puding i uopće nema loš okus pogotovo ako dodaš npr. komadiće voća. Možeš početi s manjom količinom pa ćeš vidjeti kako podnosiš ali mislim da ne bi trebala imati problema. Važno je da se ulje dobro promješa s sirom (ili jogurtom ali ga onda treba oko 3 puta više nego sira) da bi nastala kemijska reakcija. Ako se ulje uzima samo, može biti štetno.
Ja isto to ulje nastojim uzimati svaki dan 1 žlicu s jogurtom za preventivu, imam više energije nego prije i osjećam se bolje i mentalno i fizički.
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 10:04   #224
Frankie
Registrirani korisnik

Quote:
nusazvrk kaže:
Ljudi moji, ja stvarno ne znam sto bi rekla. Ja sam do prije mjesec dana zivjela jedan tako... neznam ni kako bi ga nazvala. Zivot glupog covijeka?! Koliko sam ja stvari u zivotu podrazumjevala (bitnih, ne shvacajuci, zaista ne shvacajuci njihovu krhkost), a oko koliko sam razbijala glavu iz ove danasnje situacije stvarno, sramota me reci. Ja nisam bolesna, jos. Sve sam svjesnija kako se ovaj krug otvara i usisava sve vise ljudi, da cu jednom i ja voditi bitku za svoj zivot na ovaj nacin. Na nacin kako sada gledam svog muza. Promatrajuci njega mogu samo reci da vjera, u sto god, bijelu kutu, alternativu, religiju.. sto god, je najosnovnija stvar.I nikad ne odustati. Ne dozvoliti da covijeka svlada umor!! Borba sa 24 -satnim radnim vremenom, najzahtjevniji posao na svijetu!! Ali sad znam, tu ste najbolje placeni iz dana u dan!! Skidam Vam kapu!!! Drzite se!!
Nemoj razmišljati tako, ima jako puno načina za prevenciju. Paziti šta jedeš, izbjegavati stres i nipošto ne živjeti u strahu da ćeš jednom i ti oboljeti. Ja smatram i da je duhovna strana isto jako bitna, meditacija ili molitva.
Slažem se s tobom da nikada ne treba odustati mada neki to nazivaju lažnom nadom. Ali pogledaj koliko svjedočanstava o izlječenju najtežih oblika raka ima na netu i ne mogu sva biti lažna. Ja isto smatram da sve treba probati i nešto mora djelovati.
Meni je nešto najgore što neki rade, potpuno se predati kad doktor kaže gotovo je, čekati kraj i ništa ne poduzimati..
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 12.01.2007., 11:02   #225
vanaiva
Pacijent

Japanci koriste ImmunoMax AHCC za terapiju oboljelih od karcinoma pluća

Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:24   #226
nusazvrk
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2006.
Frenki slazem se u potpunosti. Moram priznati lijepo receno. Nije gotovo dok doticni pojedinac ne kaze da je gotovo! Ocito su neke stvari (koje nisu klasicna medicina) jako napredovale i niposto ih ne treba iskljucivati! Ni pod razno!
A sto se tice "lazna nada", pa onda je sve sto u zivotu cinimo s nekim ciljem "lazna nada". Od cinjenice da navecer zaspemo s ciljem da se ujutro probudimo, moze biti lazna nada pa ipak se svako jutro desi..pa na daljedo slozenijih stvari. U svakom slucaju, ako je cilj ozdravljenje cini mi se mnogo vjerojatnoji i realniji od dobitka na lotu, recimo, pa svejedno se ne smijemo onima koji su digli novce na lutrijama i mnogima se cini jako prihvatljiva takva igra i logicna takva teznja.
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 01:49   #227
Felice
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2007.
Od kuda krenuti?

Mom je ocu 71 godina i danas je hospitaliziran u Bolnici za plućne bolesti na Jordanovcu radi dijagnosticiranja suspektnog karcinoma pluća. Nije imao nikakvih simptoma osim što je zbog luksacije kuka posumnjano u metastaze na kostima (što još nije potvrđeno).
Nevjerojatno je kako se percepcija života (tvoja i bližnjih) radikalno može promijeniti u jednom jedinom danu. I onda počinješ tražiti nove orijentire i pitati se što sada?
Ne mislimo se predati...
Radimo na imunitetu (matična mliječ, propolis, pčelinja pelud) i čekamo neku suvislu informaciju od liječnika sljedeći tjedan.
Pročitao sam sve postove na ovom forumu i u prvi trenutak naravno da bi čovjek htio probati sa svim što je netko preporučio ili svjedočio učinkovitost. Ali pitanje je koliko je to smisleno i uopće izvedivo.
Moze li mi netko preporučiti s čime bi zapravo trebalo krenuti kao potpora eventualnoj konvencionalnoj terapiji a da ne gubimo vrijeme. (Preciznu dijagnozu nadamo se dobiti sljedeći tjedan...)
Pozdrav svima
Hrabri ali pomalo izgubljeni
Felice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 09:27   #228
Felice
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2007.
Vidjeh da je netko Vaš imao iskustva s bioenergetskim tretmanima karcinoma... Znate li o kakvim se karcinomima i u kojem stadiju radilo? Imate li detaljnije informacije? Kome se treba javiti? Pozdrav
Felice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 09:07   #229
Frankie
Registrirani korisnik

forumaš Lepina se izlječio s Breussovom metodom, pogledajte njegov blog stavio je zadnji CT nalaz lepina.blog.hr
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:39   #230
chickeneye
Neregistrirani korisnik

Registracija: Apr 2006.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=147317
............
ne misli na kraj, nego iskoristi svaki trenutak
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 20:55   #231
vanaiva
Pacijent

Probajte ImmunoMax AHCC koji daje jako dobre rezultate kod raka pluća

Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:41   #232
nema predaje
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2007.
Quote:
Konte76 kaže: Pogledaj post
Čuo sam za Noni ali tata ga je bio probao i nije ga mogao piti.

Čitao sam o gljivama i kao što sam već napisao probat ću sa tim. Danas sam dobio gljivu. Nadam se da će pomoći. Ne očekujem odmah neka velika čuda ali ako zaustavi širenje raka, odlično. Ja se naravno nadam da će pomoći i više od toga.

Ta se gljiva navodno sama razmnožava. Dobri ljudi jedni drugima poklanjaju gljivu zajedno sa uputama. Ako će netko biti zainteresiran neka mi se javi i bez problema ću mu ustupiti jednu.
Ja sam zainteresirana za gljivu... ali i za rezultate kod tvog tate
nema predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 20:55   #233
Cresco
Registrirani korisnik

Thumbs up Hrabro - It's not over!

Slucajno sam naletio na ovaj forum i citajuci shvatio da koliko god ljudi bili u bezizlaznom polozaju, uvijek pokusavaju naci rijesenje.
Istina je da postoje brojna iskustva, tvrdnje, reklame, o ucinkovitosti pojedinih metoda/pripravaka u lijecenju tumorskih bolesti...na svakom je da pokusa i uvjeri se sam za sebe.
Zasto mislim tako? Ja sam po obrozavanju i radnom iskustvu cijelo vrijeme bio uhvacen u "nevidljivu mrežu" poimanja da standardna medicina zna/cini najbolje za bolesnika. Posljednje 2 godine stvari su se pocele mijenjati iz korijena jer sam bio u direktnom okrsaju s adenokarcinomom, metastaze na jetri (stadij III) dijagnosticiran kod ujaka.
Prekopavajuci literaturu, statistiku i drugo vidio da cijela stvar ima lose predznake. Na molbu ujne a i vlastitih interesa (familijarna adenopolipoza runs in a family), slozio sam popis stvari koje bi mu mogle pomoci da lakse prebrodi cijelu stvar. Nakon operacije slijedila je kemoterapija i zracenje. Nakon 6 ciklusa kemo uz stalno uzimanje pripravka na bazi meda i ljekovitih biljaka (njih 12), nije vise bilo metastaza. Zracenje je otkazano. Ne moram niti spominjati kakvo raspolozenje je bilo tijekom Bozica (saznao nalaze netom prije).
Cijelo vrijeme kemot je bio odlicne kondicije, volje, bez znacajnijih nuspojava koje su uobicajene, i naravno dobrog apetita. Dobio 4 kg!
Radi njegovih iskustva, kako to obicno slijedi, uglavnom preko prijatelja i drugi su postali zainteresirani za pripravak. Zasad, njih ukupno 6 redovito uzima pripravak, naravno razlicito vrijeme. Dijagnoze su takoder razlicite (adenokarcinom - tumor pluća, tumor ovarija, melanom, tumor debelog crijeva, oligodendrogliom - tumor mozga, tumor dojke). Kod svih se ponavlja ista prica. Smanjenje nuspojava kemoterapije, dobro raspolozenje, dobar apetit i porast tezine...te najvaznije regresija tumora prema klinickim nalazima.
Sastav pripravka nije tajna i ispod je popis. Naravo radi se o odredenim ekstraktima (frakcijama) i izbor pojedinih komponenti nije slucajan. Etnoloski i znanstveni nalazi bili su vodilja izbora, a odredeni lab testovi koje sam napravio potvrdili su tzv. rationale da udu na popis.
Ovdje isticem: pripravak uzima se kao suppl uz kemoterapiju, ali je ga uzimam kao profilaksu (gore navedeni razlog). Osim discipline uzimanja 3x dnevno, nema nikakve druge promjene u rezimu zivota.

U pripravku su odredeni ekstrakti razlicitih biljaka / gljiva, proizvoda pcela:
Sikavica
Zeleni caj
Bijeli caj
Gorka naranca
Morinda (Noni)
Lycium
Kurkuma
Reishi
Coriolus
Cordyceps
Polyporus
Maitake
pelud
med
maticna mlijec

Nadam se da sam mozda malo prosirio cijelu diskusiju. Za pojedine navedene komponente u tijeku su i klinicki pokusi.
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:30   #234
sarkom
Registrirani korisnik

sarkom Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku sarkom
Izuzetno zanimljiv post gdje se nazire pisanje iz vlastitog iskustva iza kojeg očito stoji i jako dobro profesionalno poznavanje same materije.
Ako se je na 7 ljudi s različitim tipovima i lokacijama tumora dokazala djelotvornost i regresija tumora osim kaj bi taj članak trebalo tu malo bolje razjasniti dali si pokušao taj članak i negdje objaviti i napraviti malo promocije.
Normalno podrazumjeva se šira medicinska obrada slučajeva i neka klinička ispitivanja koja idu uz nove pripravke.
Sigurno ja osobno nisam upoznata s pojedinim frakcijama i laboratorijskim testovima no na neki način ti nam daješ samo dio informacija odnosno sastojke bez određenih komponenti ili oprosti ako te nisam dobro shvatila pa recimo uzmem sve navedene sastojke i pokušam napraviti od toga pripravak za koji se nadam da je u tekučem obliku.
Ako nije problem pokušaj malo detaljnije objasniti samu pripremu potrebnu količinu sastojaka etc.
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 09:34   #235
Cresco
Registrirani korisnik

Dear Sarkom

popis je poduzi iz razloga sto je i sam pristup za djelovanje kompliciran. prvi dio s popisa biljaka je namijenjen za pocetni dio terapije sa svrhom djelovanja na tumorske stanice (apoptoza, zaustavljenje rasta, promjena genske ekspresije u smislu blokade metastaziranja, te blokade lucenja odredenih faktora koji sprijecavaju imunoloski sistem da djeluje na tumor). Paralelno s tim je naglaseno djelovanje u smislu zastite zdravih stanica.
Kolicine pojedinih frakcija u pripavku, nacin pripreme i slijed primjene su jos dio istrazivanja. Za svakog bolesnika posjedujem klinicke nalaze od postavljanja dijagnoze i tijekom pracenja, i pratim sto se dogada u svakom pojedinom ciklusu.
Priprema je malo slozenija jer zahtjeva otapanje pojedinih komponenti u odredenim otapalima. Ovdje se ne radi o stetnim organskim otapalima vec prirodnim otapalima baziranim na etanolu i aminokiselinama odredene konc., ionske jakosti i pH vrijednosti. Na kraju se sve umijesa u med i koristi. Konzistencija pripravka je poput meda, gocine poput slatkog pelina.
Sto se tice pojedinih frakcija, istaknuti cu najvaznije:
Zeleni caj....EGCG
Bijeli caj....EGCG
Noni........1:10
Kurkuma...Kurkumin
Sikavica....Sylimarin
Reishi, Maitake, Polyporus, Cordyceps, Coriolus....polisaharidi
Maticna mlijec i pelud osim svoje vitamin/mineralne komponente sadrze i tvari koje povecavaju iskoristivost pojedinih komponenti (nije bioperin)
Sto se tice kolicine pojedinih, ne zelim skakati "pred rudo" jer je jos uvijek u toku ispitivanje. za sada nisam radio korekcije, ali mozda kod jedne pacijentice cu morati jer je netom prije pocetka uzimanja pripravka skinuta s 4linije kemot. Ona koristi pripravak 2,5 mjeseci i stanje je bez promjena sto se tice markera iako se ona osjeca sjajno. Nema apsolutno nikakvih znakova bolesti premda se radi o IV stadiju adenokarcinoma ovarija s rasapom tumora u trbusnoj supljini. Buduci da je za preparat zamisljeno da se koristi kao suppl. pokusavamo je ponovo ukljuciti u kemoterapiju. prema HZZO ispucane su sve moguce linije pa je ideja da primi liniju koja nije na listi u Hrvatskoj. ako to ne prode iz razlicitih razloga, i ostane samo na pripravaku morat cu mijenjati doze.
ukoliko se odlucite za koristenje i kupovinu pojedinih komponenti, mogu vas posavjetovati oko kolicine jer one ovise o svakoj pojedinoj komponenti (cistoci)
Nadam se da sam bio od pomoci

P.s. Naravno da sam zainteresiran za publikaciju u znanstvenom casopisu, pa zato i radim lab istrazivanje s tim komponentama. odredene komponente pokazuju odlicne ucinke na tumorskim modelima (in vitro i vivo).
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 22:54   #236
Cresco
Registrirani korisnik

Felice
koja je tocna dijagnoza?
Ako je non-small cell lung cancer, tarceva je sjajan lijek i Jordanovac ima vlastitih iskustava!
P
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 03:43   #237
sarkom
Registrirani korisnik

sarkom Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku sarkom
Zahvaljujem se na vrlo opsežnom pojašnjenju i želim ti stvarno i iskreno puno sreče s proizvodom koji bi po pisanju bio stvarno nešto novo.BTW jako bi cijenila ako imaš neka iskustva s sarkomima pa da malo o tome napišeš ili mi se javiš na PM. Znam da je to preopširna tema no nažalost ja još nemam definiranu dijagnozu iako se sada po svemu sudeći nazire synoviosarkom.
Isprika zbog offtopica
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:15   #238
nema predaje
Registrirani korisnik

Cresco,
ako sam dobro shvatila, imaš volju i želju pomoći. Kod nas je situacija slijedeća:

Moj tata ima dijagnozu - adenokarcinom pluća. Operiran 29.01. ove godine na Jordanovcu. Odstranjena su mu dva gornja režnja desnog plućnog krila. Postoperativni dio uredan. Nema naznaka daljnjih procesa unutar torza.

Međutim,ne prestaju jake glavobolje u potiljku, koje se reflektiraju u čelo, a prvi put su se počele javljati nekoliko dana prije operacije - tumačili smo ih najprije nervozom i stresom (nikad nije bio bolestan), kasnije posljedicom narkoze.
ALI: CT mozga pokazao je tri "nečega". Prema mišljenju neurologa radi se o metastazama, međutim koliko se ja razumijem u njihove papire, za dvije od tri nije isključeno da se radi o cistama ili nekoj vrsti "ožiljka" iz prošlosti. Jedna od te tri se nalazi u malom mozgu, i duga je 4cm.
Neurolog je preporučio punkciju te u malom mozgu, što su liječnici na Jordanovcu isključili kao "nepotrebno mučenje".
U međuvremenu su glavobolje prestale jednako naglo kao što su se pojavile, ali počeo je gubiti ravnotežu, i kad gleda na oba oka "dupla" mu se slika.

Trenutno se (još uvijek) nalazi na Jordanovcu, i krenuo je na zračenje glave. Najprije nam je rečeno da će se raditi 2-3 zračenja, nakon toga su rekli 10. Međutim, onda se pojavio treći liječnik koji je rekao da se radi o 25 zračenja
Dva puta dnevno dobija 2amp. dexamethazona (ili kako se već piše), dnevno infuzijom bocu nekog diuretika, i glukozu.
Pio je noni do jučer, kad mu je digao želudac toliko da je rekao da ga više ne želi ni pomirisati.
Od ostaloga, kupili smo mu kapsule Beta 1,3D glucan od 500mg. Od kada ih pije ima poprilično dobar apetit, a jesu li glavobolje prestale zbog toga, ne znam.
Bez obzira na sve, liječnici i dalje tvrde da će živjeti 2 mjeseca.
Imaš prijedlog, sugestiju, savjet... što činiti?
Pokušavam ne vjerovati prognozama...
nema predaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:38   #239
Cresco
Registrirani korisnik

NEMA PREDAJE HELLO

hm
ima dosta toga. zasad koliko mi je jasno iz nalaza koje si navela doslo je do rasapa adenok. na mozak. Nazalost, ne vjerujem da se radi o nekom drugom entitetu.
zracenjem ce pokusati napraviti ono sto inace radi kemot. a dexamethasone je glukokortiko kojim pokusavaju smanjiti eksudaciju i nakupljanje likvora. samo zracenje ga moze dodatno potaknuti.
diuretici su da pojacaju izbacivanje viska tekucine iz organizma i smanje pritisak na mozak.
beta glukan je OK iako ga ja osobno ne bi primjenjivao u ovom momentu. njegovo djelovanje na stimulaciju imunoloskog sistema je oprecno djelovanju dexamethasona pa se nece dobiti zeljeni ucinak. dapace moguce je izazvati suprotan ucinak u smislu anergije stanica imunoloskog sistema (primjer bolesnika s alergijama na steroidnoj terapiji). ja bih isao na intenzivni tretman antioksidantima u ovoj fazi. vidi popis gore s eventualno polyporusom
tek kasnije bih ukljucio ostale polisaharide tipa glukana
s druge strane gore navedeni antioksidansi su polifenolnog karaktera koji bi u kombinaciji lokalnog ionizacijskog zracenja trebali pojacati ucinak na tumor a zastiti zdrave stanice.
nazalost noni ima odredeni (manji) postotak polifenola koji imaju dobar ROS ali ima i boljih.

nazalost nemam direktnih iskustava sa zracenjem. trentno pratim pacijenta s adenokarcinomom+meta pluca na kemot (3 ciklus). ovaj tjedan na redu su kontrolni pregledi i za sada na RTG se vidi regresija.
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:59   #240
Cresco
Registrirani korisnik

Dear Sarkom
nazalos vrlo rijetko. znam samo za nekoliko 2 slucaja onih najcescih,GIST. pricekajmo tocnu dijagnozu!
gdje je otisao uzorak tkiva na PHD? moguce je da ce se traziti drugo misljenje!
pozdrav
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja