Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 14:14   #2861
I ugovor na neodređeno i urednost.
Što se potrošnje tiče, nije nema pravila, ali bar oko 3k mjesečno min, čak i više jer je to ipak upper level proizvod.
Inače ako je potrošnja veća automatski ponude karticu, uz uvjet plaće.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:04   #2862
Pozdrav.

Zanima me da li postoji mogućnost obročnog plaćanja u webshopovima u EU pomoću American Express kartice?
c69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:06   #2863
Ne postoji.
Preostaje jedino plaćanje revolving karticom.
Old 08.11.2017., 17:37   #2864
Ima li kakve razlike u kriterijima za odobravanje standard i premium CA revolving kartice? Ili je samo stvar osobnog izbora korisnika?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 09:04   #2865
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Ima li kakve razlike u kriterijima za odobravanje standard i premium CA revolving kartice? Ili je samo stvar osobnog izbora korisnika?

Ne bi trebalo biti s obzirom da je razlika samo u odnosu kn/milje i članarini. Iako te kartice više nemaju smisla.
Old 09.11.2017., 10:47   #2866
Ma i nemaju ali kako imam zelenu charge ne da mi se tražiti još jednu charge, ne bi mi vjerojatno ni dali pošto sam relativno friški ponovni korisnik.

Mislila sam ovu revolving a onda bih s njom imala i inovaciju 6, razlika u članarini kao companion kartice je 30 kn između standard i premium, plus inovacija popust, u konačnici nije neka cifra za premium. Zato pitam ima li drugih kriterija.

JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 15:42   #2867
Evo jedno malo glupasto pitanje, ako ja sada uplatim jedan odredeni iznos na karticu priko internet bankarstva od pbza onda si na taj nacin smanjujem ratu sto ce mi doci kad se formira racun? jel to preporucljivo tako uplacivati na karticu ili cekati racun? hvala
Old 14.11.2017., 15:59   #2868
Ako je kartica charge smanjit će se potrošeni saldo i na računu će doći samo razlika.

Ako je revolving smanjit će se revolving saldo.

To se može raditi i ne mora, ja nekad znam tako frknuti novce ranije ako imam

JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:01   #2869
Bolje ne ako stvarno nema potrebe, samo ti bezveze uzmu naknadu od 1,25 Kn na tu uplatu, a ako uplata ide automatski onda ne uzimaju naknadu. Jest da je to mali iznos, ali zašto plaćati ako ne moraš...
epinefrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:11   #2870
Ponekad to radim, frknem vecu svotu kad placam racun, ako znam da cu imat neki veci trosak. Da ga ne razvlacim na puno rata.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:19   #2871
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ponekad to radim, frknem vecu svotu kad placam racun, ako znam da cu imat neki veci trosak. Da ga ne razvlacim na puno rata.

I ja ponekad frknem

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:10   #2872
Jel ti imas obicnu zelenu karticu ili neku drugu? Stvarno su visoki racuni
alex29sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:34   #2873
Quote:
alex29sb kaže: Pogledaj post
Jel ti imas obicnu zelenu karticu ili neku drugu? Stvarno su visoki racuni
Najobicniju zelenu , rekli su da posaljem zahtjev ako zelim zlatnu ali nema potrebe.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:33   #2874
Lijepe racune radis Moji su se skroz smanjili, jos ce mi smanjit limit, pa ce bit frke kad krenem trosit.

Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:51   #2875
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Lijepe racune radis Moji su se skroz smanjili, jos ce mi smanjit limit, pa ce bit frke kad krenem trosit.

Isplati se placati amexom , ja sam u godinu dana skupio bodova za tocno 2000kn u shoostera , 2 para patika na poklon od amexa uz sitnu doplatu.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 01:35   #2876
Dal se uopće isplati sakupljat tr bodove,zbilja nisam upučen,dal se plaća članstvo ili kaj? Hvalaaa

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Old Jučer, 07:45   #2877
Isplati se, ako kupuješ sve što možeš na Amex.
Prva godina je free, poslije se plaća 120 kn.

JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 18:29   #2878
Nešto kao 1kn=1bod?Za to se dobije posebna kartica i dal je ona platežno sredstvo ili popust pri kupnji određenih proizvoda u određenim trgovinama?Ja trošim sa kreditima putem zelene kartice cca 700-1000kn/mj.Hvala

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Old Jučer, 23:50   #2879
Tako je, 1 kn 1 bod i dobije se kartica koja služi kao platežno sredstvo na odabranim prodajnim mjestima.

No mislim da je tvoja potrošnja pre mala da bi se to isplatilo, barem 3000 kn/mj bi trebalo trošiti (koliko sam shvatila neke postove ovdje).

JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:23   #2880
Pa svatko si sam može izračunati isplati li mu se ili ne, ovisno o tome na koje poklone cilja. Ode se na www.membershiprewards.hr i pogleda se koji pokloni koštaju koliko bodova. Budući da je 1 kn = 1 bod, to se vrlo jednostavno izračuna (ne zaboraviti uračunati godišnju članarinu od 120 kn).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.