Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2007., 15:13   #1
Zašto se žene sređuju?

Zakljucila sam da se djevojcice, djevojke i zene oblace i sreduju zbog sebe i zbog drugih zena, a ne zbog muskaraca, kao sto mnogi misle.
Slazete li se?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 15:18   #2
da, u neku ruku
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 17:23   #3
ovaj,mislim da je ovo što si napisala točno
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 17:36   #4
sređujem se prvenstveno zbog sebe jer se osjećam super kad sam zrihtana nego kad se vucaram u nekakvoj staroj trenirci i masne kose... nikad se nisam sređivala zbog frajera (dobro, muljam, ali to se samo malo extra jače našminkam kad idem na neki dejt ), a pogotovo se nisam nikad sređivala zbog drugih žena...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 18:04   #5
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
nikad se nisam sređivala zbog frajera (dobro, muljam, ali to se samo malo extra jače našminkam kad idem na neki dejt ), ...

Ja mislim da cak i kada mislimo da je to zbog frajera, u biti je opet ipak zbog nas samih, da bismo se mi bolje osjecale s tim frajerom. Opet isto.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 19:02   #6
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Ja mislim da cak i kada mislimo da je to zbog frajera, u biti je opet ipak zbog nas samih, da bismo se mi bolje osjecale s tim frajerom. Opet isto.


...ja sam svjesna da lagano našminkana, sređene frizure i obučena u krpice koje volim izgledam puno bolje...jebiga, nisam od onih koje su odmah ujutro predivne
...i ne mislim da time skrivam "pravu" sebe, već samo da izvlačim najbolje od sebe...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 19:37   #7
ja sam primjetila da kad se obucem vise sportski casual
neke fora tenisice, dobre trapke kratki koznjak i sl
vise/prije mi muski prilaze na ulici, tipa, di ces, dobro izgledas blabla
a kad se sredim, kaputic, petica, dobra torba itd muski samo gledaju nitko da progovori
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:02   #8
Iskreno sumnjam da žena kada ide van i obuče minicu, želi da žene komentiraju njene noge Naravno, ako je ta ista žena straight, jel. Isto tako, sumnjam da se itko oblači u nešto u čemu se ne osjeća ugodno.
Tako da bi moj skromni zaključak glasio da je to kombinacija vlastitite udobnosti odnosno dobrog osjećaja u vezi svog izgleda + eventualna želja da se bude primijećen. Od kojeg spola, to već ovisi od prilike do prilike (i od žene do žene).
Čini mi se da bi ovo moglo na Psihologiju
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:16   #9
Ja volim kad sam sredjena ,al to je prvenstveno zbog mene,pa onda malo zbog deckiju
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:17   #10
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Zakljucila sam da se djevojcice, djevojke i zene oblace i sreduju zbog sebe i zbog drugih zena, a ne zbog muskaraca, kao sto mnogi misle.
Slazete li se?
P.S. to nisi zakljucio/a ti to je davno zakljuceno.Procitala sam i ja to negdje na netu.

Naravno,ne mislim da vrijdi za svaku zenu
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 20:26   #11
uvijek zbog zena
konkurencija, sto ces
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 23:33   #12
boze moj prvenstveno radi sebe jer se bolje osjecam u stiklama i sredjena, a druga stvar dnevno me vidi na hiljade ljudi i zelim uvijek da izgledam najbolje,jer nikad ne znam koga mogu sresti i sta ja znam
nikad ne osjecam potrebu da obucem tenisice i trenerku, mislim da ih cak ni nemam
i vise je radi drugih zena nego muskaraca oni to svakao ni ne primjecuju
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 00:46   #13
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
i vise je radi drugih zena nego muskaraca oni to svakao ni ne primjecuju
Da, i ja sam mislila tako kada sam spomenula zene, a ne da bi one komentirale noge u minici i to. Zene jednostavno koliko god se same vole oblaciti, vole gledati i druge zene sta su obukle, usporedivati, pa mozda "pokupiti" i neku ideju.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 00:51   #14
Quote:
moonlightequila kaže: Pogledaj post
ja sam primjetila da kad se obucem vise sportski casual
neke fora tenisice, dobre trapke kratki koznjak i sl
vise/prije mi muski prilaze na ulici, tipa, di ces, dobro izgledas blabla
a kad se sredim, kaputic, petica, dobra torba itd muski samo gledaju nitko da progovori
Ma, da, normalno je da na ulici zaziru od tog ozbiljnijeg stila, ne dobacuju i to. Ali sigurno je drugacije u neko drugom kontekstu, u nekoj drugoj situaciji.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 15:51   #15
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
boze moj prvenstveno radi sebe jer se bolje osjecam u stiklama i sredjena, a druga stvar dnevno me vidi na hiljade ljudi i zelim uvijek da izgledam najbolje,jer nikad ne znam koga mogu sresti i sta ja znam
nikad ne osjecam potrebu da obucem tenisice i trenerku, mislim da ih cak ni nemam
i vise je radi drugih zena nego muskaraca oni to svakao ni ne primjecuju
Volis nas praviti ljubomornima
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 09:47   #16
Nikad se nisam sredjivala da bi se zenama svidjela nego muskarcima.
M.aji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 14:09   #17
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post
Volis nas praviti ljubomornima
tako nekako
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 16:17   #18
zbog sebe
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 16:21   #19
Da ubiju dosadu , da mame poglede, da probude ljubomoru, da sakriju mane , i još mnogo toga ali o tome drugom prilikom...

Tj. da ubiju nekoliko muha jednim udarcem
__________________
Živimo u svijetu gdje su mudre izreke samo slova na papiru... klasična glazba tek note na klaviru... sex samo trenutak da se približimo miru.... a život brod što ide prema viru....
Hrcolle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 16:44   #20
Hm?! Da je zbog sebe onda bih svaki dan tv gledala našminkana. Da je zbog drugih žena onda bih na svaku kavu s frendicama išla našminkana. Da je zbog muškaraca onda iz kuće ne bih izlazila bez petica i šminke. Nije to tako jednostrano. Ponekad se sredim da bih se odobrovoljila, ponekad zbog nekog dečka, ponekad da bih pokazala ostalim ženama da sam lijepa i posebna, a ponekad jednostavno jer baš tako želim....
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.