Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 12:43   #1
It girls

Već sam ubacila ovo u temu ''Najbolje 2007'' ali nije baš bilo primjećeno. Ugl, ovo je ta neka cura Cory Kennedy za kojom je poludio neki super kul fotograf partyja u L.A.-u i izkomercijalizirao curicu od kajjaznam 16, il 17 godina. Postala je kao neka IT girl tamo, pozivana na sve partyje, s najvećim zvijezdama bla bla... bezveze

Najspecifičnije je kod nje taj njezin stil(uopće ne znam po čem je još poznata), meni se konkretno stil full sviđa , što vi mislite o njezinom stilu i jeste li čuli za taj fenomen te cure (uvrštena je čak u wikipediju đizs )



[SLIKA OBRISANA]





kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 12:52   #2
Preimenovala sam topic u It girls, tako da riječ ne bude samo o Cory, već općenito o današnjim "It" curama.

Što se tiče samog pojma It girl, wikipedia (đizs ) kaže sljedeće.

A što se tiče Cory, moram priznati da mi ima neku šarmantnu slatkoću u sebi, no to konstantno valjanje po prljavim pločnicima joj baš i ne treba
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 13:20   #3
Što se tiče it cura među zvijezdama, moj izbor je definitvno Kate Bosworth.
Iako je žalosna činjenica da su je to postala tek kad je skinula 20kila , ipak je i činjenica da zna nositi robu i da se dizajneri s pravom otimaju za nju na redcarpetovskim eventima.
U zadnje vrijeme se tnxgod i malo popunila, pa još bolje izgleda.
Bila mi je naprosto savršena u Chloe haljinici

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 13:23   #4
Još neki od njenih nazaboravnih lookova:




__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 00:27   #5
Što se tiče Cory: ja to ignoriram sam tak! Mislim, who the f*** is Cory?!

Jel radi ona što drugo u životu osim što visi na netu, po partyjima i nosi čudnu obleku?
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 00:55   #6
a tesko joj se lijepo oblacit ima na sebi tisuce i tisuce dolara
__________________
...nevolja nevolju privlaci...
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 01:38   #7
može se loše obući i ako ima milijune, to ništa ne znači
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 01:43   #8
Quote:
kala_kalei kaže: Pogledaj post


[SLIKA OBRISANA]

...odlična...
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 01:45   #9
meni nije jasno kaj tu ima bit dobro na njoj
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 02:45   #10
Evo, da budem potpuno iskrena..

ona meni djeluje nehigijenski.
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 07:08   #11
Quote:
kala_kalei kaže: Pogledaj post
Već sam ubacila ovo u temu ''Najbolje 2007'' ali nije baš bilo primjećeno. Ugl, ovo je ta neka cura Cory Kennedy za kojom je poludio neki super kul fotograf partyja u L.A.-u i izkomercijalizirao curicu od kajjaznam 16, il 17 godina. Postala je kao neka IT girl tamo, pozivana na sve partyje, s najvećim zvijezdama bla bla... bezveze

Najspecifičnije je kod nje taj njezin stil(uopće ne znam po čem je još poznata), meni se konkretno stil full sviđa , što vi mislite o njezinom stilu i jeste li čuli za taj fenomen te cure (uvrštena je čak u wikipediju đizs )



[SLIKA OBRISANA]





Nova Merlin Monro kažeš

ma niš posebno.
stavi na sebe što ti padne napamet i to je to.
ima li tu opće nekog ujednačenog stila?


ps šta znači taj pojam it grl, ne da mi se čitat na wikipediji epove o tome.
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:09   #12
Quote:
Lena77 kaže: Pogledaj post
Što se tiče Cory: ja to ignoriram sam tak! Mislim, who the f*** is Cory?!

Jel radi ona što drugo u životu osim što visi na netu, po partyjima i nosi čudnu obleku?
pa ne kažem ja da ona nešto radi niti da zaslužuje tu slavu, al eto jbg dogodilo joj se, kao da nitko od nas ne bi to iskoristio, i kaj malo uživao.

ne znam ja ko je ona kaj je ona, ali stil mi se sviđa, i mislim da ona kombinira, nije da sam pobaca na sebe, dobro to izgleda i nije dosadno! me like it
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:09   #13
Quote:
Lena77 kaže: Pogledaj post
Evo, da budem potpuno iskrena..

ona meni djeluje nehigijenski.
e to i moja stara kaže
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:15   #14
meni je ženska prejebena ali takvih ima svugdje pa ne vidim zašto je to još uvijek svima tako neobično.
Zapravo mislim da se ženske danas silno trude biti drugačije samo zato da ih se ne bi prozvalo običnim ili uniformiranim. a za one koje su doista takve
*Ena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:20   #15
nehigijenski?
zašto?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 19:19   #16
Quote:
kala_kalei kaže: Pogledaj post
e to i moja stara kaže
Ma ok ak se tebi sviđa!
Nego ja sam ti bas konzerva. Što se može

Za mene je svaka cura it-girl ak ima neš u glavi, gradi karijeru, a ima i privatni život... sve(!); drugim riječima super-žena je it-žena!
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 19:41   #17
Slažem se s Lenom77. Prozvati nekog "it-girl" samo zato što na sebe nabaci nespojivo i onda se u tome valja po pločnicima je, po meni, totalno glupo. Ako ćemo iskreno, it-girl je trenutno i Paris Hilton i Lindsay Lohan i štatijaznamkosvene, a šta su one napravile osim što su sve bile u zatvoru i na rehabu? Ništa.
Mislim da se u negdašnja vremena () prave žene takvom titulom nisu ni zamarale. I da, definitivno bi mi Kate Bosworth više spadala u tu neku titulu od ove male, jer je bar nešto napravila sa sobom osim što hoda razvaljena po svijetu
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 20:00   #18
Quote:
kala_kalei kaže: Pogledaj post
Najspecifičnije je kod nje taj njezin stil(uopće ne znam po čem je još poznata), meni se konkretno stil full sviđa , što vi mislite o njezinom stilu i jeste li čuli za taj fenomen te cure (uvrštena je čak u wikipediju đizs )

to je furka "idem nabacat svasta na sebe i zauzet pozu kad ugledam kamere te glumit da sam superkul".

ajde dobro, i to je stil.
taman za danasnju bigbrother generaciju.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 20:13   #19
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Slažem se s Lenom77. Prozvati nekog "it-girl" samo zato što na sebe nabaci nespojivo i onda se u tome valja po pločnicima je, po meni, totalno glupo. Ako ćemo iskreno, it-girl je trenutno i Paris Hilton i Lindsay Lohan i štatijaznamkosvene, a šta su one napravile osim što su sve bile u zatvoru i na rehabu? Ništa.
Mislim da se u negdašnja vremena () prave žene takvom titulom nisu ni zamarale. I da, definitivno bi mi Kate Bosworth više spadala u tu neku titulu od ove male, jer je bar nešto napravila sa sobom osim što hoda razvaljena po svijetu
joj pa sad tu ispada kao da sam ju ja prozvala it girl ili kao da ja opravdavam to.

pa baš suprotno, u uvodnom postu se može razaznati da sam skeptična prema tom njenom statusu, meni se samo sviđa stil, šta ja mogu.

možda ona nabaca svašta na sebe i glumi da je kul, ali meni to jednostavno svaki put odlično izgleda.
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 20:22   #20
Ma nemaš brige, nisam na tebe aludirala Samo sam htjela ukazati na činjenicu da (potpuno nevezano za tvoj post u smislu da mislim da ti tako misliš ) danas zaista svatko može postati it girl
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.