Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 14:26   #1
Raširene hlače - savjet

kupila sam si bijele hlače, duge, pištoljke.. ful su uske ali nakon svakog nošenja se rašire mrzim to.. mislim da bi trebala nešto napraviti da se skupe, ali ne znam što je najbolje. par puta sam ih oprala u vrućoj vodi i bile bi super, ali nakon sat, dva, opet isto.. ima li ko koji dobar savjet (dugotrajnijeg učinka)?? pozdrav
jednaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:32   #2
sumnjam, loša kvaliteta vjerojatno
il se zdebljaj
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:41   #3
ne nosim takve hlače pa ti baš i ne mogu pomoć
ako ti pomaže to što ih pereš u vrućoj vodi a ti tako i nastavi
peri ih svako malo
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:45   #4
Nema ti tu sad nekog posebnog savjeta...
Ili ih svako malo peri ili nabaci koju kilu...znam da zvuči glupo ali to je jedino čega sam se mogla sjetiti...
CroFashion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:52   #5
kupi kvalitetnije hlače.

ove će ti uvijek biti šire nakon jednog nošenja. Vjeruj mi.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:12   #6
jesu traperice u pitanju ili sta?
ja sam kupila mustangove za 600 kn pa se opet stalno razvlace, tak da marka tu ne znaci puno. po sastavu su iste kao jedne starije koje se ne razvuku. hlace su lutrija
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:43   #7
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
jesu traperice u pitanju ili sta?
ja sam kupila mustangove za 600 kn pa se opet stalno razvlace, tak da marka tu ne znaci puno. po sastavu su iste kao jedne starije koje se ne razvuku. hlace su lutrija
joj, sad si me podsjetila na moje Mustangice koje su se rastegle malo u bedrima. digne mi se kosa na glavi kad se sjetim da je to bilo 600 kuna. a C i Z rebe sa pazara od 130 kuna se ne rastegnu niti malo.
i sad nek netko kaze da je skuplje obavezno i bolje.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 03:10   #8
Odi kod krojačice s tako rastegnutim hlačama, kako ja redovito radim. Nakon što ih opereš, nećeš moći disat u njima, al za sat-dva će ti biti aman-taman.
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 11:14   #9
Smile

Ukoliko hlače imaju elastina svakako izbjegavati omekšivač.
Dakle, pranje samo sa detergentom.
Tangerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:36   #10
Kad se hlače razvuku

kupila sam super crne hlace od malo debljeg zimskog materijala, izmedju trapera pamuka plisa.... nemam pojma koji je to materijal
uglavnom, broj 38, u ducanu ih taman navukla, fino uske kak treba..
e sad, nakon jednog nosenja one se razvuku ono za dva broja, uzas!!!!
sta sad? da suzavam? ako da, kad-nakon pranja ili nosenja kad se vec rasire??
pliz iskustva, bome sam ih dobro platila... sad mi guza visi
nessa 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:43   #11
https://www.forum.hr/showthread.php?t=279981

nosi nazad, ako imas racun, inace, neam pojma, ne znam bas jesu moguci uspjesni "popravci" tog tipa
btw, ne visi ti guza, nego hlace (nadam se )
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 19:59   #12
kad se operu traperice one se skupe..
ali dva br su ti se razvukle??nevjerovatno..
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 20:08   #13
Quote:
Brinettaa kaže: Pogledaj post
kad se operu traperice one se skupe..
ali dva br su ti se razvukle??nevjerovatno..
Ja se tome uopće ne čudim jer sudeći po mojim trapericama, ili nestajem naočigled ili su nekvalitetne dozlaboga (iako se za traperice nikad ne libim dati šuške). Već nakon nekoliko nošenja, bilo da imaju elastina ili ne, napravi mi se zračni jastučić ispod dupeta koji neiskorišteno lopara okolo mene.
Zašto je tomu tako, nemam pojma, samo znam da se svaki put ugodno iznenadim kad obučem traperice nakon pranja jer imam osjećaj da mi se kilaža naočigled smanjuje
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 01:40   #14
operi ih na malo višoj temp od one što piše na njima... izdrže za jedno nošenje ... drugog rješenja nema
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 03:33   #15
kazu ono kao naspes punu kadu vode i legnes u to u hlacama, nekih 15 minuta, i onda pustis da se osuse na tebi. tako se one prilagode tijelu.
nisam isprobala, pa ne znam jel funkcionira. a isto tako nemam pojma ni da li se mogu tako malo skupit. a eto, ja cula pa morala rec
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 09:25   #16
Quote:
amy-lee**** kaže: Pogledaj post
kazu ono kao naspes punu kadu vode i legnes u to u hlacama, nekih 15 minuta, i onda pustis da se osuse na tebi. tako se one prilagode tijelu.
nisam isprobala, pa ne znam jel funkcionira. a isto tako nemam pojma ni da li se mogu tako malo skupit. a eto, ja cula pa morala rec
to je zgodno za dobit upalu pluca. a i vidila sam to u nekom filmu: 70-te godine, doba Levisica, i on hoda po stanu u mokrim hlacama.
za autoricu topika: probaj oprat hlace, ako se stisnu ok, a ako se ne vrate u prvobitno stanje, onda ih mos dat suzit. buduci da nije cisti jeans, mozda se i ne vrate u prvobitno stanje.
inace, i ja sam alergicna na one crte u bedrima - ako mi se i mrvicu jeans rasiri, odma poludim. imam 9 trapki, al mi se nista jos nije dva broja rasirilo. vecinom se rasire mrvicu, ono prilagode se tijelu. a Mustangice ne mogu niti zakopcat ako se malo ne rastegnu - imala sam dva kila manje kad sam ih kupila.
znam da neke cure kupe hlace koje ne mogu zakopcat, pa ih nose po kuci dok se malo ne rastegnu, al meni je to suludo.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 10:24   #17
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
to je zgodno za dobit upalu pluca. a i vidila sam to u nekom filmu: 70-te godine, doba Levisica, i on hoda po stanu u mokrim hlacama.
a rekoh ja da nisam probala, vec cula pa moram izbrbljat
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:22   #18
hm, nije to bas traper, deblji je materijal ali je meksi.
kad ih operem one se stisnu nazad ali se nakon sat vremena razvuku totalno, uzas.
anyway hvala svima na savjetima

nemrem ih vratit jer sam ih kupila u sloveniji...
ne znam kaj cu.
nessa 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 17:11   #19
a eto onda i nemas bas puno izbora. odi suzi ih, bolje nego da kupe prasinu u ormaru.
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.