Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 14:25   #1
Thumbs up Sportski brandovi/marke

Ovako; za koju sportsku marku ste se odlučili kad ste krenuli kupovati trenirke, tenisice, sportske hlače, sportske dodatke...? Imate li neku marku bez koje ne možete ili vam je sasvim svejedno pa kombinirate...?

Osobno, od tenisica sam stalno brijao na Adidas, jer su bile jako kvalitetne, ali sad malo sumnjam, a i modeli im nisu baš nešto naročito. Nike, npr. ne bih nikad više kupio, jer sam samo jednom kupio njihove tenisice, i raspale su se nakon 6 mjeseci. Adidasove trenirke su mi i dalje među prve tri, zajedno sa Reebokom i Pumom, dok sam se za tenisice prošle godine definitivno odlučio za Reebok, jer osim što imaju lijepe i udobne modele, nisu ni toliko nabrijani cijenom, kao npr. Nike... a mislim da Nike ne vrijedi toliko koliko piše...

Pa da čujemo, jer sam ja jedan od onih koji se puno ugodnije osjeća u nečem sportskom nego, npr. u trapericama i košulji kad izlazi na kavu!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 14:30   #2
ja sam uvijek birala nike i za trenirke i za tenisice, i nikada ne požalim..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:51   #3
mene u zadnje vrijeme drže najkice, našo sam si presavršen model i brijem da ću ih eksploatirat još neko vrijeme. upravo nosim četvrti par istog modela nike tenisica koji se nije mijenjao zadnjih 25 godina, a prije toga sam nosio jedan model vansica 6, 7 puta za redom.

al ne bavim se sportom, tenisice su jednostavno moja obuća izbora
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 18:13   #4
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
mene u zadnje vrijeme drže najkice, našo sam si presavršen model i brijem da ću ih eksploatirat još neko vrijeme. upravo nosim četvrti par istog modela nike tenisica koji se nije mijenjao zadnjih 25 godina, a prije toga sam nosio jedan model vansica 6, 7 puta za redom.

al ne bavim se sportom, tenisice su jednostavno moja obuća izbora
Ne bavim se ni ja sportom, i znam da većina nosi tenisice 90% vremena, isto kao i ja, osim kad sam na poslu... Vidiš, od Nike-ica jedino priznam onaj stari model Air Max3, koji je bio i ugodan za nogu i bilo ga je lijepo za vidjeti... Kažem, jednom sam kupio Nike tenisice, i to košarkaške, poluvisoke, koje je u ono doba furao Reggie Miller, a pošto sam u srednjoj dosta provodio na košarkaškom... Poslije ti stavim sliku Reebok-ica koje sad furam, i mogu ti reći da u zadnjih desetak godina nisam imao udobnije tenisice...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:52   #5
...ja se, kao osoba koja se ne bavi sportom ali koja obozava tenisice, vjerno drzim adidaski obozavam klasicne modele, ali sam nedavno investirala u jedne krajnje zenstvene 'indoors'-ice, bojane i od materijala nalik satenu...samo ih nikako iznositi, cekam da zima zavrsi sve su superkvalitetne i imam ih godinama
...nikeice sam imala dva/tri puta, nikakvih problema s kvalitetom, ali mi je u zadnje vrijeme dizajn nekako previse 'feminine'...doduse, zna im se zalomiti neki prekokrasan par, narocito u posebnim kolekcijama (Dunk High X Watanabe Junya genijalac ), ali nije bash my cup of tea...
...reebok i pumu ne volim - to su mi nekako 'prefancy' tenisice za moj ukus, pre'lijepe'...

...od odjece, definitivno Adidas - volim njihove stvari, narocito retro kolekcije i bilo sto vezano uz nogomet i svidjaju mi se Umbrove klasicne majice, ali je tesko naci velicinu jer su to uvijek muski modeli
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 00:34   #6
Dolce&Gabbana sport posebno dolce&gabbana boxing team trenerke ... kratke hlače može i Lacoste...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 01:02   #7
Evo, kao što sam i obećao, slikice su tu. Model je isti, kao što se i vidi, s tim da su mi njene ljepše jer imaju svijetlu nijansu sive i ove prejebene narančaste žnjirance... Nikad nisam patio na jednobojne, ili još gore, ono dve boje i to je to. Uvijek su me privlačile ove tzv. "trkačke" tenisice...

Ovo su moje :


Pa malo sa strane...


A ovo su ženine :



I opet malo sa strane...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 01:49   #8
e, pregadne su vam tenisice
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:01   #9
tenisice: New Balance, Adidas, rijede Nike
ostalo: Adidas, Sergio Tacchini
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:13   #10
Meni je full teško naći tenisice koje mi se sviđaju. Izokrenem cijeli grad naglavačke i ne nađem.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:19   #11
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
e, pregadne su vam tenisice
Hvala, hvala! Ali znamo da se o ukusima ne raspravlja, zar ne...?

Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:55   #12
joj ja bas muku mucim sa tom sportskom garderobom. nemam poima sta da kupim jer ne volim sportske stvari a trebaju mi.
a nike valjda?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:59   #13
JUST DO IT- Nike
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 17:57   #14
kompletna sportska garderoba je iskljucivo nike, dizajn i kvaliteta su bez premca
s tenisicama je vec teze... za setnju imam par puma, lacoste, reebok, hilfiger, prada, kozne nike
indoor su isto nike
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:41   #15
Osobno, Nike i Adidas, ili recimo Nike i Reebok se ne mogu uspoređivati po pitanju modela, jer Nike 90% svojih modela bazira na košarci, bar onih muških. Opet ponavljam, priznam im jedino onaj AirMax3 model koji je bio "normalan", tj. model koji je meni prihvatljiv, jer mi tenisice za grad ili tenisice za šetnju nikako nisu visoke košarkaške tenisice u kojima se osobno nikad nisam mogao ni zamisliti!
Nike svi hvale po kvaliteti, ali davnih dana kada je gosp. Gucić preuzeo prodaju Nike modela na našem tržištu, sve je otišlo malo krivo. Ne znam, možda ja krivo brijem, ali ukusi su i dalje ukusi, i svatko ima pravo na svoj izbor, sve mi se čini da ću se i dalje držati Reeboka, s tim da nikad neću prežaliti što nisam nikad kupio Adidasovu "old-school" trenirku; klasična, jednobojna trenirka, tri neprekinute crte od vrha do dna, klasičan (NE mrkva kroj!!!), malo šire na dnu kod gležnjeva...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:20   #16
Iskreno, ne sjećam se kada sam vidio Nike tenisice za koje sam pomislio "OMG, ove mi se sviđaju". Ako bih morao razmišljati o tome, vrlo je vjerojatno da bi to bile Air Maxice. Prve. S onim zračnim džepom ispod pete. A to je bilo davno, davno, davno... Nakon toga je sve otišlo u kurac - sjećate li se crvenih kožnih Pippenica? To je bio početak kraja lijepih Nike tenisica.

Reebokice ista priča. Nakon Pump modela dizajn ide nagore. Adidas je krenuo od ružnih prema ljepšima, ali uvjerljivo najveći skok u dizajnu tenisica je imao Converse sa Rodmanicama. Pumu i njihove nakarade bolje ne spominjati.

Unazad nekoliko godina sam odjebao sportske modele tenisica i furam skejterske. Airwalk, DC i Skechers uvijek imaju jebeno dobrih modela.

Kaj se trenirci tiče - davnih dana kupio Adidasovu s gumbima niz nogavice. Još uvijek je nepoderana i jebeno zgleda. No, prvi su mi svakako Nike modeli, košarkaški. Volim šire i udobnije krojeve.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 16:10   #17
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
definitivno Adidas - volim njihove stvari, narocito retro kolekcije
da, totalno.

i ja sam old school adidas fan.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 01:02   #18
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne sjećam se kada sam vidio Nike tenisice za koje sam pomislio "OMG, ove mi se sviđaju". Ako bih morao razmišljati o tome, vrlo je vjerojatno da bi to bile Air Maxice. Prve. S onim zračnim džepom ispod pete. A to je bilo davno, davno, davno... Nakon toga je sve otišlo u kurac - sjećate li se crvenih kožnih Pippenica? To je bio početak kraja lijepih Nike tenisica.
Slažem se s tobom. Nekad im se i zalomio pokoji dobar model, ali jednostavno je to sve davno otišlo kvragu. Možda zato što ne volim njihove tenisice, ne mogu se odlučiti kupiti ni bilo koji drugi odjevni predmet sa znakom "kvačice"... pa makar bio predivan. Ne znam, Adidas se nekako drži starih dobrih, provjerenih stvari pa su mi zato još uvijek među top 3, dok Reeboku ipak moram priznati "Above the rim" kolekciju trenirki i sportskih majici koji su im, po meni, bile pun pogodak...

Btw, nadam se da mi nitko neće zamjeriti, pogotovo slafko, ali nekako mi je fora color font, pa rek'o da malo probam...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:17   #19
ja nosim isključivo gola tenisice

Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:10   #20
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
ja nosim isključivo gola tenisice

E vidiš, to mi je uvijek bilo fascinantno; neke marke koje nisu baš razvikane tipa Yoma, Emaks i nekakve takve se trude doći uopće na tržište i trude se održati bar neku kvalitetu, iako nemaju ni nešto pretjerano lijepe modele... Ljudi se ne vežu za takve tipove obuće, ali čuo sam da mogu biti i jako kvalitetne i jako ugodne za nositi.

Kad smo već kod toga, draga i ja smo bili nekidan u "Deichmann-u" u Avenue Mallu, išao sam gledati cipele za posao; i naravno, jedva nađem nešto što mi se sviđa a da ima i broj i bar neku kvalitetu. Za žene skoro pa nikakav izbor, s tim da nismo gledali sportske modele, a i čujem da ima dosta modela koji su neudobni za nošenje na "duže staze"... Ne znam je li netko imao nekakvih iskustava...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.