Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 23:46   #1
T-Mobile Web"n"Walk - mobilni Internet

Aktivirao sam si tijekom Novogodišnje akcije Web"n"Walk stick koji se našao u T-Mobile ponudi. Zanima me kako mogu kontrolirati promet, tj, može li mi netko predložiti nekakav brojač ili sl. Imam DuMeter, i zanima me koliko je pouzdan. Htio bih tkđ. znati u kojemu sam od tri ponuđena Mobile Internet tarifna modela, s obzirom da sam produžio ugovor na još 24 mjeseca! Ako netko ima Web"n"Walk, molio bih ga da mi podrobnije objasni koliki promet mogu ostvariti unutar 1 kn? Posjetio sam T-Mobile stranicu no prilično su nedorećeni i nejasni. Unaprijed hvala svima koji su se potrudili i pomogli mi!
corleoney is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 01:00   #2
Quote:
corleoney kaže: Pogledaj post
Aktivirao sam si tijekom Novogodišnje akcije Web"n"Walk stick koji se našao u T-Mobile ponudi. Zanima me kako mogu kontrolirati promet, tj, može li mi netko predložiti nekakav brojač ili sl. Imam DuMeter, i zanima me koliko je pouzdan. Htio bih tkđ. znati u kojemu sam od tri ponuđena Mobile Internet tarifna modela, s obzirom da sam produžio ugovor na još 24 mjeseca! Ako netko ima Web"n"Walk, molio bih ga da mi podrobnije objasni koliki promet mogu ostvariti unutar 1 kn? Posjetio sam T-Mobile stranicu no prilično su nedorećeni i nejasni. Unaprijed hvala svima koji su se potrudili i pomogli mi!
0981550. nazoves ih i pitas isto to i informaciju dobis u roku od minute jer im je sada nocna smjena pa nema guzve. tolko ti treba da istipkas ovo sto si upravo napisao, a da ne spominjem vrijeme cekanja da ti netko odgovori na post. poziv je besplatan ako zoves sa broja na pretplati, a ako zoves s fiksnog onda 08001550. također besplatno. i broj sluzbe za korisnike pise na svakom mogucem papiru kaj si dobio od t mobilea kad si uzimao uslugu. uzivaj
origin unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:24   #3
www.t-moble.hr tamo si registiraj, pise moj t-mobile, broj i imat ćes uvid u potrošnju a kada prođeš 1GB dobiješ obavjest.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:44   #4
koliko kosta ta shema Web"n"Walk i jel to za mobitel...mozeli se koristit za spajaje laptopa i koje sve signale podrzava...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:18   #5
Kod:
http://www.t-mobile.hr/2/20-20-40-50-00.asp
__________________
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
Pax0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:32   #6
Ja sam na paketu od 125 mg = 100 kn mjesecno, iskoristim mozda 10 mb mjesecno, al da se stvar isplati fakat da.
Johnny™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 11:25   #7
Meni je ok za igranje EVE-a + Vent, za pogledati koju stranicu, kada sam kod kuće, ali inače ništa posebno. Bolje nego dial up. Bio je zakon ljetos na moru. Kada bi mi se mozak sigurno osušio zbog nedostatka interneta.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 23:38   #8
kakvu poruku dobijes?
moja prijateljica je za samo 7 dana koristenja usluge dobila racun 28 000 kn,i nije dobila nikakvu obavijest dok joj nisu blokirali karticu.
samo nije mi jasno kako je uspijela toliko potrositi,s obzirom da jako malo koristi komp
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 01:17   #9
Quote:
Johnny™ kaže: Pogledaj post
Ja sam na paketu od 125 mg = 100 kn mjesecno, iskoristim mozda 10 mb mjesecno, al da se stvar isplati fakat da.
od 1.1.2008. 100kn=500mb! vrijedi za sve postojeće i nove korisnike! istina je da je to dost malo za 100kn, ali svejedno, 4 puta više nego do sada! enjoy
origin unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 01:20   #10
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
kakvu poruku dobijes?
moja prijateljica je za samo 7 dana koristenja usluge dobila racun 28 000 kn,i nije dobila nikakvu obavijest dok joj nisu blokirali karticu.
samo nije mi jasno kako je uspijela toliko potrositi,s obzirom da jako malo koristi komp


dali je bila negdje blizu granice sa nekom drugom zemljom tokom tih 7 dana? ako je, 99% su sanse da joj se zakacila na inozemnog operatera! a data roaming=mucho para!
origin unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 19:37   #11
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
kakvu poruku dobijes?
moja prijateljica je za samo 7 dana koristenja usluge dobila racun 28 000 kn,i nije dobila nikakvu obavijest dok joj nisu blokirali karticu.
samo nije mi jasno kako je uspijela toliko potrositi,s obzirom da jako malo koristi komp
Tako su mi rekli iz službe za korisnike, da dobiješ poruku kada predjes paket, nisam dobio do sada ni jednom, jel ne kontam kako na toj brzini skupiti 1GB.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 13:30   #12
da je bila neznam preko koje veze pa cak i preko satelitskih mreza tajnih sluzbi,nebi mogla toliko nabit...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 23:06   #13
Evo ja gledam i ispada da moram sam rucno zbrojiti koliki sam promet napravio.Primjerice od frenda VIP ima zgodnu aplikaciju koja lijep pokaze koliki promet je napravljen puno jednostavnije od ovog T comovog sucelja.A ovo sa obavjestima sigurno ne sljaka jer sam do sada napravi promet preko 1 GB i ne vidim nikakvu obavijest.HEHHE osim ako mi ne posalju obavijest skupa sa racunom i to postom.
__________________
"If you haven't forgiven yourself something, how can you forgive others?" (Dolores Huerta)
petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 00:13   #14
web'n'walk stick

imam bezicni internet pomocu web'n'walk sticka. to je toliko sporo - iako kad nekom kazem da mi je brzina 7,2Mbps - svi mi kazu da to i nije tako sporo. no mislim da su me u t-mobilu gadno prevarili i da to nije istina. takodjer sam potpisao ugovor na 2 godine i prvi mjesec mi je racun stigao 176kn, a drugi 650kn.

sve u svemu - zelim ubrzati tu vezu, DA LI JE TO MOGUCE? i sto navesti kao razlog u slucaju da odlucim raskinuti ugovor? DA SE PREBACIM NA 3GB, to je kao 300kn, pa valjda bi mi to bilo dosta!? ne skidam filmove, gledam samo nesto malo na youtubeu i skinem 10 pjesama.

sad trenutacno imam 1GB koji placam 200kn, ali kako sam ja samo to uspio prijeci za 400 kn meni to nije jasno. osjecam se prevareno i PITAM VAS STO MI VI SAVJETUJETE jer nisam u mogucnosti imati telefon jer zivim kao podstanar posto sam student! HVALA VAM SVIMA UNAPRIJED!
ben007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:32   #15
Mislim da nakon 4 mjeseca korištenja možeš promijeniti paket sa 1 GB na 3GB.
Skupo se naplaćuje ako premašiš te GB. Web n walk nije za youtube, definitvno
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:00   #16
Ja osobno koristim web'n'walk duže vrijeme. Brzina ti ovisi o tome gdje ti se USB nalazi, npr. ja sam svoj USB produžio na vanjski dio prozora gdje mi je pozicija naj, dok je USB tu radi ko blesavo, dok mi je baš uz komp gubi HSDPA signal često zbog čega se znatno usporava.

Imam pretplatu od 3gb, 300 kn + svaki novi gb po 100 kn.
bsaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 22:54   #17
web'n'walk stick

Kupio sam web n walk stick prije 15-ak dana i brzine su mi bile uzasno spore,skidalo mi je do 6KB/s pri downloadu...,ali sam jučer kupio 9m produžnog USB kabela i stick postavio gore na tavan...sad su brzine odlične ,skida i do 150KB/s pr downloadu...
Hvatam samo GPRS i EDGE signal koji je drastično sporiji od UMTS i HSDPA a na njih rijetko kad naiđem. Brzina tih UMTS i HSDPA signala je skoro kao na adsl-u.
pa bih vas zamolio ako netko zna još koji trik kako još ubrzati internet.
hvala
miki+++ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 00:38   #18
Joj malo toga mozeš napraviti jer sve ovisi o signalu i polozaju stika no eto meni se desilo samo par puta da prijeđe u UMTS inace cijelo vrijeme mi je u HSDPA.A čuj neznam kako ubrzati ali i signal varira također iako mi je Stik uvijek u istom položaju i mjestu.Brzina od 1.5-2.5 .Meni dosta pogotovo nakon modema .Pozdrav

http://i186.photobucket.com/albums/x318/petric1/WEW.jpg
__________________
"If you haven't forgiven yourself something, how can you forgive others?" (Dolores Huerta)
petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:13   #19
čuo sam za neke UMTS antene. jel bi mi to moglo pomoći?
miki+++ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 23:04   #20
Ne moze odmoci.
__________________
"If you haven't forgiven yourself something, how can you forgive others?" (Dolores Huerta)
petric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.