Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice
Korisničko ime
Lozinka

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 21:36   #1
zoro007
ParAnoičnA

zoro007 Avatar

Registracija: Jan 2007.
Talking O čemu sanjaju trudnice?

O čemu sanjaju trudnice? Što više mi se bliži termin (33.tjedan) , to neobičnije stvari sanjam.
Prije 2 tjedna sanjam da sam rodila, a mala je svega kilu i pol...ne daju mi je na prsa već sestri i šogoru..sve se čudim zašto je tako mala, pa hranila sam se zdravo.haha.

sinoć sanjam da mi je gyn kao na pokretnoj traci inducirao porod..

o čemu vi sanjate?
Old 11.02.2008., 21:41   #2
sunny55
paprika

sunny55 Avatar

Registracija: Aug 2007.
Lokacija: svuda po malo,lijevo,desno,gore,dole,na marsu,na mjesecu,ispod palme,na dnu mora...
i ja sito sanjam gluposti...bas sinoc sanjam kako moja baka govori svima da je moja sestra rodila bebu,a ustvari je ona trudna 1 dan-to naravno nema veze sa istinom nista od toga..kad se sjetim jos nebuloza pisat cu
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 21:55   #3
micikamikic
konačno zajedno

micikamikic Avatar

Registracija: Jun 2007.
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:00   #4
zoro007
ParAnoičnA

zoro007 Avatar

Talking

Quote:
micikamikic kaže: Pogledaj post
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog
jao da, erotski snovi su isto na repertoaru
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Advertisement

Old 11.02.2008., 22:59   #5
Lali Puna
Waving, Not Drowning

Lali Puna Avatar

Registracija: Dec 2003.
ja sanjam bebicu i bebi i trudničke snove isključivo, negdje od 34. tjedna
više skoro pa nemam netrudničkih snova
Old 12.02.2008., 06:54   #6
larazg
15.6.2009 i 29.6.2012.

larazg Avatar

Registracija: Oct 2006.
ja sam noćas sanjala Drakulu.

a to je zato jer mi je dragi išao u Rumunjsku na poslovni put
Old 12.02.2008., 08:08   #7
daca999
Registrirani korisnik

daca999 Avatar

Registracija: Jan 2008.
ja sanjam samo sex sex i sex...svaku noc....pa fali mi jebo te! I u snu je uvijek taaako super...
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 08:25   #8
MalaLola
i tak..

MalaLola Avatar

Registracija: Sep 2006.
Ja vam neću ni pisati što sam sanjala dok sam bila trudna jer su se moje najgore noćne more ostvarile
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 09:16   #9
iva1608
Filipova mama

iva1608 Avatar

i ja sanjam gluposti.... sanjala sam da sam rodila, na carski, i kad sam došla vidjet bebicu u krevetiću bila je obučena u rozo od glave do pete... čak i roza kapicu je imala....a ja ko iz topa: pa jel ste vi normalni, malog ste mi obukli u rozo... a oni meni, pa nije mali nego "mala"... dalje se više ničeg ne sjećam...

ma sanjam totalne gluposti od kad sam trudna....
Old 12.02.2008., 09:56   #10
-leona
Registrirani korisnik

-leona Avatar

Registracija: May 2007.
ja sam par puta sanjala da krvarim, valjda zato jer sam na pocetku stalno krvarila, uzas...
ustvari dosta ruznih snova imam, valjda jer sam od pocetka trudnoce, bas prestrasena..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:00   #11
cukerino77
Registrirani korisnik

cukerino77 Avatar

Registracija: Feb 2004.
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!!
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:20   #12
iva1608
Filipova mama

iva1608 Avatar

Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!!
Old 12.02.2008., 11:50   #13
sunce moje
Registrirani korisnik

sunce moje Avatar

Registracija: Feb 2007.
Pošalji poruku preko Skype korisniku sunce moje
Ja sanjam da sam rodila ranije, ali kao sve ok niš strašno. Poroda se uopće ne sijećam, ali kad dođem doma skužim da malog moram presvuć jer je ukakan a ja nemam u šta! Nisam niš pripremila, ni robicu oprala, nemam ni pelene ni gazice ni maramice ništaaaa! I onda mi ga nitko neće pričuvat da ja odem kupit neke stvari. Užas, već sam nekoliko put to sanjala u sličnim izdanjima. A u stvarnosti se već trgaju tko će ga sve čuvat i kupuju robicu.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:20   #14
vandea
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2008.
meni neugodno i reci...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim)
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:46   #15
morfin@
Sretna smotana mama

morfin@ Avatar

Registracija: Mar 2007.
Ja sam jučer sanjala da idem roditi a da ništa nisam pripremila i kupila, da nemam pelene, da benkice nisu oprane, da nemam dekicu... ah! E onda sam sanjala neki žešći erotski san (2. put u trudnoći) i bio je tako real da sam se probudila meškoljeći se a dragi spava sve u 16.
Noćas sam sanjala da sam kod svojih i da mi u kuću dolazi tsunami . Znam samo da su svi iz svojih soba jurnuli kod mene da provjere da sam o.k. Bilo mi je baš strašno pa sam se probudila a MM me jaako zagrlio iako ga nisam htjela buditi, svejedno nisam zaspala više skroz dok on nije otišao na posao jer sam se bojala.
Neće valjda sad ovo svaku noć?!
Old 12.02.2008., 13:27   #16
micikamikic
konačno zajedno

micikamikic Avatar

Registracija: Jun 2007.
Quote:
vandea kaže: Pogledaj post
meni neugodno i reci...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim)
legendo, imala sam slične snove, ludnica. Još mi je najgore kad se taman uživim u san, probudi me mjehur, a dok se vratim u krevet san ispario
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 17:22   #17
mateeaa=)
*mia & lana*

mateeaa=) Avatar

Registracija: Feb 2008.
Pošalji poruku preko MSN korisniku mateeaa=) Pošalji poruku preko Skype korisniku mateeaa=)
eee...ma ja isto sanjam svakakve gluposti...
u sub sam sanjala da su mi obje bebice umrle (ne daj bože)...plakala sam i mm me probudio..
a sinoc sam imala lijep san ...da mm i ja nakon nekog vremena, isprobavamo novi krevet...bilo je ...ali to je samo san,nažalost
Old 13.02.2008., 08:52   #18
zoro007
ParAnoičnA

zoro007 Avatar

Talking

opet sam sanjala gluposti. sanjam da sam srela moju frendicu francuskinju koja se nedavno porodila. dolazi ona sa svojim malim koji već ima podugačku žućkastu kosicu. Nosim ja i moju malu koja je u obliku mekane četverokutne krpe (mislim, još je u stomaku..haha).
Nakon što smo se pozdravile, sretnemo mi Napoleona Bonaparte i njegovu družicu (mora da je bila Josephine). Pokazuje nam napoleon ponosno svog sina...možete si misliti..on u vojničkoj uniformi..
Old 13.02.2008., 09:40   #19
surferica em
ex super surfer

surferica em Avatar

Registracija: Oct 2004.
kakav san sam pak ja noćas sanjala...trebalo mi je dobrih pola sata da dođem k sebi...
trčim prema/u nekakvim vlakovima...nemam torbu za rodilište...pregled kod gina...i loše vijesti...nešto nije u redu sa bebicom...ostajemo opet hospitalizirane...a nitko ništa ne govori, nemam pojma šta se događa... ja prestrašena i izvan sebe... a smještaju me u sobu u kojoj leže dva muškarca...

hvala Bogu da je to bio samo san...
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:44   #20
mel777
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2008.
ja sam sanjala svoj porodjaj... k'o da znam kako izgleda
bilo OK; e kad bi stvarno bilo tako...
sanjala sam i da mi dijete ima ogromne uši, kao
gremlin (onaj zeleni), a ja rekla da nema veze, to ćemo lako operirati
a erotski su snovi prisutni stalno...