Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2009., 14:47   #21
Ozon II

SUPEROKSIGENIZACIJA ZA ZDRAVLJE
Kisik je najvitalniji element potreban za ljudski život, i on je ključ za dobro zdravlje. Možemo preživjeti bez vode tjedan dana i biti bez hrane mjesec dana, ali bez kisika možemo živjeti samo nekoliko minuta. Kisik je životodajni element, element koji podržava život. Sve tjelesne aktivnosti trebaju kisik. Putem oksidacije, tijelo stvara toplinu i energiju iz goriva, i uklanja otpadne tvari i mikrobe. Naše tijelo je 2/3 voda. Od tog vodenog dijela, 10% čini krv, a 90% čini limfa. Budući da je po težini voda u našem tijelu 8/9 kisik, dakle mi smo preko 50% sačinjeni od kisika. Najbolji način da poboljšamo zdravlje je da oksigeniziramo svaku stanicu u našem tijelu. Što više imamo kisika u našem sistemu, proizvodimo više energije, i efikasnije uklanjamo otpadne tvari. Dobro zdravlje ovisno je o proizvodnji, podržavanju i tijeku energije koja se dobiva okidacijom šećera. Oksidacija je centrala metabolizma, cirkulacije, disanja, probave, uzimanja hranjivih sastojaka i uklanjanja otpadnih tvari. Kisik pročišćava krv, održavajući je čistom od nagomilavanja staničnog otpada. Dovolnja količina kisika omogućava organizmu da se obnavlja i održava imunološki sistem. Zdrave stanice trebaju šećer, aminokiseline, minerale, hormone, enzime i kisik.

Uzrok karcinoma
Veza između nedostatka kisika i oboljenja poznata je. Nedostatak kisika može uzrokovati bilošto od laganog umora do po život opasnih oboljenja. Dr.Otto Warburg dobio je Nobelovu nagradu 1931. i 1944. za otkrivanje uzroka nastanka karcinoma. Rekao je: „Karcinom ima samo jedan glavni uzrok. Primarni uzrok karcinoma je zamjena normalnog oksidativnog staničnog disanja s anaerobnim (bez kisika) disanjem stanica“. Jednom kada raspoloživi kisik na staničnom nivou padne ispod 60%od normalnog, stanica je prisiljena da pređe na lošiju metodu proizvodnje energije – fermentaciju (vrenje). Stanica se ne može (ili vrlo teško) vratiti na prvobitni oksidativni sistem, i gubi svoj regulator repliciranja. Stanica započinje divlje reproducirati svoje kopije, i nastaje karcinom. Dr.Warburg istaknuo je da svaki sastojak koji lišava stanicu potrebnog kisika je kancerogeni sastojak, ukoliko stanica nije trenutno uništena. Također istaknuo je 1966.g. da je beskorisno istraživati nove kancerogene spojeve, budući da je posljedica svakog jednaka, stanični nedostatak kisika.

Potvrda rada Dr.Warburga
Nacionalni institut za karcinom podržao je otkrića Dr.Warburga. Njegova istraživanja nastavio je Dr.Harry Goldbatt, koji je izdao svoja istraživanja 1953. Njegova istraživanja potvrdila su da nedostatak kisika ima glavnu ulogu u uzrokovanju stanice da postane kencerogena. Dr.Albert Wahl je rekao „Bolest je posljedica pomanjkanja oksidativnih procesa u tijelu, što dovodi do akumuliranja otrova. Ovi otrovi su uobičajeno spaljeni pri normalnoj oksidaciji.“ Dr.Wendell Hendricks napisao je „Karcinom je stanje unutar tijela gdje je oksidacija postala toliko slaba da tjelesne stanice degeneriraju bez kontrole. Tijelo je prepunjeno otrovima tako da podiže tumor masu kako bi zaklonio te otrove i uklonio ih iz glavnih aktivnosti unutar tijela.“ Dr.Hendricks nadalje tvrdi: „Pravi uzrok alergija je slabiji oksidativni proces unutar tijela, što uzrokuje da je tijelo osjetljivo na sastojke koji se unose. Samo kada se oksidativni mehanizam podigne na viši nivo učinkovitosti, osjetljivost nestaje.“ Dr. Strphen Levine tvrdi „Hipoksia, odnosno nedostatak kisika u tkivima, je temeljni uzrok degenerativnih bolesti.“

Dr.Norman McVea rekao je „kada tijelo ima dovoljno kisika, u mogućnosti je ispravno ukloniti otpadne tvari iz ljudskog organizma. Prirodni imunitet postiže se kada tijelo nije natovareno s gustim naslagama otrova.“

Dr.Michael Carpendale 1980.god. istaknuo je „Selektivnost ozona sprečava rast kancerogenih stanica kod ljudi...očigledno je da je mehanizam zaštite od oštećenja ozonom kod kancerogenih stanica oslabljen“

Svjedočenja ovih istraživanja su uvjerljivi. Kisik ima primarnu ulogu u zdravlju i dobrom osjećaju. Važno je istaknuti da strah, briga i depresija sprečavaju slobodno disanje i na taj način smanjuju unos kisika.

POSTIZANJE SUPEROKSIGENIZACIJE
Kako možemo omoguićiti da naše tijelo bude dovoljno oksigenizirano kako bi uklonilo otrove i bilo zaštićeno od nastanka ili imalo ispravni tretman oboljenja? Znanstvene studije stalno iznova dokazuju da medicinski ozon, ispravno unesen u tijelo, ponavljajući unos, uklanja otrove i onesposobljuje viruse, bakterije, gljivice, protozou i karcinom u oboljelim stanicama. Sve štetne bakterije i virusi su anaerobni i ne mogu preživjeti u atmosferi bogatoj kisikom.

ŠTO JE OZON?
Kemijski, ozon je kisik s dodanom ekstra molekulom. Električno, ozon je kisik s višim nivoom energije. Nestabilan je i visokoreaktivan.

U prirodi postoji kružni tok kisika kao i kružni tok vode. Kisik se oslobađa fotosintezom bilja na zemlji ili fitoplanktona u oceanima, i podiže se u atmosferu na 25-30 milja, gdje se obogaćuje energijom uslijed ultraljubičastog spektra energije sunca, i tako nastaje ozon. Ozon je teži od zraka i počinje se spuštati. Momentalno se veže na čestice u zraku koje dotakne, oksidirajući ih, i tako čisti zrak. Ukoliko sretne vodenu paru, veže se na nju, stvarjući vodikov peroksid. Kiša i snijeg prirodno sadrže hidrogen peroksid. To je razlog zašto bilje bolje raste uslijed zaljevanja kišom u odnosu na umjetno zaljevanje.

Na zemlji, ozon se spaja sa svim vrstama zagađenja, oksidira ih i čisti zrak. Neispravno se krivilo ozon u vezi sa smogom. Ozon je prisutan u smogu samo dok je u prolazu.

U smogu prisutan je ugljični monoksid i ugljikovodici. Smog nastaje uslijed fotoelektričnog učinka sunčevih zraka koje djeluju na ugljični monoksid i dušičnidioksid u atmosferi, koji su krajnji proizvod izgaranja ugljikovodika.

Ozon koji je prisutan u atmosferi proizveden je u prirodi i on se spaja s zagađenjem iz razloga suprotnog polariteta – nastoji ih oksidirati i očistiti zrak. Problem je u tome što nema dovoljno ozona da se dovrši čišćenje.

Ozon također nastaje blizu zemlje prilikom sjevanja munja. Sveži miris u zraku nakon grmljavinskog nevremena je ozon. Količina ozona koja nastaje prilikom prosjećnog nevremena je tri puta veće nego što propisuje US EPA.

Hidrogen peroksid, partner ozonu, još se naziva oksigenizirana voda, budući je voda s ekstra molekulom kisika. Nalazimo ga u kiši i u snijegu, u sviježem voću i povrću, u prvom majčinom mlijeku što omogućava bebi boriti se protiv infekcija sve dok se bebin imunološki sustav ne razvije tako da je u mogućnosti proizvoditi sam hidrogen peroksid. U tjelesnoj imunološkoj zaštiti, hidrogen peroksid se oslobađa s T-stanicama kako bi se uništilo bakterije, viruse i gljivice koje napadaju tijelo. Krvne pločice oslobađaju hidrogen peroksid na čestice u krvi koje susretnu. Hidrogen peroksid nastaje u tijelu tako što se kombinira voda s kisikom, ukoliko ima dovoljna količina kiska na raspolaganju. Važnost visokog nivoa kisika je očigledna. U debelom crijevu, acidofilni lactobacil proizvodi hidrogen peroksid koji drži pod kontrolom uvijek prisutnu gljivicu kandidu da se ne bi nekontrolirano razmnožila. Kada se kandida proširi izvan crijeva, ona više nije pod prirodnim sistemom kontrole i može se nastaniti u organima, uzrokujući sindrom kroničnog umora i alergijsku hiperosjetljivost. Kupanje u vodikovom peroksidu je najbolji način da dospije u tijelo i nije skupo. 3% hidrogen peroksid može se proizvesti bublingom ozona kroz hladnu vodu kroz neko vrijeme. Medicinska upotreba hidrogen peroksida prvo je primjenjivao Dr.Edward Carl Rosenow istražujući i tretirajući pacijente na Mayo klinici preko 60 godina. Koristeći u kombinaciji ozon i hidrogen peroksid omogućuje svijetu zdraviju budućnost.

Po čemu se razlikuju oboljele stanice od zdravih stanica?
Sve stanice se opskrbljuju energijom koja potječe od glukoze, ali zdrave stanice spaljuju glukozu u kisiku putem oksidacije, dok nezdrave stanice fermentiraju glukozu anaerobno, proizvodeći velike količine mliječne kiseline. Fermentacija ili vrenje proizvodi samo 1/6 energije koja nastaje oksidacijom, tako da karcinomne stanice neprestano gladuju energijom, dakle imaju veliki apetit za šećerom. Ovaj rasipan metabolizam održava se i dominira sve dok nivo kisika intenzivno ne naraste. Zdrave stanice koje imaju dovoljno kisika i hranjivih sastojaka stvaraju enzim koji ih obavija i štiti od napada. Sve dok stanica održava enzim koji ju obavija , sigurna je od napada virusa i ozon ih ne može oštetiti. Stanice koje gladuju za kisikom ne mogu proizvesti dovoljno enzima koji bi osnažili njenju stijenku i stoga su ranjive na napad uvijek prisutnih virusa i drugih patogena. Patogeni mikrobi nemaju enzimski omot. Kada je ozon uveden u to područje, on napada mikrobe koji nemaju enzimsku zaštitu i bolesne stanice s nedostatnim enzimima. Ozon ih oksidira, tako da se mogu odstraniti iz tijela.

SLOBODNI RADIKALI
Slobodni radikali su atomi s nesparenim elektronima, prirodna pojava u biokemijskim reakcijama. Bez njih ne bi bile moguće kemijske reakcije, a stoga niti život. Karakteristike slobodnih radikala vrlo su različite. Neki su otrovni za sve žive stanice, dok su drugi otrovni samo za najosjetljivije stanice. Jednostruki kisik O1 je visokoreaktivan koristan slobodni radikal koji djeluje kao čistač ostalih štetnih slobodnih radikala. Kisik se spaja s njima i time ih čini bezopasnim, i na taj način štiti stanice od oštećenja.

Takozvani antioksidant enzimi vrlo su popularni kao nadomjestak u prehrani zahvaljujući snažnoj propagandi. Oni nisu uopće antioksidanti, nego su slobodni radikali čistači i podržavaju enzime. Oni su se pokazali kao pomoć u zaštiti poluzdravih stanica od oštećenja uslijed slobodnih radikala.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:48   #22
Ozon III

OZON I SLOBODNI RADIKALI W.Forest
Život ne bi bio moguć bez slobodnih radikala. Ipak, neki slobodni radikali su opasni. Jednostruki kisik O1 je visokoreaktivan koristan slobodni radikal koji djeluje kao čistač ostalih štetnih slobodnih radikala. Kisik se spaja s njima i time ih čini bezopasnim, i na taj način štiti stanice od oštećenja. Zdrave stanice imaju enzim koji ih obavija i štiti od djelovanja tog kisika. Mikrobi koji uzrokuju oboljenja nemaju tu enzimsku zaštitu i stoga budu uništeni kisikom. Ovim jednostavnim mehanizmom, ozon razlikuje prijateljske i neprijateljske stanice i napada isključivo patogene i stanice koje su oštećene i inficirane, bez svog enzimskog omotača. Superkisik pomaže u smanjivanju različitih poremećaja, normalno on je najbrojniji među enzimima u tijelu.

Ipak, dugotrajna upotreba dodataka može voditi ka tome da oslabi unutarnji biokemijski proces koji bi normalno stvarao te enzime. U svakom slučaju, uzimanje dodataka u prehrani, ne rješava uzrok problema, nedostatak kisika na staničnom nivou, koji uzrokuje da su stanice preslabe da stvaraju enzime koji ih štite.

PATOLOGIJA SLOBODNIH RADIKALA
Između ostalih faktora smatra se da životni vijek osobe ovisi o šteti koju su prouzočili slobodni radikali na DNK, uzrokujući degenerativna oboljenja kao što su dijabetes, artritis, arteroskleroza, Parkinsonova i Alzheimerova bolest.

Slobodni radikali nastaju u našim stanicama tijekom disanja i probave šećera. Atomi normalno sadrže jednak broj parnih elektrona. Za vrijeme kemijske reakcije, elektroni postaju nespareni trenutno, dopuštajući da nastupi reakcija. Ukoliko iz nekog razloga, elektron ostane odvojen, on uzrokuje neravnotežu i postaje slobodni radikal. Ovaj neizbalansiran slobodni radikal može oštetiti stanicu koja nema neophodnu enzimsku zaštitu. Kod zdravih stanica, ovi enzimi štite stanicu od oštećenja slobodnih radikala. Kada zdravlje stanice oslabi, slobodni radikali mogu oštetiti stanicu. Smatra se da do degenerativnih oboljenja dolazi na taj način.

Možemo ograničiti oštećenja uzrokovana slobodnim radikalima tako da se naoružamo čistačima kao što su vitamin E, C, A i beta karoten i selen.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 20:02   #23
Koristim ozonator za vodu već pola godine i prezadovoljna sam efektom. Otkako pijem vodu koja se tretirala ozonom više nemam akni i prištića po licu kao prije. To da je ozon štetan je istina, ali ozonator ne može proizvesti toliko puno ozona da padneš u nesvjest i da ti se sluznice sprže, to su vrlo male koncentracije... btw. kroz vodu se neutralizira ako se ozonira voće ili povrće ili neka hrana... Iako ja ipak više volim otvoriti prozor da mi ne smrdi.... Kada se ozonira soba, onda govorimo o opasnim koncentracijama!Tada se zrači dosta dugo da ozon izađe. usput hrana ozonirana nema veze sa onom ne ozoniranom ukoliko je tretirana sa pesticidima itd...

I zato.... DON'T SRAČ TU MAČ!
Da je ozon toliko otrovan onda bi ja bila u bolnici.... a to što određeni svjetski lideri negiraju učinkovitost ozona, ionskog srebra, germanija, eteričnih ulja i ostalih ljekovitih prirodnih tvari ukazuje na samo jedno, a mislim da svi znate na što... zamislite samo što bi značilo da se sve klasične medicinske remedije proglase otrovnima i škodljivima i da se ovo pokaže kao bolji način liječenja. Farmaceuti i svjetski lideri bi propali jer ne bi imali nikoga da kontroliraju svakodnevno. Lijekovi klasične medicine su najgori mogući izbor koji možeš naći... dok sam se školovala nijednom se nije spomenuo nijedan loš učinak nekog lijeka na organizam... nevjerovatno - zar ne? A ima ih sto.. samo što se to nigdje ne piše.... jer nitko ih onda ne bi koristio. Na godinu po svijetu umiru stotine tisuća ljudi zbog aspirina, i još pun klinac ostalih ljekova. A i dokazano je da sintetički spojevi imaju znatno lošiji učinak u organizmu naspram prirodnih istih spojeva dobivenih iz biljaka.

Zadnje uređivanje hunky_dory : 21.08.2009. at 20:09.
hunky_dory is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 10:17   #24
Materi mi nude da kupi ozonator (Tiens).

Jel ima tko kakvih iskustava.
Pogotovo me zanima ako je Ego (koji je bio "negativno nastrojen") možda naknadno čuo nešto o ovome i da li i dalje ima isto mišljenje kao i prije dvije godine.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:12   #25
Premješteno sa Zdravlja.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:38   #26
zakaj se ovo premješta sa zdravlja u alternativu ??!!

ja sam liječio zub ozonom u registriranoj zubnoj ambulanti u zagrebu. rezultat : u toku 1 i po godine nisu se vratili nikakvi simptomi. čak mislim da i nije bilo nešto preskupo 100 - 150 kn ( sam ozon) tak nekak.
lobor995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:07   #27
Quote:
moremal kaže: Pogledaj post
Eto, jedna djevojčica koja je došla na pedijatrijski onkološki odjel, u fazi kad je tumor (neuroblastom) zauzeo cijeli abdomen, probio pluća i metastazirao u kosti. Borili su se za njen život oko 10 dana, i doista nitko nije vjerovao da će uspjeti.To je bilo prije 1,5g.
Njeni roditelji, ubrzo su nakon prve kemoterapije dobili na korištenje od prijatelja zubara taj tzv. ozonator.
Dali je to njoj pomoglo ili nije neznamo, ali... i doktorica je rekla da nikad nije vidjela da se tumor takvom brzinom povlači, da čak nije bila potrebna operacija, koja je inače obvezna po protokolu liječenja. Po kemoterapijama nikad nije imala virusne, gljivične ili bakterijske infekcije. Cijelo liječenje joj je prošlo bez ikakvih komplikacija i u rekordnom roku.
Ne sjećam se više puno detalja, znam da kad se taj mali aparatić uključi sve miriše po ozonu kao poslje kiše. Koristili su ga dva puta dnevno, prelazeći sa tom nekakvom lampom preko trbuha, i cijelog tjela. Kad bi ga koristili na odjelu, pumpe za infuziju bi doslovno podivljale, pa su ga upotrebljavali samo kući. Uglavnom djevojčica je sada super zdrava i vjerujemo da će tako i ostati.

Zanima me dali je još netko imao iskustva sa tim tzv. ozonatorom?
Jako ste me zainteresirali s ovom pričom o ozonatoru i maloj djevojčici koja se izliječila zanima me jeste li na kraju kupili ozonator i ako da koji i vidim da u ovoj priči spominjete neku lampu pa me zanima o kojem je ozonatoru riječ?
Nikolina1713 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 21:54   #28
Quote:
hunky_dory kaže: Pogledaj post
Koristim ozonator za vodu već pola godine i prezadovoljna sam efektom. Otkako pijem vodu koja se tretirala ozonom više nemam akni i prištića po licu kao prije. To da je ozon štetan je istina, ali ozonator ne može proizvesti toliko puno ozona da padneš u nesvjest i da ti se sluznice sprže, to su vrlo male koncentracije... btw. kroz vodu se neutralizira ako se ozonira voće ili povrće ili neka hrana... Iako ja ipak više volim otvoriti prozor da mi ne smrdi.... Kada se ozonira soba, onda govorimo o opasnim koncentracijama!Tada se zrači dosta dugo da ozon izađe. usput hrana ozonirana nema veze sa onom ne ozoniranom ukoliko je tretirana sa pesticidima itd...

I zato.... DON'T SRAČ TU MAČ!
Da je ozon toliko otrovan onda bi ja bila u bolnici.... a to što određeni svjetski lideri negiraju učinkovitost ozona, ionskog srebra, germanija, eteričnih ulja i ostalih ljekovitih prirodnih tvari ukazuje na samo jedno, a mislim da svi znate na što... zamislite samo što bi značilo da se sve klasične medicinske remedije proglase otrovnima i škodljivima i da se ovo pokaže kao bolji način liječenja. Farmaceuti i svjetski lideri bi propali jer ne bi imali nikoga da kontroliraju svakodnevno. Lijekovi klasične medicine su najgori mogući izbor koji možeš naći... dok sam se školovala nijednom se nije spomenuo nijedan loš učinak nekog lijeka na organizam... nevjerovatno - zar ne? A ima ih sto.. samo što se to nigdje ne piše.... jer nitko ih onda ne bi koristio. Na godinu po svijetu umiru stotine tisuća ljudi zbog aspirina, i još pun klinac ostalih ljekova. A i dokazano je da sintetički spojevi imaju znatno lošiji učinak u organizmu naspram prirodnih istih spojeva dobivenih iz biljaka.
Potpisujem

Ja takoder koristim ozonator 4 mjeseca. Pijem ozoniranu vodu barem 2 puta dnevno i rezultati su i vise nego ociti, smanjile su mi se glavobolje, imam vise energije, bolje spavam, sama se budim se oko 8 umjesto u 10 ujutro itd itd.

Ali to nije ono sto je bitno, razlog zbog kojeg smo mi kupili ozonator je taj da moj decko pati od Horotonovog sindroma vec 7 godina, za one koji ne znaju sto je to - to su napadaji intenzivne boli iza oka (nije niti migrena niti glavobolja), ljekovi protiv bolova tu ne pomazu, niti se zna uzrok ili lijek za taj sindrom.
Da skratim, decko mi je prije koristenja ozonatora ima minimalno 12 napadaja dnevno koji su trajali oko 30min ili vise (dakle vise-manje neprestano). Sada ima jedan jutarnji sa kojim se budi i koji sa casom ozonirane vode nestane i ima jedan ili dva tokom dana u CIJELOM TJEDNU - moja mama tvrdi da je to zato kaj mu je platila misu ozdravljenja i vjerujem da ce vas puno vise prihvatiti to obrazlozenje nego li prihvatiti da je ozdravio od "vode"
Coramin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 08:48   #29
molim vas da napišete koji ozonator koristite.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:09   #30
Green Air ACT-300, kosta 89 eura i narucen je iz Njemacke (www.topchem.de). Čisto je dovoljan za nase potrebe, mada ako zelis raditi ulja treba ti jaci model
Coramin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 18:11   #31
tema je već duže mrtva, no hajde da dodam svoje iskustvo. Prije pol godine dobila sam bočicu aktivnog kisika u spreju. Odlično je za ten - naprosto blista ... posjekotine, opekotine - svi ožiljci izuzetno brzo zacjeljuju. Tretirali smo time macu nakon operacije - ožiljak je nakon tjedan dana postao nevidljiv. Praktički bilo što se time može dezinficitati. Može se koristit umjesto dezića, pomaže kod upala grla (isprobano), desni, osvježava dah ... itd, doista ima široku uporabu.
Problem je jedino u tome što se ne može kupit u HR. Ja sam ga dobila iz Srbije, no eto, kod nas nažalost nema.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 01:27   #32
odlično, iskustva iz prve ruke vrijede više nego mišljenja znanstvenika
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 13:07   #33
Quote:
Coramin kaže: Pogledaj post
Potpisujem

Ja takoder koristim ozonator 4 mjeseca. Pijem ozoniranu vodu barem 2 puta dnevno i rezultati su i vise nego ociti, smanjile su mi se glavobolje, imam vise energije, bolje spavam, sama se budim se oko 8 umjesto u 10 ujutro itd itd.

Ali to nije ono sto je bitno, razlog zbog kojeg smo mi kupili ozonator je taj da moj decko pati od Horotonovog sindroma vec 7 godina, za one koji ne znaju sto je to - to su napadaji intenzivne boli iza oka (nije niti migrena niti glavobolja), ljekovi protiv bolova tu ne pomazu, niti se zna uzrok ili lijek za taj sindrom.
Da skratim, decko mi je prije koristenja ozonatora ima minimalno 12 napadaja dnevno koji su trajali oko 30min ili vise (dakle vise-manje neprestano). Sada ima jedan jutarnji sa kojim se budi i koji sa casom ozonirane vode nestane i ima jedan ili dva tokom dana u CIJELOM TJEDNU - moja mama tvrdi da je to zato kaj mu je platila misu ozdravljenja i vjerujem da ce vas puno vise prihvatiti to obrazlozenje nego li prihvatiti da je ozdravio od "vode"

Koji aparat vi koristite?

pozdrav Mami
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 13:08   #34
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
tema je već duže mrtva, no hajde da dodam svoje iskustvo. Prije pol godine dobila sam bočicu aktivnog kisika u spreju. Odlično je za ten - naprosto blista ... posjekotine, opekotine - svi ožiljci izuzetno brzo zacjeljuju. Tretirali smo time macu nakon operacije - ožiljak je nakon tjedan dana postao nevidljiv. Praktički bilo što se time može dezinficitati. Može se koristit umjesto dezića, pomaže kod upala grla (isprobano), desni, osvježava dah ... itd, doista ima široku uporabu.
Problem je jedino u tome što se ne može kupit u HR. Ja sam ga dobila iz Srbije, no eto, kod nas nažalost nema.
Ima i kod nas ali ne u spreju nego u kapima cijene su od 300 do 400 kn i dodaje se u vodu tj. uzima oralno.
S obzrom na to da su vani cijene praktično duplo manje pitam se zašto ovdje sve mora biti prenabrijano?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 14:31   #35
zbunjena sam, jel ozon onda opasan u svakodnevnom korištenju ili ne?

Merlina, za što bi ga ti koristila?

znam da ovo nije forum za tu temu, ali prvo sam pročitala ovo: http://www.cosmopolitan.co.uk/beauty...ing-ozone-gel/ i kad sam htjela malo istražiti po forumu našla sam samo ovaj pdf o liječenju...

ugl., da ne trolam više ovdje, postavit ću pitanje na Priridnoj kozmetici, ali svakako bih htjela da mi Merlina, kao majstorica prirodne kozmetike malo prokomentira ovaj gel s ozonom.
kukumka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 12:11   #36
Unhappy

Pozdrav.Evo da i ja kazem par rijeci o upotrebi ozona u med.svrhe.Prije 12 dana ujutro me je pocela boliti lijeva ruka od prstiju do lopatice.Kod doktora u Njem.dobio sam tablete protiv bolova i morwo sam mirovati.Tablete su vrlo malo pomogle .Dalje mi je bio bol u ruci i pocelu su mi prsti trniti.Radni kolega iz slovacke mi je rekao da on pozna jednog doktora i da on vrsi lijecenje ozonom na bolesno tkivo tj.zivac i da je njemu on pomogao.Jucer sam bio kod doktora u mjestu Dolny Kubin u Slovackoj.Rekao je da je uspjesnost njegovog ljecenja jednom terapiom od 60 do 85 posto.Objaanio sam mu svoje probleme i pristupili smo lijecenju. Vrsili su mi Ct snimanje i odmah i odmah utvrdivali gdje je problem na kraljez.i koji disk pravi problem.Na mjestu gdje se spaja vrat i rame locirali su mi zivac zatim lokalnu malu anasteziju i nakon par minuta u odredeno mjesto ubo neku tanku dugacku iglu.U prvoj sprici koju mi je ubrizgavao nisam vidio sastav ali me je jako zaboljeo zivac duz cijele lijeve ruke u drugoj sprici je bio ozon plin koji je takoder tlacio u blizinu zivca i takoder malo vise boljelo oko 5.6 sek zatim u tecoj sprici je bila plazma takoder iz moje krvi koju su mi prije snimanja Ct izvadili i dali na obradu.Poslije zahvata odmorio na njihovom krevetu radi mogucnosti nesvjestice ili tako nesto.Nocas spavao samo 3 sata a ostalo vrijeme nisam mogao od silnog uzbudenja i radosti ali evo sada putujem iz Slovacke kuci u Hrvatsku pa odspavam koji sat u busu.Prijatelji moji sta da vam jos kazem cijena kontrole svih kraljezaka i dijagnostika.Ct snimanje.vadenje krvi.zahvat..Dvd slike 6 i 7 kraljeska i lociranog mjesta uzroka upale pisani papir o zahvatu i sve to me je kostalo 300 eura.Lijecnik se zove Azim Ahmadzada Indijac zivi u Slovackoj 20 godina i vec od prilike 8 godina uspjesno lijeci ljude.Jezik sporazunjevanja Slovacki engleski ceski.Nemojete se bojati sporazumj.slovackim jezikom jer je on i hrv jako slicni.Na internetu ga mozete naci dogovoriti termin pregleda i daljnji zahvat.Ako vas bude sta interesiralo javite mi se na tel 0912504177 pomoc cu vam a ja sada ode vesel i zdrav zagrliti svoju obitelj.Pozdrav
JURE313 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.