Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 13:45   #1
Poltergeist

Jeste li gledali taj film i šta mislite o njemu?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 02:11   #2
Nije vrag da je ovo jedina tema o filmu i da nitko ništa nije napisao?

U svakom slučaju... prvi put sam film gledala kad sam još bila u osnovnoj, tad sam bila napaljena na hororce i svaki vikend sam ih posuđivala sa prijateljima. Ovaj mi je itekako ostao u sjećanju pa sam na temi "filmovi kojima ne znamo ime" pitala o kojem je filmu riječ jer se nisam sićala naziva... Sve u svemu, nabavila sam film i odlučila ga ja opet pogledat... Dosta sam se scena prisjetila i čudila se sama sebi kako se ne sjetim nekog filma kojeg sam gledala prije 2 mjeseca a ovog se sjecam nakon skoro 10 godina. Odusevio me opet i opet sam se pripala na istim jezivim scenama (mrzim klauna)... i taman kad pomisliš da je ona super baka očistila kuću, eto vraga...

Desetka od mene
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 02:26   #3
Sjajan film,klasika horora...Prvi put sam ga gledala davno,davno u osnovnoj školi i što reče Teeja ostao mi je u pamćenju.Nedavno sam ga vidjela ponovo i mogu samo konstatirati da me oči nisu prevarile prvi put
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:24   #4
"They're heeeeere."

Klasičan horor, meni jedan od najdražih. Obožavam horore iz 70-ih i 80-ih, efekti možda jesu zastarjeli ali su mi puno bolji od današnjih CGI gluposti, koji izgledaju tako čisto, uredno... i neuvjerljivo.

No, ide mi na živce što stalno prave remejke, pa tako i ovaj film dobiva svoj. Apsolutno ne vidim razlog zašto klasičan, dobar horor netko mora snimiti ponovno, nema teorije da može biti bolji od originala. Kao npr. remake Texas Chainsaw Masacra, prilikom kojeg nisu htjeli ni pokušati snimiti 2-3 najpoznatije i najupečatljive scene jer su bile "predobre da bi se remejkale". Zašto uopće onda snimati remake?

P.S. Klaun je definitivno najgori, mrzim lutke i klaunove u horor filmovima
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 16:19   #5
Ma kakav nastavak...nije Poltergeist Poltergeist bez malene Heather O'Rourke
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 23:37   #6
Omg.. mislim da mi je to bio prvi horror koji sam gledala
Zbog njega sam zavoljela taj žanr..

Spielbergov "It" mi je obilježio djetinjstvo!
Mrzim klaunove, odurno.
Još uvijek mi nije svejedno...
__________________
Chocolovers :)
Hazardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 09:11   #7
Ma kakav klovn..ja se bojala tv-a
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 13:36   #8
Odličan film i stravičan poprilično... Čitao sam nešto da je ta mala Heather umrla nakon snimanja trećeg dijela dok je imala samo 13 godina...
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 14:37   #9
Nije ona jedina umrla .... prokletstvo Poltergeista......hhahhahahhahhahhahahahahahah
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.