Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 21:22   #1
Kemijsko čišćenje

opće ne znam di bi ovo pitala...valjda tu?

uglavnom, prvi put koristim ovu uslugu i pojma nemam kak se kreću cijene.
zanima me, kao pravu ekonomisticu kvalitetno i povoljno kemijsko čišćenje kaputa? ak neko zna....
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:44   #2
mislim 40 ili 50kn u galeba, al pazi ako ti kaput ima neke kopce ili slicno sta ne mozes skinut onda ti ne bi preporucila oni ne odgovaraju za nastalu stetu
__________________
Dogode se stvari koje su poput pitanja. Prodje minuta ili godine, a onda zivot odgovori..
x-girl22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:47   #3
kak to misliš kopče? ima gumbe samo, plastične...
kaj je čišćenje kaputa 50kn? di?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 19:57   #4
U nekima ti cijene ovise o tome da li je kaput kratki, onak do koljena, ili je dugački. Za kratke su ti cijene oko 40-50kn, a dugačke 80-90. Gumbe bi prije čišćenja trebali provjeriti tako da stave malo kemikalije na njih, pa da vide da li će se otopiti ( i to se događa ). Provjeri podstavu. Ako ti je podstava OK,super, ali ako je ocufana onda bi se mogla skroz raspasti. Gumbe je možda čak najbolje da ti skinu, pa zamoliti da ih vrate nakon čišćenja, ako su neki posebni, a ne neki obični koje možeš kupiti bilo gdje. Mislim da ti nijedna neće odgovarati za gumbe.
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 23:52   #5
hvala vam na savjetima cure
nikad nisam ništa nosila u kemijsko pa nemam pojma kak to radi...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 15:11   #6
Smile kožna jakna - kemijsko čišćenje

Imam rozu jaknu od brušene kože i već se dosta zaprljala.... da li netko ima iskustva sa kemijskim čišćenjem takvih jakni? Naime, dečko je svoju nosio u kemijsku i dosta se izlizala... a ta jakna mi je jako draga i ne bih je željela trajno uništiti... Ako netko ima kakvo iskustvo ili savjet na koji način očistiti jaknu bila bih vrlo zahvalna.
Hvala svima!
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 15:43   #7
Quote:
mijauuu kaže: Pogledaj post
Imam rozu jaknu od brušene kože i već se dosta zaprljala.... da li netko ima iskustva sa kemijskim čišćenjem takvih jakni? Naime, dečko je svoju nosio u kemijsku i dosta se izlizala... a ta jakna mi je jako draga i ne bih je željela trajno uništiti... Ako netko ima kakvo iskustvo ili savjet na koji način očistiti jaknu bila bih vrlo zahvalna.
Hvala svima!
meni su u dvije odbili koznu jaknu (obicna glatka koza, ne brusena) jer su rekli da ce se...unistiti? ne sjecam se vise razloga uglavnom - nista od kemijskog za moju jaknu mozda za brusenu kozu vrijede druga pravila?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:14   #8
Meni su uspjesno unistili koznu jaknu prije godinu dana u jednoj kemijskoj. Cak je nisu ni ocistili kak spada.
Ali mi je jednom prilikom jedna cura kaj radu u ducanu s robom rekla ime neke cistione u Zgb koja navodno super cisti tu brusenu kozu (oni tamo nose robu prije snizenja ak sam je dobro shvatila). Ali nemam broj sad tu kod sebe... Negdje u Praskoj ako sam dobro zapamtila pa probaj Google-ati !

@darin - Pa kakvu si to jaknu nosila u cisionu, od one standardne koze? Nemres to nekom kremom ocistiti? Ja sve svoje jakne odrzavam kremom za ruke i super su meke vec godinama!
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:18   #9
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post

@darin - Pa kakvu si to jaknu nosila u cisionu, od one standardne koze? Nemres to nekom kremom ocistiti? Ja sve svoje jakne odrzavam kremom za ruke i super su meke vec godinama!
ma ima vunenu kragnu i rukave pa sam mislila da mi to malo ociste...kozni dio cistim sama

nego, sjetila sam se...davno davno sam nosila jedan kaput/bundu od brusene koze na kemijsko i dobro su ju ocistili samo sto su ju malo stanjili.

ta radnja je u Berislavicevoj, na desnoj strani gledano prema preradovicevoj, malo prije onog zadnjeg kafica na uglu.

edit: ali da, malo ju jesu stanjili...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:49   #10
meni je super kemijska tam prek puta vojarne na branimircu.

super očiste. za kraće jaknice 45kn...
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:15   #11
čistila si brušenu kožu? i nije bilo negativnih posljedica?
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 14:41   #12
Pomoć, kemijsko čišćenje u Zagrebu

Ostale mi roza flekice na sivoj jakni od jedne šarene haljinice, jer sam ih ja, pametna, prala skupa. Gdje to mogu sredit u Zg, a da je jeftino?
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:28   #13
najprije operi još jednom jaknu, možda i odu flekice. ako ne odu kad se osuši jakna (nemoj peglat jaknu ) odnesi je u prvu kemijsku. ne vjerujem da ima baš neke razlike u cijenama od čistionice do čistionice.
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:38   #14
Ugao Avenije Vjenčeslava Holjevca i Mandaličine.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 14:02   #15
kemijsko čišćenje haljine

gdje bi mogla očistiti haljinu (100% svila) s perlicama (nije predviđena za pranje)

u jednoj kemijskoj čistionici su me upozorili da bi se perlice mogle otopiti/popucati.
booo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 00:28   #16
brze usluge peglanja - gdje?

dakle, k'o sto naslov rece, zanima me gdje se u zagrebu (pogotovo u shopping centrima) mogu dobiti brze usluge peglanja? naglasak na brze. bio netko u king crossu u onom nekom sitno-hitno? vidjela sam tek na web-stranici, nisam ih nikad primijetila u prolazu pa me zanima jel' to jos uvijek radi? zanimaju me prije svega zapadni i novi zg.

unaprijed hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:56   #17
Ovo je prastara tema, ali zanima me gdje bih mogao očistiti nekoliko jakni od brušene kože a da se nemoram bojati za ishod
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:21   #18
Da li je pametnije dat na kemijsko kaput i baloner sad ili čekat jesen?
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 14:58   #19
moze preporuka neke odlicne kemijske cistionice u splitu?
atidorfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:12   #20
Imam jedan skupi dizajnerski kaput, trebala bi ga dati očistiti a ne znam gdje.
Nisam ga do sada čistila, one jeftine kapute i sakoe sam nosila u Clean Express i bila sam zadovoljna, ali iskreno za ovog me baš frka da mi ga ne unište.
Nije bitno ni da je veća cijena, samo da dobro rade. Iskustva?

I čišćenje kožnih predmeta me zanima, bijelu kožnu suknju, ima malo tamnije nijanse po rubu od nošenja.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.