Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2003., 23:45   #1
omiljena stvar bez koje ne mogu

eh, svatko u ormaru ima jednu ili više omiljenih stvarčica bez koje nikako ne može i što brže je opere i osuši i stalno i godinama nosi. Ja imam takve traperice miss sixty i 2 crna bodya i bez toga sam luda, kad iznosim te traperice, ne znam što ću
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 01:00   #2
...uf, ne znam dal mi je baš najdraža baš od svih...
...ali imam jednu maslinasto zelenu dugu majicu na zip otvaranje ispred i sa kapuljačom iza...levis-ova stvarčica...stara već kojih 4-5 godina.
..nekak mi je jako draga,mekana i udobna....sva je već stara i pohabana....rukavi se iscufali i strgali....izgledam već ko klošar u njoj...ali tak mi je draga....
i pokrpana na više mjesta....čim je starija i strganija, sve mi ju je nekako ljepše nositi
...a levis ne proizvodi više nikad iste stvari...svaka sezona- nove stvari i one stare se nikad ne ponavljaju

...ma da i opet ima takve majice, sumnjam da bi mi i bila toliko udobna ko ova
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 03:30   #3
crna uska pamuk majca digih rukava sa sparkly-DKNY-to nosim za po doma na trenirku crnu..sva je jadna ali je ugodna i slatka i neznam kaj cu bez nje
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 04:04   #4
...eh posto je ipak u pitanju 'stvar'....
moram izdvojiti srebrni prsten..kojeg sam vec par puta 'izgubila' a imam ga otprilike 4 godine.... ...eh sad...bila sam toliko luda kad sam prvi put mislila da je 'otisao u nepovrat' da sam kupila skoro identicni....
tako da sad imam dva..bez koja ne mogu.. hehehe
INACE ne volim se kititi nakitom..sve su to kod mene pomno probrane 'stvari' koje moraju imati personal touch....

a sto se tice odjevnih predmeta..sigurna sam da svaka ima bar jedan za koji 'zna' da i kad je u najgorem izdanju nece izgledati debelo i ruzno i obicno to vucaramo koliko god nam 'stanje' doticnog dopusta
ancii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 04:07   #5
Ja nemam nista sta posebno volim
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 10:57   #6
Sad po zimi ne mogu bez cizma i uskih miss sixty traoerica
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 10:57   #7
jednu crnu kosulju i vjencani prsten
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 11:17   #8
Obicne pamucne majice. Vecinom crvenih i narandzastih tonova, poneka smeda, za depri dane crna.

Nista nije nezamjenjivo ali crvenu dzempu koju sam kupila prosle zime bih tesko nasla opet da zadovolji sve zahtjeve.

Ne nosim jos uvijek tako cesto ali mislim da bih se mogla zaljubiti u vunene hlace na peglu. Zadnje koje sam kupila spustenog struka i sa nekakvim cool folom od kopcanja su mi pravo slatke. Bila bih jako tuzna da ih zaboravim na ciscenju ili tako nesto (realna mogucnost).
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 11:43   #9
trenutno ne mogu bez Puma Mostro tenisica.... morat cu si ih kupit u jos par boja...
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 14:04   #10
Ja imam nesto sto nije odjevni predmet.

To su četiri srebrne narukvice,otkačenih oblika, bez kojih nista ne radim i uvijek idu sa mnom.

I nausnice u obliku maloga viseceg pletera.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 15:22   #11
jedna siva adidas trenerka za po doma, ima već desetak godinica, možda i više, ali mi je jaaako udobna i draga. već je sva iznošena, ali nikako da skupim snage da ju likvidiram
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 16:25   #12
Crne trapez samterice.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 17:02   #13
crne hlače na crtu na trapez, crna dolčevita. bež Lonsdale tenisice to mi je lately kombinacija bez koje ne mogu.

inače, uvijek u ormaru moram imati crne hlače koje mi dobro stoje (za koje sam ja naime uvjerena da mi dobro stoje) i usku crnu majicu. s time najčešće kombiniram sve ostalo.

eh da. i šalovi i marame svih boja, dezena i materijala.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 17:16   #14
Pred dosta godina sam procitala filozofiju Donne Karan - Five Easy Pieces To Wear - ona kaze da je svaka zena dobro obucena ako ima tih 5 komada koji joj dobro stoje, najbolje u crnoj boji. A to su: hlace, suknja, sako - sve od istog materijala, majica i kaput, i naravno uz to treba imati cipele i torbu.

To funkcionira i po danu iz malo nakita i jacu sminku i navecer.

I od tada ja to uvijek imam. Ne Donna Karan, ali to nije bitno. I ne znam kako bih bez toga, makar moram priznati da mi je crna boja prilicno dosadila.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 18:18   #15
Uf, bas mi i nije inventivna Donna!

Crna je boja koja rijetkima stoji dobro. Plavusama ne, a najvise je nose (ili samo meni zapne za oko prije nego na nekom drugom). Ne stoji nikome ko je umoran, ima podocnjake, slabiji ten. Uz crno izgledas jos gore.

Ja se furam da mi crno stoji pristojno jedino jutro nakon par tekila kad sam blijeda rascupane masne kose.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 19:45   #16
svojih desetocentimetarskih minjaka(sama vecinu sila i nije potrebna neka umjetnost)
obisnih farmerica(sixty) koje sutra moram posuditi frendici

crnog sirokog kaisa(na buvljaku 1 markica)
prugastog benneton topica u na kopčanje u plavoj nijansi
nosam ga ljeti i zimi
samo zimi obicen neku vestu pa kad negdje sjedemo skinem je

ima jos sitnica
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 23:00   #17
nemogu bez visokih peta
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 00:34   #18
..nemogu bez svoje samtaste kratke jaknice na kapuljacu koju sad jos nosim a kad bude hladnije morat cu nekaj drugo

..traperica (diesel) koje su najobicnije-nevolim kad imaju nest po sebi-..i idu na sve

..kickers cizmica..koje imam od prosle godine ..udobnije su mi od marta

..po zimi obozavam nosit svoju crnu dolcevitu i obicne pamucne crne majce il nekih dr boja..koje nosim ispod djempera
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 01:00   #19
Imam jednu vestu sigurno 15 godina staru tak je volim jer sjecam se kak sam je na moljakanje dobila, zimska bijela a po sebi ima crte i u tim crtama voce jagode, tresnje... prosle zime obukla na posel i svi mi rekli kak mi je dobra bozicna majca, a nis na sebi nema kaj podsjeca na bozic osim crvenih i zelenih bojica. Cuj bozicna. To mi je jedino u ormaru kaj je bas staro redovito radim kak ih ja zovem cistke nemrem cuvat nis kaj mi se vise ne svidja il ne pase.
No imam jos nesto draze a nije za obuc sjecate se onog majmunceka kaj drzi palac u ustima mali smadji lice mu je od plastike i ima par pjegica, za njega ubijam.
 
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 04:33   #20
.. za po vani: jedna crna dolcevita, moja prva crna dolcevita koju sam ukrala djedu ( da, jako je stara), ali ju pazim i mazim i nije ofucana i obozavam je i stalno je nosim, jadnica se cesce pere u ves masini nego sto ja operem sudje

.. za po doma: wgw karirana kosulja .. kupljena u 8 razredu, dakle stara nekih cca 6 godina sada, rukavi su mi skroz ofucani i stalno sam doma u njoj (i sada ).. dok sam je jos po vani nosila sam stalno bila u njoj, crvene trapke, marte, crna majica i ta kosulja ... bilo je to taaaako guba

.. od stvari: prsten, srebrni, mama mi ga je poklonila za imendan prije nekih 7 godina, od tada ga nosim uvijek na istom prstu, sav se prilagodio prstu i obozavam ga & zippo koji mi je best frendica poklonila za 18-i rockas, godinama sam zeljela zippo i onda sam ga dobila, cuvam ga oko u glavi .. u ovu rubriku je spadala i srebrna tabakera od pradjeda sve dok mi je nisu ukrali
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.