Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2008., 18:24   #1
spajanje 2 kompa na wireless

imam wireless ruter CANYON i sad neznam kaj treba napreviti, ima vezu kartica i ruter ali nema interneta, pa molim ako netko zna kaj treba da mi kaze po redu kako ide sve to, Hvala
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 19:33   #2
Lakše ti je nazvati 0800 .... službu za korisnike i gotovo, u stvari već si mogao to napravit.
Oni će ti pomoći korak po korak.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 20:01   #3
Koji model? Ima li u sebi ugrađen modem ili se radi samo o routeru. Ako je samo router na koji ga modem spajaš? Malo više i malo detaljnije informacije moraš dati.
Old 29.02.2008., 20:31   #4
Zvao sam SZK i neće mi dat informacije jer sam kupio u dućanu router. To je canyon wireless router CN-WF514, u adm-u kupljen za 250 kuna. Spajam ga na kasdu zbog toga kaj imam max tv. Uglavnom neznam kaj napraviti sa postavkama, slijedim upute koje sam dobio uz router i nikaj, on se spoji na net, ali neće u browseru pokrenut internet.
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 20:46   #5
Vjerovatno treba upucat u postavke modema brojeve tipa 255.5..... ne znam točno, tko ima takav modem neka ti kaže.
Ukucaj u IE ili kaj več imaš 192.168.1.1 za ulazak u modem pa probaj nešto
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 21:04   #6
A jesi li ti upisao u router i mrežnu karticu DNSove? Kladim se da nisi. Stoga trk to napraviti, a ujedno i sam zadaj IP adrese kompovima, i to će riješiti problem.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 15:45.