Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje
Korisničko ime
Lozinka

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Dječje zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 11:09   #1
lovrek07
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
promjena izabranog doktora

Htio sam promijeniti stomatologa, ali ne mogu jer nije prošla godina od kad sam izabrao novoga. Ali taj je katastrofa, od tri popravljena zuba, dva me bole, a na trećem je gangrena. Došao sam novoj doktorici, ali su mi rekli da jedini razlog zbog kojeg mogu promijenit doktora moraju biti narušeni odnosi. Ja se s čovjekom nisam posvadio, ali ne želim da mi ponovno priđe ustima. I sad su mi rekli da moram napisat nekakvu izjavu u kojoj ću detaljno obrazložit te narušene odnose. Ne bih htio napisati da čovjek ne zna posao jer su mi rekli da će i od njega tražit očitovanje pa ne želim da on ima frku oko toga. Je li netko imao slično iskustvo i zna li itko kako bi ta izjava trebala izgledati?
lovrek07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 23:17   #2
lana10
Registrirani korisnik

lana10 Avatar

Registracija: Sep 2007.
Quote:
lovrek07 kaže: Pogledaj post
Htio sam promijeniti stomatologa, ali ne mogu jer nije prošla godina od kad sam izabrao novoga. Ali taj je katastrofa, od tri popravljena zuba, dva me bole, a na trećem je gangrena. Došao sam novoj doktorici, ali su mi rekli da jedini razlog zbog kojeg mogu promijenit doktora moraju biti narušeni odnosi. Ja se s čovjekom nisam posvadio, ali ne želim da mi ponovno priđe ustima. I sad su mi rekli da moram napisat nekakvu izjavu u kojoj ću detaljno obrazložit te narušene odnose. Ne bih htio napisati da čovjek ne zna posao jer su mi rekli da će i od njega tražit očitovanje pa ne želim da on ima frku oko toga. Je li netko imao slično iskustvo i zna li itko kako bi ta izjava trebala izgledati?

izjavu ima lijecnik stomatolog kod kojeg se zelis lijeciti...unutar onih 14 tocaka (neznam napamet koja je ta ) ima i tocka izbor lijecnika unutar godine dana tu izjavu i tvoju zamolbu HZZO das u podrucni ured HZZO i onda revizija utvrdi dali je potrebno mijenjati lijecnika ili ne,ne znam kolko ti treba da prodje 1 godina jer je onda sve puno jednostavnije

btw
ne krivi samo stomatologa za svoje pokvarene zube
na to si trebao ranije misliti i odrzavati ih, a ne sada kada je nastao krs traziti da ti se srede carobnim stapicem
Old 05.03.2008., 23:23   #3
zaručena
18.9.2009.

zaručena Avatar

Registracija: Apr 2007.
do sad sam mijenjala liječnika zbog selidbe, tu nema nikakvih problema, a da napišeš da se seliš? ja sam mislila da to pravilo više ne postoji jer uvijek na tom papiru za odabir liječnika vidim da pišu neki razlozi kao da si nezadovoljan radom liječnika, mislila sam da je dovoljno to zaokružiti i dobiješ pravo izbora novog, ipak nam se od plaće oduzima pozamašan iznos za zdravstveno, pa jel fer za te novce imati lošu uslugu?
Old 06.03.2008., 10:07   #4
cvitic
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2008.
Koliko ja znam stomatologa možeš prominit kad god oćeš
Ja imam 2 stomatologa kod kojih sam prijavljena i niko me nije pita za te neke potvrde, to mi je tribalo samo kad sam minjala doktoricu opće prakse
cvitic is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja