Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 22:49   #1
Abercrombie & Fitch

Gdje ima najbliža trgovina sa njihovim stvarima? Koliko vidim na njihovoj stranici jedina trgovina u Europi je u Londonu... I ima li netko možda iskustva sa online kupovinom od njih?
Jako mi se sviđa jedna haljinica.
Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 00:35   #2
kolko sam cula od frendice, to je jedini njihov ducan u europi. ostali su svi u US..
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 01:10   #3
daj koju fotkicu njihovih svari, ne da mi se guglat
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 01:56   #4
ni nemoj..dovoljno je da pogleda celebrity BB i ciganovica - ne skida se iz AF majca... valjda je jedino to i ponio.
meni je osobno bezveze sve i preobicno..sportske stvari
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 02:02   #5
bljakic
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 02:18   #6
christina eto samo za tebe AF..eventualno najblize tvom ukusu



vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 08:37   #7
Ma meni se u principu ne sviđa niš drugo nego samo jedna haljinica koju nisam uspjela upiknuti nigdje u Zagrebu... Zato i pitam za iskustva jer mi je glupo naruciti preko interneta pa da na kraju ispadne da sam više platila poštarinu/carinu od same haljinice.
Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 10:21   #8
slatko za na plazu,cak sta vis imam slicnu takvu miss selfrige suknju, samo je dosta kraca, veki
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 01:22   #9
Meni znaju imati bas dobrih stvari (furam neki sminkerski, ili casual stil recimo, nemam pojma ), ja imam par stvarcica i decko isto, zadovoljna sam. Ali ne znam za online..
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 13:03   #10
Odjeća im je OK, slatka... Ali i kao 90% druge odjeće što možeš naći okolo, samo kad malo probereš... Niš' posebno...

Ali zato im je dućan u Londonu :klap:
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:48   #11
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Odjeća im je OK, slatka... Ali i kao 90% druge odjeće što možeš naći okolo, samo kad malo probereš... Niš' posebno...

Ali zato im je dućan u Londonu :klap:
ducan u londonu duplo skuplji nego onaj u americi :-) majica polo u americi 50 dolara a u londonu oko 50 funti ak se ne varam
imam neke njihove polo majice i super su mi.. predobra kvaliteta, izrada... upravo cekam rodjaka da posalje neki paket sa polo majicama.. a dolar je tako nizak
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:14   #12
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
...ono sto me medjutim svaki put iznova sokira je cinjenica da se svi moji americki poznanici i prijatelji sokiraju kad im kazem da me se dojmio A&F - svi do jednog opisuju ga kao 'snobovski' ducan za stereotipne 'it boys and girls' ono sto kod nas i nije tako cesti look njima je ocito vec beskrajno dosadilo
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:25   #13
Nisam ni znao da imaju ducan u Londonu.
Ne znam, meni je ok. Nosim njihove majice i traperice, dosta je jeftino i ne raspadne se odmah, cime su ispunjeni svi moji kriteriji.
__________________
"And when he shall die, take him and cut him out in little stars, and he will make the face of heaven so fine that all the world will be in love with night and pay no worship to the garish sun..."
Nick Carraway is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:27   #14
Quote:
Nick Carraway kaže: Pogledaj post
Nisam ni znao da imaju ducan u Londonu.
Ne znam, meni je ok. Nosim njihove majice i traperice, dosta je jeftino i ne raspadne se odmah, cime su ispunjeni svi moji kriteriji.
u londonu ti nije jeftino
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 21:47   #15
to neka američka marka?!
nikad mi nije bilo jasno čemu pored europske mode kupovat nešto američko...imaju li oni za išta smisla...naravno da NE
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:00   #16
A&F u Londonu izbjegavati jer je stvarno skup (mada je meni diiiivan)..prije nisu dostavljali u Hr, a sad bi trebalo pogledati, mada ne vjerujem baš. Ja jednostavno luda za njihovim stvarima. Imaju sportsku, casual ali i finu robu koja je stvarno kvalitetna. Isplati se kupiti, definitivno
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:13   #17
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
...ono sto me medjutim svaki put iznova sokira je cinjenica da se svi moji americki poznanici i prijatelji sokiraju kad im kazem da me se dojmio A&F
- svi do jednog opisuju ga kao 'snobovski' ducan za stereotipne 'it boys and girls' ono sto kod nas i nije tako cesti look njima je ocito vec beskrajno dosadilo
http://www.youtube.com/watch?v=w3-WzqfbVHU
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:31   #18
UPravo provjerila: šalju i kod nas
__________________
Ljepota žene se povećava kako godine prolaze
riječkaleptirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 00:18   #19
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...meni je A&F totalno super vrlo su kvalitetni, a kako ja imam malo fetis na onaj klasicni americki highschool look iz teen serijica, it is just the place to go medjutim, kako im je dostava u Europu uzaaaasno skupa (a i nisam vise sigurna dostavljaju li u RH ) lisena sam za to malo zivotno zadovoljstvo
ja bi franshizu za hrvatsku
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:49   #20
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
ja bi franshizu za hrvatsku
...to bi bilo sjajno* medjutim, cini mi se da sam negdje citala da nisu pretjerano zainteresirani za europsko trziste, i da je to razlog sto ih nema nigdje osim u Londonu...ali u svakom slucaju srzim palceve



*nisam znala da se bavis modom i kao profesijom (in a way), a ne samo kao zadovoljstvom :-)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.