Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 11:58   #1
Sredstva za zaštitu kose od visokih temperatura fena/pegle

gledala sam u temi pegle za kosu, sredstva i četke za ravnanje... ali ne mogu naći nešto ovako, većinom je za ravnanje samo...
dakle, ako ima tko kakvu preporuku za sprej prije feniranja, peglanja, uvijanja, koji ide na suhu ili mokru kosu, molila bih vas da navede...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:06   #2
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
gledala sam u temi pegle za kosu, sredstva i četke za ravnanje... ali ne mogu naći nešto ovako, većinom je za ravnanje samo...
dakle, ako ima tko kakvu preporuku za sprej prije feniranja, peglanja, uvijanja, koji ide na suhu ili mokru kosu, molila bih vas da navede...
Ja koristim Hair Mender Thermal protection, UNA Rolland - kao krema-gel bez ispiranja. Nanosi se na na mokru kosu i štiti kosu od pegli, fena i izvora topline.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:07   #3
a gdje si ga kupila, koliko kn?


e da, i odmah ako bi bilo moguće da navedete gdje ste ga kupili i koja je cijena, jer mi se čini da je dosta tih proizvoda preko frizerke...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:22   #4
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
a gdje si ga kupila, koliko kn?


e da, i odmah ako bi bilo moguće da navedete gdje ste ga kupili i koja je cijena, jer mi se čini da je dosta tih proizvoda preko frizerke...
Da, meni ga nabavlja mama kad uzima sebi za salon. Mislim da inače košta oko 90ak kn. Njihovi poizvodi su mi općenito super.
Znam da ga je u Rijeci bilo za kupiti u nekim parfumerijama jer su ga moje frendice tamo kupovale, ali ne znam gdje ga ima u Zg.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:41   #5
Koristim Avonov serum za kosu, oko 50 kn...
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 13:02   #6
Imaš za kupiti u frizerskom salonu "Trilab" u CC1 ili King Crossu, iz Loreal proffesional linije kao nekakvo mlijeko za zaštitu od topline, ne znam kako se točno zove proizvod. Oko 60-tak kuna je.
diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 16:14   #7
Quote:
mya-7920 kaže: Pogledaj post
Koristim Avonov serum za kosu, oko 50 kn...
ja sam isto koristila neki Avonov za zaštitu od topline, sivo - zelena bočica - ne sjećam se cijene, ali znam da je fino mirisao bio je dosta dobar.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 10:52   #8
imaš od keune , zove se blow heat protector,oko 60 kn
višnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 10:58   #9
imaš od keune , zove se blow heat protector,oko 60 kn
višnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:42   #10
Termo zaštita za peglanje kose

Svi preporučuju silikone, tekuće kristale, sprejeve za sjaj ali nitko nije
dao naziv nekog konkretnog proizvoda za termo zaštitu od vručine, pa vas molim da navedete neke proizvode i cijene...
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 19:23   #11
Najbolji (od svih koje sam ja probala) je L'orealov Hot Glatt..cijenu ne znam ali nije skup.



A ovo četvrto s lijeve strane je Baleina verzija istog - to nisam probala ali namjeravam:

Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 19:32   #12
tnx. daj vidi jel piše na tom lorealovom da ima termo zaštitu
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 20:58   #13
schwarzkopf ima nešto za peglanje kose.navodno štiti kosu od pegle čak do 200 stupnjeva.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 18:57   #14
meni je taj hot glatt sr*nje.... i mislim da ne stiti kosu nego samo pomaze pri ravnanju ali ni to bas nes... ja koristim keuna ali nisam bas sigurna da ima zastitu jer mi se cini da je i on samo za pomoc pri ravnanju
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 19:03   #15
Meni je kosa mnogo manje suha otkad koristim hot glatt prije svakog peglanja, tako da meni definitivno štiti...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 19:04   #16
uf meni ne.... a nije mi ni ravnija...
sta pise na bocici? ja ju vise nemam...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:51   #17
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
schwarzkopf ima nešto za peglanje kose.navodno štiti kosu od pegle čak do 200 stupnjeva.
ja koristim taj
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:58   #18
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
taj koristim ja
Da to nije možda onaj got2b straight on?? Ja to danas kupila, i doma ga otvorim i pošnjofam kad ono smrdi po alkoholu

I pogledam ja sadržaj i neugodno se iznenadih-aqua,alcohol denat,vp/va copolymer,cetrimonium chloride, hydrolyzed silk,phosphoric acid... Zna li netko nešto više reć o tome? Mene je definitivno ovaj smrad alkohola zaprepastio...
Ivanka0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 00:26   #19
@sam - kako se to tocno zove? i jel stvarno stiti kosu ili samo pomaze pri ravnanju?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 13:22   #20
ja bih nešto da štiti kosu, ali da ne ravna.
pitala sam jednom u DMu ima li nešto za zaštitu kose od topline, pa me prodavačica gledala ko da sam pala s marsa. pa sam zaključila da tog nema kod nas. di vi kupujete to?
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.