Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 12:58   #1
Jozo
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2006.
Prebrzo svršavanje - zbirni topic

Imam bed! Kao prvo preko 20 sam, imam vec godinu dana curu, koja mi je super i s kojom mi je super. Sex je također već poduže u našoj vezi, ali s veremena na vrijeme, meni se dogodi gaf! Tj, nekada imam izrazit problem. Ja bih rekao prerano svršavanje! Npr. jućer mi je to došlo već nakon cca 5min! Vidim da joj nije dosta, a ja to ne mogu iskontrolirati i ...
Odakle to? Što da radim? THX!
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:05   #2
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

Registracija: Nov 2006.
Quote:
Jozo kaže:
Imam bed! Kao prvo preko 20 sam, imam vec godinu dana curu, koja mi je super i s kojom mi je super. Sex je također već poduže u našoj vezi, ali s veremena na vrijeme, meni se dogodi gaf! Tj, nekada imam izrazit problem. Ja bih rekao prerano svršavanje! Npr. jućer mi je to došlo već nakon cca 5min! Vidim da joj nije dosta, a ja to ne mogu iskontrolirati i ...
Hmm... probajte mjenjat pozicije, i nadi one u kojoj mozes "duze izdrzat" ali svakako da je i njoj ok. Osim toga 5 minuta nije prerano svrsavanje. Sta bi rekli oni koji to ucine za 20 sekundi - to je problem. Neznam valjda i sam znas u kojoj poziciji mozes vise, ako ne isprobaj sve . Ili si jednostavno zaljepi sliku neke stare babe ne njezinu facu
Nixon_gorgonzola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:08   #3
Jozo
Registrirani korisnik

Ma, isprobali mnoge pozicije, ovo što je i bilo bilo je u poziciji koja mi jedino (donekle), odgovara!

Mene zanima što je uzrok! Kako da se bolje opustim! Kužiš?
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:15   #4
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

Quote:
Jozo kaže:
Ma, isprobali mnoge pozicije, ovo što je i bilo bilo je u poziciji koja mi jedino (donekle), odgovara!

Mene zanima što je uzrok! Kako da se bolje opustim! Kužiš?
zapali joint to uvjek pali

Po meni previse si napet i (mozda, nemoj me tuc ) nemas iskustva s njom, nemoj trcat 200 metara s preponama, nego pokusaj maraton. Kad osjetis da ces svrsit stani, uspori tempo ili potpuno stani pa nakon malo ponovo kreni. Neznam, no meni se desava da s curama koje mi se jako svidaju(koje znam) cu prije svrsit nego s nekima koje jebem tu vecer ili dan, a onda nakon nekog vremena sve duze traje , imam feeling kao nekakav val . No to ne mora bit tvoj slucaj, tako ti je najbolje da zapalis
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 20.11.2006., 13:21   #5
K-aries
Registrirani korisnik

Bila je tu svojedobno jedna slika.... , no mislim kada ju vidiš da ćeš moć jebat i dvije godina ako ti se digne...

Šalu na stranu, češći sex rješava taj problem, no ako se iz drugih razloga nemrete češće jeb.t, onda pribjegni varijanti B i baci desanku prije seksa i sve bu vredu.
K-aries is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:23   #6
Jozo
Registrirani korisnik

Nikada nism bio poklonik ikakvih opijajućih sredstava (ne računajući pivu) pa to ne dolazi u obzir! Problem i je takakv i ja se na taj naćin borim s njim (usporim ili zastanem), ali to ne pali uvijek, tj. nekada jednostavno, i kada prestanem, to krene i gotovo...
BTW Gore nisam spomenio da od kad sam s njom nisam bio s nijednom drugom...

Inaće, je li to normalno? Ja mislim da nije (ovo svršavanje- ne druga cura)! Zbog čega se događa? Samozadovoljavanje? (već duuuuuugo toga kod mene nema jer sam zadovoljan vezom)
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:25   #7
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

Registracija: Oct 2006.
Lokacija: U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu
kazes da se jebete sa vremena na vrijeme...
e pa pitaj kuju za raspored i izdrkaj ko demon 4-5x i amen... valjd ces izdrzat 20min...
Old 20.11.2006., 13:34   #8
Jozo
Registrirani korisnik

Ma OK! Been there, done that (drk)! Ali, nije to to! Tj. problem je što smo dosta zajedno i imamo često vremena za sex pa nisam poklonik da drkam svaki dan! No i to je opcija...
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:36   #9
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

Quote:
Jozo kaže:
Inaće, je li to normalno? Ja mislim da nije (ovo svršavanje- ne druga cura)! Zbog čega se događa? Samozadovoljavanje? (već duuuuuugo toga kod mene nema jer sam zadovoljan vezom)
To sto nisi s drugom curom dok si vec sa jednom mi se cini potpuno normalno, a to sto ne masturbiras dok si u vezi nije normalno (jedino ako se jebete 3 put na dan)
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:37   #10
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

A koliko si ti s tom curom?
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:45   #11
THE dzubre
<Parental Advisory>

THE dzubre Avatar

Registracija: Oct 2006.
Lokacija: U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu
Quote:
Jozo kaže:
Ma OK! Been there, done that (drk)! Ali, nije to to! Tj. problem je što smo dosta zajedno i imamo često vremena za sex pa nisam poklonik da drkam svaki dan! No i to je opcija...
jebo ovcu onda nemoj srat, ili ga iscjedi i li spricaj u 5min... sta jebes kojeg vraga? sta bi ti? neku kremicu pa da nespricnes brzo? svezi uzicu oko jaja pa mozda nece ti izletit...
Old 20.11.2006., 13:51   #12
K-aries
Registrirani korisnik

Ajmo na varijantu C, izjebi je tih 5 min., pa lijepo popite sokić, prigrizite nekaj, pa onda ispočetka...
K-aries is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:53   #13
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

Nis kupi ti vibrator, onda odi jebat pa stani i "ponudi joj vibrator", pa opet ti pa vibrator ......, i ako ne izdrzis uvjek imas vibrator. Sala mala

Nis uzrok je neiskustvo po meni. vec sam negdje napisao to ti je ko teretana moras ic redovno, sto vise radis moci ces vise (duze) radit "vjezbe", za rezultate treba pricekat. Sto se toga tice nikakvi "sterodi" ti nece pomoc . Stoga samo daj
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:54   #14
K-aries
Registrirani korisnik

Točno, praksom do savršenstva!
K-aries is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:57   #15
Nixon_gorgonzola
Registrirani korisnik

Nixon_gorgonzola Avatar

Quote:
K-aries kaže:
Točno, praksom do savršenstva!
Je al ja sam "kampanjac". Nisam nikad redovan . Ali 2 puta sam bio duze u "teretani" i to je ono sto se desilo. Tako da i ja dozivljvam iste stvari. Jedino ako problem nije neke druge prirode no ne vjerujem. Ma nis se ti ne brini samo jebi, to ti je najbolji ljek
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:00   #16
Copycat
Cici mici

Copycat Avatar

Registracija: Jul 2006.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Copycat
Quote:
Jozo kaže:
olakšaj se prije , trebalo bi usporiti razvoj događaja...
Old 21.11.2006., 07:36   #17
another cheetah
Registrirani korisnik

another cheetah Avatar

kad svrsis, izvadi ga, obrisi, navuci novi kondom dok je jos dignut i nastavi
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 15:33   #18
Jozo
Registrirani korisnik

Quote:
Nixon_gorgonzola kaže:
A koliko si ti s tom curom?
Dugo...

Hvala na pomoci!
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 00:00   #19
Original Sin
Registrirani korisnik

Quote:
Jozo kaže:
Samozadovoljavanje? (već duuuuuugo toga kod mene nema jer sam zadovoljan vezom)
WTF?? pa nisi oduzet ako si zauzet, to sto si zadovolja/en ne znaci da moras sacekati dragu da ucini posao..
Original Sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:55   #20
Jozo
Registrirani korisnik

Ma znam. Ali mislio sam da bi to moglo štetiti sexu, tj. da mi to smeta pa da zato prerano svršim...
Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja