Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 14:45   #1
STEEL čizme

Ima tko li iskustva sa Steel bootsima i koliko su bolje ili lošije od marti? Ili da pitam na Glazbi ?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 06:14   #2
Thumbs up

imam ti ih ja i jako su ti kvalitetne i teske i bas su ono profesionalne ,ono mozes svasta s njima kiselinu na njih proliti nece im nista bit(Tako bar pise nisam probala )
i_got_2_dogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 08:44   #3
Koliko dugo ih imaš i kako ti se čini kvaliteta izrade? Npr. moje marte (druge) koje sada nosim imaju oko 5 godina, ne brojim još neke koje sam nosila manje.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 19:40   #4
Znate možda da li ih ima za kupiti u Zagrebu? Po mogućnosti bliže centru...
Beetlebum! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 20:07   #5
ZG ih nema

Odi u Osijek u Stress shop i past ćeš u nesvijest koliki je izbor BTW bolje su od marti jedno 15 puta
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 20:19   #6
A šteta
Hm, baš i nemam priliku ići u Osijek
Iz Varaždina sam, tu ih ima u jednom dućanu ali samo 3 modela, probala budem pitati dal mi mogu naručiti il nekaj... hvala uglavnom
Beetlebum! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 20:46   #7
jel to onaj ducan rat i mir??
ja tamo bio, imaju 4-5 modela (barem kad sam ja bio)
a osobno su mi od marta bolje.. mislim, don mi se vise svida, ima ljepsih modela, a i jeftinije su..
a iz osijeka planiram narucit kada pribavim para... 650 cuna za 10 rupa. Marte su oko 850 ili 750, nemrem se sad sjetit..
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 20:54   #8
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
jel to onaj ducan rat i mir??
ja tamo bio, imaju 4-5 modela (barem kad sam ja bio)
Je
Imaju obične crne i one sa zastavom.
A opazila sam one full green na netu i zaljubila se
Beetlebum! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 21:50   #9
Marte su drastično skuplje. Jednom davno kada sam se tek zatelebala u njih, koštale su 800 kuna (sad je taj bazični 1919 model 900 kuna, kako čujem). Klasika, 10 rupica. Od 15 su koštale 1000 kuna a 20 jebenih 1200 kuna. Steel boots su čvršće, robusnije i grublje, dosta pankerskije od marti, koža i šavovi su bolji i deblji a cijena je za poludit - platila sam 15 rupica 700 kuna. Sad mi je žao što nisam kupila 20 rupica za 800

Iz Osijeka se mogu naručiti. Odeš na Gugl i potražiš preračun english brojeva obuće i kažeš da ti pošalju. Ako imaš marte ili starke, naručiš isti taj i nema greške. Oni plate HP Express, tako mi je rekla koka koja tamo radi (meni je OS usput pa sam ih probala) a ti za 24 sata najkasnije imaš zakon čizme na čukljevima Rade cijeli dan, pa zovi, gnjavi...
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:10   #10
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Iz Osijeka se mogu naručiti. Odeš na Gugl i potražiš preračun english brojeva obuće i kažeš da ti pošalju. Ako imaš marte ili starke, naručiš isti taj i nema greške. Oni plate HP Express, tako mi je rekla koka koja tamo radi (meni je OS usput pa sam ih probala) a ti za 24 sata najkasnije imaš zakon čizme na čukljevima Rade cijeli dan, pa zovi, gnjavi...
molila sam prodavačicu iz tog dućana u vž da mi ih naruči, i bude
nabavljam full crvene, 10 rupica
jedva čekam
Beetlebum! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 02:04   #11
ja bi to!
ako netko slučajno namiriši tako nešto u zagrebu nek me upozori
baš si razmišljala nove marte kupit, no nekako su mi ove nove kaj proizvode na prvi pogled fujkobljakaste u odnosu na one prije (moguće da samo haluciniram), a ove steel mi djeluju mljac mljac mljac... i to još 20 rupica... san snova.
nikako da odrastem
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 10:27   #12
Ima ih i u army dućanu u Harambašićevoj, samo nema neki prevelik izbor ( 4-5 modela) i nisam sigurna kako stoje s ženskim brojevima.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:29   #13
Quote:
MissLestrange kaže: Pogledaj post
ja bi to!
ako netko slučajno namiriši tako nešto u zagrebu nek me upozori
baš si razmišljala nove marte kupit, no nekako su mi ove nove kaj proizvode na prvi pogled fujkobljakaste u odnosu na one prije (moguće da samo haluciniram), a ove steel mi djeluju mljac mljac mljac... i to još 20 rupica... san snova.
nikako da odrastem
Prema informacijama na stressovoj stranici ima ih i u metal shopu Runa, Gajeva - preko puta Zvuka...

Znači, koža je bolja nego na martama? Mene je kvaliteta kože na martama prilično razočarala - da se nisam ponašala kako jesam, ne bi izdržale ni ove dvije godine.

Zadnje uređivanje Saprofit : 27.10.2008. at 17:35.
Saprofit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 19:15   #14
Quote:
Saprofit kaže:
Znači, koža je bolja nego na martama? Mene je kvaliteta kože na martama prilično razočarala - da se nisam ponašala kako jesam, ne bi izdržale ni ove dvije godine.
Martens rox

... ali ....

Steel boots ownz, rulez, zakon živi

Razlika je nebo i zemlja. Kada čovjek s nogu skine marte i obuje Steelse, vidi jasno o čemu pričam. Iako se više ne pankerišem (doduše, nisam nikad ni hodala sa irokezom, ali... ) ne skidam ih s nogu, pogotovo sada. Šminkerski čizmaci, pogotovo oni bijeli koji se nose do pol bedara prosječne cajke kod mene nemaju šanse

P.S. Lestrange, imaš najprekulzakon sig na forumu, čekam priliku da te pohvalim i evo je
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 15:17   #15
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post

P.S. Lestrange, imaš najprekulzakon sig na forumu, čekam priliku da te pohvalim i evo je

dankeschon

hvala na informacijama, ljudovi, moram u izvidnicu... a kakve su cijene? ja bi obične crne od dvajst rupica.
trebam ih. trebam. trebaaaaaaaam
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 21:34   #16
kupila 2 para

obožavam ih
samo jedna stvar je i dalje činjenica

da nema flastera na mojim nogama na strateškim mjestima
i malih komadića tkanike unutar čizama
ne bih mogla ni hodati u njima koliko bi me ižuljale

ima li načina to riješiti da ne moram više nositi flastere i imati to u čizmama
(iako mi nije problem ako je nužno)

kupila sam si crvene i crne 15 rupica
ljubavi moje
__________________
e da mi makar nešto pametno padne na pamet...
promočena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 23:24   #17
Quote:
promočena kaže: Pogledaj post
kupila 2 para
Di? I ja bi
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 20:40   #18
Quote:
nana_22 kaže: Pogledaj post
Di? I ja bi
osijek
stress rockshop
690 kuna svake
__________________
e da mi makar nešto pametno padne na pamet...
promočena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 16:20   #19
tih steel čizama vam ima u runinom dućanu u zagrebu preko puta zvuka... ja bila i vidjela pa čak i probala, ali mi nisu nešto... nekako su mi preglomazne i teške... i čudno mi izgledaju na nozi, ali moguće da je to zato šta imam malu nogu... vjerojatno ovi veći brojevi bolje izgledaju...
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 22:51   #20
Kupila dva para ove i ove

awwwwww

http://www.stress.hr/proizvod.php?id=628

http://www.stress.hr/proizvod.php?id=627

Divne su, imam cijelu kolekciju marti, sad još ovo, ne znam gdje više da ih držim

bojim se jedino žuljeva, jer me marte i dan danas žuljaju.....ima li netko savjet neki?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.