Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2008., 02:46   #1
Novčanici i privjesci za ključeve

jednostavno ih obožavam. Volim imati lijep novčanik i privjesak za ključeve.

uvijek primjetim kod drugih lijep novčanik a i privjesak za ključeve.

Da li ih i vi volite te koji su vam najdraži?


Pri čemu se vodite u kupovini istih?

da li imenom (brendom)?
da li bojom?
da li kvalitetom?
da li veličinom?

ili praktičnošću i svrhom?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 03:12   #2
Lodis - Large Ballet



__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:26   #3
Meni je isto jako bitno kakav mi je novčanik. Mora mi biti savršen da bih ga nosila. Najbitnije mi je da je dovoljno velik (ali ne prevelik) i da mi novčanice unutra nisu preduboko složene, nego da lijepo mogu doći do njih i vidjeti ih. Što se tiče ostale praktičnosti, bitnije mi je od toga da je lijep, "moćan" i da mi se sviđa.
I nikada ne koristim više novčanika odjednom, ono da malo nosim jedan, pa drugi, kao torbe. Kada kupim novi i počnem ga nositi, to je to i jednostavno više nema povratka na stari.
Sada trenutno imam jedan zlatni, koji izgleda kao manja clutch torbica. Unutra se lijepo i pregledno mogu staviti novčanice, ima odjeljak za sitniš, kao i za kartice i papiriće. I uz njega imam zlatni neseser, izgledaju kao komplet.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:58   #4
Meni je to totalno svejedno.
Možda jednog dana kada počnem raditi i budem imala više novaca posvetim i tome više pažnje, ali u ovom trenutku nemam baš novaca za kupovati neke skuplje/bolje/ljepše novčanike kad ima toliko drugih stvari koje treba kupiti, a nekako su očitije od novčanika.
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:19   #5
Gotovo mi uopće nije bitno kako izgleda novčanik (dragi sve plača ), a još manje privjesak za ključeve.
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 18:25   #6
Obožavam novčanike Kupujem ih like there's no tomorrow, odnosno, kao da imam nešto stavit u njih Trenutno koristim veliki (konobarski ) crni S Oliver, a kad idem van, imam mali srebrni Top Shop u koji mi stanu samo kešovina, kartica i osobna. Planiram još neki kupit u drugoj boji, čisto da imam pasent s oblekom
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 14:27   #7
Meni treba neki dobar novčanik srednje veličine u koji stane sva sila kartica.. Ima netko prijedlog?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 15:43   #8
Joj, ja bih trebala novi novčanik. Stari mi se već izlizao...
Nije mi bitno kao kod odjeće da je često nov, ali mora bit baš lijep. Što se tiće marke, netreba bit skup, ali ni noname. Štajaznam, vidjela sam u Mangu lijepe, možda jednog odaberem...
Fuck.Off is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 16:24   #9
Totalno mi je nebitno. Ionako su uvik negdi zatrpani gomilom drugih stvari po torbi.
Privjesci na ključevima su mi neke sentimentalne gluposti, bitno je da nisu velike, pa da mi ne smetaju, a za novčanik je bitno da stane sve u njega šta mi treba i da nije too serious za moj ukus.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.