Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 09:16   #41
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Jel postoji josh neka slichna tema - dječji stomatolozi il tak nesh?

Ja nashla samo ovu

Treba nam dobar stomatolog u centru, maksimir - ali ne privatnik....ja sam inache kod jedne divne zene vech godinama u centru, ali nekako nema ona mota za djecu....

Pitali u Hirchevoj navodno jednu dobru stomatologicu, ali ona kaze da prima dijete samo sa jednim roditeljom...ni ja ni suprug se ne zelimo premjestiti

Inache smo kod dokice u Runjaninovoj, pa me zanima ima li tamo neki stomatolog za preoruchit (da ipak ne boodemo rashtrkani po cijelog gradu)
Molim te napiši mi na temu ili na PP ime te zubarice u Hircevoj, tražim zubara za malu, a nisam zadovoljna svojom zubaricom pa bi se premjestila.

Hvala puno!
MarSin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:00   #42
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
cure, da li mi netko može preporučiti dobrog privatnog stomatologa koji radi i sa djecom u Puli i okolici ?
nisam vidjela poruku. radi preko HZZO
Sanda Merkler, dr.med.dent.
Banjole - 052/574053
Izvrsna je sa djecom, uzme vremena, toplo preporučam.
Old 24.01.2012., 14:35   #43
Molim ako mi netko može preporučiti zubara na području Sesveta za dijete i za odrasle,hitno nam je.Godinama idemo kod jednog zubara koji se totalno pokvario,suprugu je rekao da mu zubu nema spasa,da je trul,otišli smo u kb dubrava gdje su najbolji stomatolozi i kirurg mu je rekao da odmah promijeni zubara,jer mu se očigledno ne radi,da mu ne želi vaditi zub jer mu se zub može izliječiti i spasiti bez problema,a sad smo na mukama jer smo novi u kvartu i ne znamo kod koga bi išli,molim preko hzzo-a,hvala
sarazg33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 16:59   #44
Quote:
sarazg33 kaže: Pogledaj post
Molim ako mi netko može preporučiti zubara na području Sesveta za dijete i za odrasle,hitno nam je.Godinama idemo kod jednog zubara koji se totalno pokvario,suprugu je rekao da mu zubu nema spasa,da je trul,otišli smo u kb dubrava gdje su najbolji stomatolozi i kirurg mu je rekao da odmah promijeni zubara,jer mu se očigledno ne radi,da mu ne želi vaditi zub jer mu se zub može izliječiti i spasiti bez problema,a sad smo na mukama jer smo novi u kvartu i ne znamo kod koga bi išli,molim preko hzzo-a,hvala
Hej,mi smo isto novi u Dugom selu,pa to je sve blizu
i našla sam dva zubara na preporuku u Sesvetama,taj nije preko hzzo-a,i Zubar Miletić u Sesvetskom kraljevcu,ima stranicu na netu,taj ima preko hzzo-a. Mi idemo kod njega sa bebačicom idući tjedan,pa javim rezultate
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 21:07   #45
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Hej,mi smo isto novi u Dugom selu,pa to je sve blizu
i našla sam dva zubara na preporuku u Sesvetama,taj nije preko hzzo-a,i Zubar Miletić u Sesvetskom kraljevcu,ima stranicu na netu,taj ima preko hzzo-a. Mi idemo kod njega sa bebačicom idući tjedan,pa javim rezultate
ajde bas javi kakav je sa bebama, preporucili su mi njega, a malo mi je van ruke. ali ako zna s djecom otici cu.
ja sam svojedobno bila kod njega dok je radio/stazirao u drugoj ordinaciji i cinio mi se ok.
Old 05.02.2012., 11:43   #46
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
ajde bas javi kakav je sa bebama, preporucili su mi njega, a malo mi je van ruke. ali ako zna s djecom otici cu.
ja sam svojedobno bila kod njega dok je radio/stazirao u drugoj ordinaciji i cinio mi se ok.
Eto bili smo,i nisam baš oduševljena.Mislim,ok je on sa odraslima,ljubazan i stručan,ali o bebama od god i nešto baš se i ne kuži.
Npr,tražio je od nje da se nagne kao i odrasli unazad i otvori usta
a ona ga gleda i čudi se,jer ne razumije naravno,i naravno počne plakat jer joj je pokušao ugurat prst u usta...a on se čudi kak ga beba ne kuži. Onda me je pitao jel joj peremo zube dvaput dnevno,peremo,ak se to tako može nazvati...Još dojim,pa me pitao da kad mislim prestat,mislim,znam da to možda šteti zubekima,ali dojiti je u principu zdravo bar do 2 god
Eto,sve super,al sa bebama nema iskustva..
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 12:32   #47
da li netko zna za dr. Igor Vrančić-zubar u DZ Trešnjevka-kod Nehajske. On je zamjena za dr. Šalković Cerovski koja je otišla u penziju. Ona je bila jako hvaljena kao dječji zubar. dr. Vrančić je došao na njeno mjesto, kakav je sa malom djecom-moja je 2 god. stara i trebamo ići tek na prvi pregled
hvala
Old 22.04.2012., 22:52   #48
djecji stomatolog split

Molila bih preporuku za djecjeg stomatolga koji stvarno zna s djecom.Curica ima 3 godine i kutnjak joj je pokvaren al nikako da nademo provjerenog stomatologa(ja sa svojim nisam zadovoljna).Da je preko HZZO,stvarno nisam pril novcu.
Hvala!
nanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 14:36   #49
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
Zvonimir Klenkar, Ljubijska ulica u Dubravi, mlad, preeeedobar sa djecom, tolerancije i strpljenja ima na izvoz, ordinacija vrhunski opremljena, ma sve pohvale
dali radi i preko HZZO-a ili samo privatno?
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:34   #50
Molim preporuku za zubara koji je dobar u radu sa djecom, područje Zaprešića, preko HZZO.
Hvala!
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 13:25   #51
zna li netko dobrog dječjeg zubara u Osijeku koji hoće popravljati mliječne zubiće ili radi s ozonom ili laserom? Znate li cijene? hvala (molim na pp)

evo, pronašla sam dr. Mađar Josipa, na SIjenjaku-zna li ju netko, kakva je, kakve su cijene?

Zadnje uređivanje tasha0705 : 16.05.2012. at 13:57.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 06:41   #52
preporuka

molim preporuku za dobrog djecjeg zubara u zapadnom dijelu zg
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:50   #53
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
molim preporuku za dobrog djecjeg zubara u zapadnom dijelu zg
privatna poliklinika imed,selska cesta 90 a

dr. lana ili dr. ivana
Old 28.05.2012., 11:55   #54
Quote:
1408 kaže: Pogledaj post
dali radi i preko HZZO-a ili samo privatno?
Dr.Klenkar ti radi i preko hzzo-A
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 00:37   #55
Malo podižem temu jer trebam preporuku za dobrog stomatologa za djecu, na području zapada ili Novi Zagreb. Iako, ako je stvarno dobar, nije bitan kvart, ak treba vozim i do Dubrave za moju malu 2,5-godišnjakinju kojoj bi to bio prvi pregled.
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 19:28   #56
ima li netko info kakva je dr. Žužul Ruža iz Gornje Dubrave?

privat je ordinacija ali radi i preko hzzo ako sam dobro shvatila
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 15:35   #57
Mi smo pretežno zadovoljni s doktoricom Zdravkom Međugorac. Ima ordinaciju u Domu zdravlja na Srednjacima (Zagreb), tel. (01) 3841-415.
Jako je pažljiva.
Krenuli smo prije nekih godinu i pol, možda i više. Dolazili smo svakih 6-8 mjeseci, manje-više na upoznavanje što bi trajalo maksimalno desetak minuta, tako da se klinjo navikne.
Sad ima 4 godine, a prije mjesec dana smo imali prvi popravak i prošlo je bez ikakvih problema. Čudo jedno.

Toplo preporučujem što prije otići na upoznavanje sa zubar(ic)om.

(Ovo istom sam stavio i na Rodin forum)
TomD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:36   #58
Molim preporuku za dječjeg zubara u Rijeci?
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 23:45   #59
Kada bi trebalo krenuti sa tim upoznavanjem dijeteta sa zubarom?
IMaLe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 08:43   #60
Quote:
sarazg33 kaže: Pogledaj post
ja sam iz sesveta al preporuku za zubara tu ti nemama i idem u ljubijsku ulicu u dubravi kod dr klenkar zvonimira i o.k je a radi tamo i njegov brat mislim tomislav rade privatno i preko hzzo-a pa vidi ak hoćeš jedino kaj je bad kaj im je dosta gužva predpostavljam da kad ideš privatno nije
makik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.