Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 21:24   #1
Uskoro ex blond

ljudi sorry šta je offtopic ali ako nije problem da mi date savjet o farbanju. iman plavu farbanu kosu i plave oči i tila bi se ofarbat u nešto drugo.i da , iman svijetli ten. imate možda savjetić za mene pliiiiiiiz? unaprid fala
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:29   #2
U...samo ne crno...budući da imaš svijetli ten...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:31   #3
ovisi, moglo bi joj i crno dobro stajat, boja meda ce ti super stajat, sigurno, svijetlo do srednje smeda, narancasta, a mozda cak i neka crvena
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:32   #4
Quote:
corrinastyle kaže: Pogledaj post
ljudi sorry šta je offtopic ali ako nije problem da mi date savjet o farbanju. iman plavu farbanu kosu i plave oči i tila bi se ofarbat u nešto drugo.i da , iman svijetli ten. imate možda savjetić za mene pliiiiiiiz? unaprid fala
sve samo ne crna!!! ili odi hvataj malo sunca
pošalji sliku da vidimo što paše
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:44   #5
moraš paziti sa blajhanom kosom, loše reagira na farbanje.
Bila sam dugo plavuša i kad sam odlučila promjeniti boju prešla sam na toplije nijanse, smeđe, čokolada, boja meda... samo što moraš znati da neće od prve upaliti, ne znam možda kod frizerke hoće, al ja za to nemam živaca pa sam sam svoj majstor
ali nikako u crno, barem ne odmah, predrastično, prvo se malo navikni na tamnije tonove
play girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:15   #6
ljubav, seks, erotika... u koju od tih kategorija spada boja tvoje kose?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:17   #7
bila ja blonda i otisla u smedju sa crvenkastim tonovima,onako samo da se vidi kad je jako sunce,kao topla smedja
boja odlicna
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:20   #8
za vilinsku mušicu

a ne spada u nikoju, mislin da san se već ispričala za to. crno ne dolazi u obzir nisan ni mislila to ipak bi bila prevelika razlika
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 23:42   #9
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
U...samo ne crno...budući da imaš svijetli ten...
Uuuu ja znam prekrasnu crnku,svijetla put,zelene oci ... tako da nemoj davat curi krivi savjet, nek se ofarba u crno i uzme ljubicaste lece
Zivina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 19:22   #10
Meni je kosa bila izblajhana, oštećena, ma katastrofa i skužila sam da se moram hitno farbati, ako hoću da mi ostane još neko vrijeme na glavi. I onda sam otišla kod frizerke i rekla da hoću smeđe pramenove, da mi bude pola plavo, pola smeđe. Ona me nije baš poslušala nego je više bilo te čokoladne boje, ali sam prezadovoljna, boja mi bolje ide uz oči i kosa je tako mekana...
Evo kako je to izgledalo na početku: (sad već trebam opet)
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 19:28   #11
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Meni je kosa bila izblajhana, oštećena, ma katastrofa i skužila sam da se moram hitno farbati, ako hoću da mi ostane još neko vrijeme na glavi. I onda sam otišla kod frizerke i rekla da hoću smeđe pramenove, da mi bude pola plavo, pola smeđe. Ona me nije baš poslušala nego je više bilo te čokoladne boje, ali sam prezadovoljna, boja mi bolje ide uz oči i kosa je tako mekana...
Evo kako je to izgledalo na početku: (sad već trebam opet)


slatko, jako i jako ti dobro stoji, bar se meni svidja
peg_bundy_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 19:32   #12
Quote:
peg_bundy_89 kaže: Pogledaj post


slatko, jako i jako ti dobro stoji, bar se meni svidja
Hvala
Čisto usporedbe radi, ovako je to bilo prije (kosa mi je bila kao metla, vidi se tu!!!!)
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 22:41   #13
za nancy vu

ajme kako ti je bolje smeđa nego plava!!!!!!!!!!!!!!!!! smeđa ti prelipo stoji !
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:50   #14
Quote:
corrinastyle kaže: Pogledaj post
ajme kako ti je bolje smeđa nego plava!!!!!!!!!!!!!!!!! smeđa ti prelipo stoji !
Hvala! Ne znam, ja i dalje patim za tom plavom bojom, ali nekako mi je sad zdravlje kose važnije od boje. Pokušaj i ti sa smeđim pramenovima, frizerka mi je rekla da puno bolje idu smeđi pramenovi na plavu kosu nego obrnuto. Mada mi je to bilo teško povjerovati. Samo nađi neku frizerku koja će ti to dobro napraviti. Jer i moja mama i ja smo izvlačile smeđe pramenove na plavu kosu kod različitih frizerki i za isti novac njoj nitko nije ni primjetio razliku i kosa joj je bila suha, dok sam ja bila skoro skroz smeđa i kosa mi je još uvijek mekana i zdrava, potpuna suprotnost onoj izmučenoj od prije.

I btw. ne znam zašto me često tu zovu nancy kad je nacy, to je skraćeno od Nataša
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 03:43   #15
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Meni je kosa bila izblajhana, oštećena, ma katastrofa i skužila sam da se moram hitno farbati, ako hoću da mi ostane još neko vrijeme na glavi. I onda sam otišla kod frizerke i rekla da hoću smeđe pramenove, da mi bude pola plavo, pola smeđe. Ona me nije baš poslušala nego je više bilo te čokoladne boje, ali sam prezadovoljna, boja mi bolje ide uz oči i kosa je tako mekana...
Evo kako je to izgledalo na početku: (sad već trebam opet)
mislim da su komentari totalno suvisni...puno bolje ova opcija od one prije...ma grozno ti je ono izgledalo...jedna mala zamjerka frizerki..predebeli su mi ti pramenovi...to mi je ak ruzno kad ti naprave staze na glavi!!1
Ja sam prije bila smedja,sada sam dosta svijetla i svako toliko stavim pramenove,
ali ona mi ih tak fino napravi da se uopce ne vide od kuda dolaze sve mi nekak bude u skladu...bo..
probaj neku malo veseliju frizuricu...
Uzivaj!!
silver rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 16:43   #16
za nacy vu

sorry, učinilo mi se nancy ,nije namjerno
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 18:59   #17
ne vjerujem, kosa ti izgleda PUNO bolje! zbilja ne vjerujem! a i ljepse ti stoji ovo uz lice, oci ti dolaze do izrazaja vise ma neznam, super je.

moram i ja nesto napraviti od kose - uskoro
peg_bundy_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 20:01   #18
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Hvala! Ne znam, ja i dalje patim za tom plavom bojom, ali nekako mi je sad zdravlje kose važnije od boje. Pokušaj i ti sa smeđim pramenovima, frizerka mi je rekla da puno bolje idu smeđi pramenovi na plavu kosu nego obrnuto. Mada mi je to bilo teško povjerovati. Samo nađi neku frizerku koja će ti to dobro napraviti. Jer i moja mama i ja smo izvlačile smeđe pramenove na plavu kosu kod različitih frizerki i za isti novac njoj nitko nije ni primjetio razliku i kosa joj je bila suha, dok sam ja bila skoro skroz smeđa i kosa mi je još uvijek mekana i zdrava, potpuna suprotnost onoj izmučenoj od prije.

I btw. ne znam zašto me često tu zovu nancy kad je nacy, to je skraćeno od Nataša
Sorry,ali ona boja koju sam vidla na slikama je odvratna. Kosa oštećena,ma koma.
I nakon što gledam tu sliku ne mogu vjerovat da si tolko kosu uspjela oporavit.
Svaka čast.
Zdrava kosa je odma lijepa kosa.

I plava ti uopće ne stoji,ako te to tješi.
Pomiri se s tim da nekima plava boja ne stoji i gotovo.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 20:36   #19
je puno bolja ti je smeda...ma sve curke kad iz te metle ofarbaju smedu izgledaju ljepse a kosa zdravija
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:39   #20
ja sam se jednom iz plave farbala u smede i pala sam u depresiju svaki put kad bi vidla plavusu u gradu. nije proslo ni dva tjedna a vec sam se blajhala...
zato razmisli. znam puno cura koje nisu mogle podnijet bit smede. jednom plava uvijek plava. kolko god smeda kosa bila ljepsa, zdravija, sjajnija, plavo je ipak plavo
*sarah* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.