Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 16:39   #1
Shopping u Kanadi

postavljam pitanje, iako sumljam da ce naici na respons

ako netko ima ikakva iskustva sa shopingom u montrealu i torontu (nijagarini slapovi), molim da udijelite
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:38   #2
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
postavljam pitanje, iako sumljam da ce naici na respons

ako netko ima ikakva iskustva sa shopingom u montrealu i torontu (nijagarini slapovi), molim da udijelite
Bija mi je kum i prijatelj u kanadi.
situacija ti je ovakva tehnika sta god ti srce pozeli je bagatela a da ne govorin da pola stvari sta oni imaju mi nemamo a to sta oni imaju je najnovije i duplo jeftinije nego u nas.moj savjet ako zelis kupit nesto sebi mp4 digitalac ili slicno kupi u kanadi!
sta se tice robe ista stvar u njih su stalno snizenja nekakva mozes kupit robe za jeftine pare i to ''marke''.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:54   #3
pitaj zg81 ona živi u kanadi
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 21:35   #4
hvala ponistra na infu, bas bi si i kupila mp3 player, a mogla bi i digitalce pogledat

hvala girly, pitat cu
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 01:16   #5
Thumbs up PITATI MENE

To nije istina da je u Torontu jeftinije iako imaju veliki izbor svega!!
Znaci ovako ako ces kupovati europske marke to ti se onda sigurno ne isplati jer je tu to puno skuplje. Tu je ok ako kupujes calvin klein ili guess i to neko sl smece ali gucci,prada i sl jebeno skupo
Ja zivim u Torontu i u hr tako da znam sta pricam.
Ako te nesta odredeno zanima pitaj mene....ja cu te uputiti u sve.
Inace tu ti je deasel jb skup ono 400dolara hlace pa ti sada odluci!!
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 01:24   #6
Arrow

Istina da su tu snizenja ali ne stalno....tu se taxe placaju pa je sve jako skupo
Inace dobar shopping mozes obaviti u americi tamo je totalna ludnica i bolje su cijene. A za tehniku ista stvar kao i kod nas. Ako ces kupiti sony kameru onda ces ju manje platiti kod nas. Jedino ako kupujes preko ebaya sto je tu to jako popularno i svi rade!!

manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 10:52   #7
a ja san dobija druge info! ljudi su kupovali tehniku ultra jeftino tipa canon!!! za odjecu necu govorit ali znan da su i odjecu platili jeftino sportske marke su kupovali!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 15:51   #8
Quote:
manuela88 kaže: Pogledaj post
Istina da su tu snizenja ali ne stalno....tu se taxe placaju pa je sve jako skupo
Inace dobar shopping mozes obaviti u americi tamo je totalna ludnica i bolje su cijene. A za tehniku ista stvar kao i kod nas. Ako ces kupiti sony kameru onda ces ju manje platiti kod nas. Jedino ako kupujes preko ebaya sto je tu to jako popularno i svi rade!!

taxe vrate nakon sto se na aerodromu ovjere racunu, u hrv posti, ili?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 16:16   #9
ja bila

evo ovako ja bila u torontu prije godine dana...garderoba ful jeftina nor. gap, old navy, banana republic.....(nešto malo skuplji brand) i to se definitivno isplati kupiti...ista je situacija i s dječjom garderobom jeftino jeftino....u torontu imaš masu shoping mall-ova.....obiđi ih sve ali prije na internetu pogledaj kada je u kojem nešto na sniženju....i još nešto, kada kupiš nešto od toga čuvaj te račune, naime ako npr kupiš nešto u Gap-u po 30 dolara, a nakon par dana u drugom njihovom dućanu isti tu stvar nađeš za 20 dolara, oni ti razliku od 10 dolara odmah vraćaju nakon što im na kasi samo pokažeš račun....vjeruj mi ovo je garant istina.....
u torontu imaš veliki shoping mall ETON CENTAR u samom centru...uf odmah mi je muka kad se sjetim čega sve tamo ima ajme ajme...ludilo....želim ti ludi i dobar shoping
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 05:54   #10
Arrow PITATI MENE

To samo ako kupis stvari tipa laptop onda imas te zavrzlame na aerodromu.

Gle ok vi ste culi ovo i ono ali ja tu zivim i znam kakva je sitoacija. Ali isto ovisi sta kupujes. Normalno da ako tu kupujes gap da ce biti jeftinije nego u hr jer gap je americki proizvod. Ali tu su dosta nabili cijene jer na svaki taj artikl koji se prodaje ide taxa,renta tog lokala i jos sto drugih gluposti....i na kraju bacas lovu. Ali da istina je da ako nes kupis za 20 dolara illi vise i onda dodes nakon tjedan dana i vidis da je to sada 10dolara vratit ce ti lovu. Ma sto se tih nekih stvari tice Toronto je super. Tu se stvari uvijek mogu vratiti. Ja sam tu ove zime kupila sebi guess kaput za 500dolara i vratila ga poslje dva tjedna jer sam nasla bolji u BCBG storu
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 06:02   #11
Arrow PITATI MENE

Eaton centar je cool ali najbolji i sa najvise izbora je yorkdale centar i s tim se svi slazu koji zive u Torontu. Eaton je nekada davno bio jedan od boljih. Ali cool je i ako odes u sam centar vani u shopping ....onako na ulici kao u ilici...tamo se nekada nade svasta. Sve ovisi sta kupujes znaci koji brand!!

Najboljih cipela ima u brown shoesu i town shoesu.....
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 06:10   #12
Arrow PITATI MENE

Ima jedna trgovina zove se WINNERS to je kao skladiste u koje salju robu koju te neke trgovine nisu mogle prodati ili jednostavno sto je od prosle sezone.
Ima cool marki tipa calvin klein,tommy hilfiger,guess,armani,pucci...ali to ovisi kada ces doci jer oni svaki tjedan dobiju drugu robu. Tamo se nekada isplati kupovati neke vece marke. Ali nije ni sve od prosle sezone jer ja sam vidjela tommy hilfiger torbu za 50 dolara i ista takva kosta u eaton centru 160dolara. To sam bas vidjela prije par dana. I znaju dobiti cool sportskih stvari...ali kao sto sam vec rekla sve ovisi kada si tamo i dali ces bas naici na tak sta.

manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 23:40   #13
hvala na odgovorima, ima winners u blizini, pa cu ga svakako obici. glede toronta, pitanje je hocemo li se zadrzat tamo vise od jednog dana, ali ako budemo, svakako cu otici u taj mall

kiss
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.