Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 09:43   #561
Thumbs up

Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Sledeće pojave sam iskusio na sebi osjetim često da primam energiju putem lijeve ruke pogotovo preko mobilnog telefona ako sam objavio nešto veoma pozitivno i korisno što sam primio putem intuicije na internet. Zna se desiti da trnci energije struje u mom lijevom dlanu osjećam da mi se pozitivna energija koju sam odaslao putem interneta vraća umnožena i ulazi kroz lijevi dlan.

U drugom slučaju sam poslao energiju na daljinu kroz mobitel držao sam ga u rukama i kada sam zatražio blagoslov i iscjeljenje za bolesnu osobu koju sam vidio na facebooku. Prošli su mi trnci kroz lice i vrh nosa energija je izašla kroz ruke u telefon. Siguran sam da je ta osoba primila priljev iscjeljujuće energije.
Koji mobitel imas? (Smart phone)
Ako je istocnjacki - odmah ga baci!
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 09:42   #562
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Koji mobitel imas? (Smart phone)
Ako je istocnjacki - odmah ga baci!
Samo Iphone.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 10:27   #563
Quote:
Anamarijazagreb kaže: Pogledaj post
U Banja luci postoji bieONERGIČAR

ZVONIMIR RADMAN ZVONKO koji NEMA VEZE SA NIĆEM

čovijek SAMO psihički UBJEDI JADNE LJUDE I MILIJUNE ZARADIO .

lJUDI SAMO POZITIVA I NE BACAJTE NOVAC
Anamaria moram da odgovorim na vas komentar. Da nije bilo Zvonka ja nikada nebi imao svoju djecu. Bili smo kod milion doktora i nista nisu mogli uraditi a stvarno su svi htjeli pomoci. Izvinite ali me i razumite da ja ne mogu presutati vas komentar jer je taj covjek uradio najvecu stvar za nas. Kada bih vam nabrajao kome je sve pomogao nebiste mi vjerovali.
baltik79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.