Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 15:14   #1
Muške traperice

pozdrav svima,

trebam savjet za kupnju traperica. inače sam dosta mršav pa uvijek imam problema sa traženjem traperica, a i tu je još i moj zahtjevan ukus pa vam je to kombinacija snova

e sad, uvijek si gledam neke kvalitetne jer ih zbilja puno nosim. do sad sam nosio levisice i diesel, ali prve se nisu baš iskazale po kvaliteti, dok dieselove su mi postale previše šminkerske, bez obzira na kvalitetu. hilfiger više neću kupiti jer ih nose wannabe snobovi, a replay neću iz principa.

pa me sad zanima kakve su one seven jeans, true religion i te koje nisu baš toliko česte kod nas? ili ako znate još koje dobre pa predložite

za ove dvoje znam da ima tamo u draškovićevoj, ali za koji dan idem u graz pa slobodno napomenite ima li ih tamo.

hvala!
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 12:51   #2
Wrangler, u Avenue Mallu, bio san nedavno i imaju dobru ponudu

kvaliteta standardno odlicna za te novce
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 13:13   #3
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
Wrangler, u Avenue Mallu, bio san nedavno i imaju dobru ponudu

kvaliteta standardno odlicna za te novce
hvala nisam ih još nosio, ali cijene su kao u levisu, ili? (od 500 na dalje?)
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:51   #4
da, 500-600Kn, po meni jako povoljno, pogotovo kad se uporedi sa Levisom koji je ocajan
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 22:25   #5
dragi neces hilfigerice najobicnije jer ti je snobovski?? a razmisljas o true religion i seven jeans (nemam nista protiv osobno )? ja glasan za sedmice sretno
__________________
kako oblikovati potpise
ihavestylebitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 23:39   #6
Quote:
ihavestylebitch kaže: Pogledaj post
dragi neces hilfigerice najobicnije jer ti je snobovski?? a razmisljas o true religion i seven jeans (nemam nista protiv osobno )? ja glasan za sedmice sretno
meni su hilfiger i ralph lauren snobovske marke, jer su skupe a dizajn i kvaliteta su očajni. Isto kao i Lacoste. Uostalom, hrpa ljudi ih nosi. A seven jeans i true religion nisam još na nikome vidio, ili ih ne znam prepoznati.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 00:01   #7
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
meni su hilfiger i ralph lauren snobovske marke, jer su skupe a dizajn i kvaliteta su očajni. Isto kao i Lacoste. Uostalom, hrpa ljudi ih nosi. A seven jeans i true religion nisam još na nikome vidio, ili ih ne znam prepoznati.
Za Hillfigera se slažem skroz. Puno para, kvaliteta . Laurena ne nosim, Lacoste mi nosi stari al` se ne žali.

Meni je osobno genijalan Esprit i Tom Taylor. I po meni jako kvalitetni. Što god kupim, traje.

Jeans uzimam u New Yorkera, zbog kroja, koji je meni kao saliven.
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 13:23   #8
esprit ima neke ocajne pazarske krojeve, a buduci da su im majice iz mog iskustva za jednokratnu uporabu, nekako sumljam u kvalitetu ostale robe
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 13:47   #9
Dsquared2 traperice ne nose puno po gradu,pa mozda nije snobovski meni su te traperice prejebene,ali još nisam skroz popizdio da pljunem 2500 -4000 kn za traperice..ali sam sa D&G potpuno zadovoljan kvalitetom,cijenom i dizajnom

što se tiče kvalitete,od nekih manje razvikanih marki,oduševili su me C.P.company, Bikkembergs, Never without you i Guru (u nekim stvarima)...mislim da je i Polo Ralph Lauren većinom dobre kvalitete,za Hilifiger nemam pojma jer nemam ništa,ali su mi prije navedeni talijanski brandovi puno bolji,pogotovo što se tiče kroja i veličina
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 14:24   #10
Dsquared ti je uvoznik za Hrvatsku - Konjščinska. Imam ti vezu tamo pa ti ih sredim po 120 kn.

Šalim se, neću sređivat nikom ništa
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 14:37   #11
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
esprit ima neke ocajne pazarske krojeve, a buduci da su im majice iz mog iskustva za jednokratnu uporabu, nekako sumljam u kvalitetu ostale robe
Ne znam, ja odjeću iz Esprita kupujem u Londonu, na West Endu i savršeni su im krojevi. Dok mi je Hillfiger našminkani ciganluk.
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 15:01   #12
seven jeans cijene se krecu ok0 1500kn a true religion oko 2500...pa sad ti vidi...vjerovatno ih neznas prepoznat a da i znas nebi vidao ljude kod nas u tome (...

ma kakav esprit?? dont even think about it...čovjek se raspituje za true religion i seven a vi mu nudite esprit
__________________
kako oblikovati potpise
ihavestylebitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:44   #13
Quote:
ihavestylebitch kaže: Pogledaj post
seven jeans cijene se krecu ok0 1500kn a true religion oko 2500...pa sad ti vidi...vjerovatno ih neznas prepoznat a da i znas nebi vidao ljude kod nas u tome (...

ma kakav esprit?? dont even think about it...čovjek se raspituje za true religion i seven a vi mu nudite esprit
A slušaj, ne znam kakvog je on financijskog stanja. Ja sam mu dao Esprit i Tom Taylor tko može skoro svatko kupiti. Ako može dat za True Religion i 7 jeans, slobodno, iako je to u ovom dijelu Europe upitnog podrijetla.
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:10   #14
u tom slucaju Versace ili D&G, pod Versace mislim na VJC jer su prve linije khm...skupe
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 19:46   #15
neznam...al to je istina da su upitnog podrijetla...zasto ne replay to si isto moze skoro svatko priuštit, a to iz principa...? glup ti je taj princip imaju stvarno super modela bas za tebe šta si kao mršav pa one sa đepovima...
__________________
kako oblikovati potpise
ihavestylebitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:08   #16
Slažem se da mu je glup taj "princip". Neće Levis, neće Diesel, neće Hilfiger, neće Replay. A kaj onda oće?! Nabrojao je sve "bolje" proizvođače traperica. Čisto sumnjam da su ove koje on hoće bolje od Diesela.

Btw., ne znam, meni Replay nije baš za mršave (barem dečke). Ja uzimam njihov najmanji broj (30) i još su mi široke.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:14   #17
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Slažem se da mu je glup taj "princip". Neće Levis, neće Diesel, neće Hilfiger, neće Replay. A kaj onda oće?! Nabrojao je sve "bolje" proizvođače traperica. Čisto sumnjam da su ove koje on hoće bolje od Diesela.

Btw., ne znam, meni Replay nije baš za mršave (barem dečke). Ja uzimam njihov najmanji broj (30) i još su mi široke.
ah da jedino to sa brojevima kod replaya sad sam se sjetila... a ove koje on hoće su predobre za njega ako pokusava sva samo ne biti snob... neznam pogledaj u gurua oni imaju male brojeve
__________________
kako oblikovati potpise
ihavestylebitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:19   #18
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Slažem se da mu je glup taj "princip". Neće Levis, neće Diesel, neće Hilfiger, neće Replay. A kaj onda oće?! Nabrojao je sve "bolje" proizvođače traperica. Čisto sumnjam da su ove koje on hoće bolje od Diesela.

Btw., ne znam, meni Replay nije baš za mršave (barem dečke). Ja uzimam njihov najmanji broj (30) i još su mi široke.
I ja stvarno ne kužim taj neki princip ?
kažeš da si izbirljiv, ali nećeš jedne od najjačih marka ( bar u ovom dijelu Europe) traperica zbog toga što ih nose wannabee snobovi i zbog principa.

Ne kužim, želiš nešto vrijedno tvom ukusu, a ne želiš najzastupanije marke u Hrvatskoj ?

Otiđi na pazar. Ili u megametropolu.
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 20:25   #19
Quote:
Underground King kaže: Pogledaj post
I ja stvarno ne kužim taj neki princip ?
kažeš da si izbirljiv, ali nećeš jedne od najjačih marka ( bar u ovom dijelu Europe) traperica zbog toga što ih nose wannabee snobovi i zbog principa.

Ne kužim, želiš nešto vrijedno tvom ukusu, a ne želiš najzastupanije marke u Hrvatskoj ?

Otiđi na pazar. Ili u megametropolu.
svaka čast za komentar ali nisi spomenio najbitnije...spominje true religion i 7j razmišlja o njima a nema ih deset ljudi u hrvatskoj
__________________
kako oblikovati potpise
ihavestylebitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:04   #20
a marke u jeesa? ne znan, ono g-star, humanity i šta ja znan više. ja tamo uvik kupujen, a ima i za muške. cijene su ok. oko 1000 kn.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.