Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 15:28   #1
Muškarac Lav?

Jeste kad bile u vezi s muskarcem Lavom?

Dajte opisite i to cudo!

Ja nisam, zato pitam al imam tu neku epizodu koja traje vec 3 mjeseca i totalno je iscrpljujuca.

Koji manipulator! Nece popustit ni inch-a! Necu ni ja!

Ja tu ne bih vezu nego bih samo malo probala ono ko lakmus papirom, da vidim kako je, onako sve neobavezno, a on takvo nesto nece, ne i ne, vezu ili nista!

A meni veza s njim mirise na tiraniju, ono neka stroga pravila pretpostavljam, o odanosti, vjernosti i slavljenju boga Njega.

Zahebajem se ja sa svime time, pokusavam jos uvijek smijuckat i okretat na salu i bockat ga i tako al isto me dira, sto mi je jako cudno za mene,

I eto, pozdravili smo se jucer zauvijek, nitko nije popustio

Al poslije svega opet, totalna sam zbunjola, ne mogu vjerovat da i takvi ljudi kao on postoje.. njemu je moj avanturisticki duh iritirajuci i nece gubit vrijeme ako se ne radi o pravoj vezi
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 15:39   #2
Zašto nisi na astrologiji postavila topic?

Kratka crtica za lavove: dok je sve po njegovom i dok se diviš njegovoj Kraljevskoj Veličini , divan je.
Pokaži da se ne slažeš s njime u nečemu ili da ne odobravaš njegove stavove? Poludjet će.

Jednom ga razočaraj, možeš ga prekrižit.

I da, čudno da taj tvoj želi vezu pod svaku cijenu.
Lavovi inače i nisu nešto konvencionalni po pitanju veza, pače, bježe od toga dok god mogu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 15:41   #3
Ovaj moj je dosta stariji, 37 god i jos uvijek slobodan pa se sav ustrtao pretpostavljam.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 16:28   #4
muški lavovi su ti mamine maze i gotovani ... dugo ostaju neoženjeni ili uopće bez ikakakve čvrste veze, a kad se na to odluče onda je to zato jer je mama prestala biti dobar servis za njihove potrebe, pa sad traže novi (ili bolje rečeno - novu mamu)
često se u zrelim godina žene već na gotovo (instant familije ; razvedene žene ili udovice s 1-2 djece razvijenijeg uzrasta)
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 16:29   #5
eleuthera zna
a ni madame hooch nije daleko
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 16:33   #6



Lavčina.
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:41   #7
potpisujem sve gore navedeno
BlueMoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:49   #8
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
muški lavovi su ti mamine maze i gotovani ... dugo ostaju neoženjeni ili uopće bez ikakakve čvrste veze, a kad se na to odluče onda je to zato jer je mama prestala biti dobar servis za njihove potrebe, pa sad traže novi (ili bolje rečeno - novu mamu)
često se u zrelim godina žene već na gotovo (instant familije ; razvedene žene ili udovice s 1-2 djece razvijenijeg uzrasta)


mene je jedan lav ostavio rijecima "nisi mi dovoljno mama"
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:49   #9
He he he...svi lavovi koje ja poznam su goropadni, samodopadni i egoisticni do bola. I onda mi se prije dvije godine dogodi da mi jedan takav pomuti um. Upravo kako je Ona rekla, manipulator, i upravo kako je jos navedeno, osoba koja bjezi od vezanja, ali ipak zeli znati da tu negdje ti cekas samo njega. Odbolovala ja njega i onda dodje drugi, isti mjesec rodjenja, par dana ranije i par godina kasnije. Sad smo u vezi 5 mjeseci i sve karakteristike Lava su tu. Divi se njegovoj velicini i hrani njegov ego i zivot je lijep. I ovaj je prilicno veliki manipulator, ali sva sreca pa sam bar dijelom naucila iz prosle pogreske i ne ostavljam prostor za manipulaciju.
Sama mrzim generaliziranje, ali ipak lavove ne bih preporucila
seven_of_nine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:51   #10
Quote:
seven_of_nine kaže: Pogledaj post
Sama mrzim generaliziranje, ali ipak lavove ne bih preporucila
al ćeš ipak jednog uzet za sebe
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:58   #11
Pa ovog cu jos malo zadrzat, cisto dok ne dosegne bikovski prag tolerancije
seven_of_nine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 19:35   #12
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
eleuthera zna
a ni madame hooch nije daleko
A ti si, pretpostavljam, lav?

Kako ne bih znala, okružena sam muškim lavovima cijeli život.
Imala sam jako dobrog prijatelja lava. Naglasak na la.

Izuzetno sebični, ako i rade uslugu, napravit će ju kad njima paše i kako njima paše. No, u globalu, ne vole raditi usluge ljudima.

Svugdje piše da su širokogrudni (mislim na opće karakteristike znakova) no ja sam ih doživjela kao prilično škrte ljude.

Nije da nemaju dobrih osobina, imaju, ali ove loše nekako uvijek više dođu do izražaja jer život nije med i mlijeko, a oni se u kriznim situacijama ne iskažu baš.

Moram nadodati da postoje velike razlike u lavovima prve, druge i treće dekade.

Obično traže ženu koja im u svemu može parirati, ali da se ipak ne ističe previše (da ne bi njega zasjenila ), koja je samostalna (po mogućnosti da zarađuje vrlo dobro, dovoljno za oboje, just in case ), jako im je bitan dojam koji partnerica ostavlja na van, preziru nedolično ponašanje i ekscese bilo koje vrste.

I istina je da u ženi traže mamu. Odmah nakon drolje.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 19:56   #13
Ah ja sam se sad sjetila da mi je jedna frendica imala muza lava, ono skolovala ga dok je zavrsio faks, nikad nije radio, sebican do daske, on to sve nesto noble i s visine a poslije kad je rodila bebu ostavio je i zavrsio s njenom najboljom frendicom

Al mislim da se to meni ne moze dogodit hehe, mislim da ja sad hranim nekoga dulje od mjesec dana u ime nicega a pogotovu ne u ime neke uzvisene ljubavi a i na nos bi mu sve to izaslo samnom hehe.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:08   #14
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Ovaj moj je dosta stariji, 37 god i jos uvijek slobodan pa se sav ustrtao pretpostavljam.
Od tebe je stariji 37 godina? Pa koliko onda ima, 856 godina?!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:11   #15
Imam ja dečka lava.
Ne znam, od svega ovog što je tu sve spomenuto mogu jedino reći da voli biti glavni.. I volio bi biti uvijek u pravu no sve je stvar toga kak se postavite prema njima.. Ak nisi u pravu, onda nisi i utuvit ću ti ja to u glavu kak god teško bilo (ja sam vaga).
Al inače, ima jako puno razumijevanja, ne voli ljude koji lažu i glume, no za one za koje smatra da su iskreni bi dao i ruku u vatru. Pogotovo za najbolje prijatelje.
I da, iskren je do bola. Ponekad kad bi ja rađe htjela čuti nešto lažno, on će reći istinu u svakoj prilici, koliko god to nekome smetalo ili ne. I velike su maze i vole tepati.
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:13   #16
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Od tebe je stariji 37 godina? Pa koliko onda ima, 856 godina?!
Tako nekako.. m'lord sto hoce rec da sam i ja stara ko metuzalem
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:18   #17
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post

I istina je da u ženi traže mamu. Odmah nakon drolje.
jedino se ovo ne slažem. lavovi koje ja poznajem ne dopuštaju da njihove žene budu drolje, nego žele doma totalne pristojne čistunke. baš mame. dobre korisne i privržene. nikako drolje. dvojica lavova koje ja znam ne dopuštaju ženama ni da si depiliraju bikini zonu
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:23   #18
Quote:
britanske.macke kaže: Pogledaj post
dvojica lavova koje ja znam ne dopuštaju ženama ni da si depiliraju bikini zonu
ma daj?

sto bi onda rekli na operaciju grudi?

a ne dopustaju velis..tek sam sad to vidila.. kako moze netko u 21 stoljecu nekome nesto ne dopustat
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:38   #19
Quote:
Simmy kaže: Pogledaj post
Imam ja dečka lava.
Ne znam, od svega ovog što je tu sve spomenuto mogu jedino reći da voli biti glavni.. I volio bi biti uvijek u pravu no sve je stvar toga kak se postavite prema njima.. Ak nisi u pravu, onda nisi i utuvit ću ti ja to u glavu kak god teško bilo (ja sam vaga).
Al inače, ima jako puno razumijevanja, ne voli ljude koji lažu i glume, no za one za koje smatra da su iskreni bi dao i ruku u vatru. Pogotovo za najbolje prijatelje.
I da, iskren je do bola. Ponekad kad bi ja rađe htjela čuti nešto lažno, on će reći istinu u svakoj prilici, koliko god to nekome smetalo ili ne. I velike su maze i vole tepati.
Hmmm..no comment
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 21:48   #20
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Hmmm..no comment
Zašto??
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.