Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 16:38   #1
Boogie el ceitoso (2009)

Evo kako to izgleda kad Johnny Bravo poludi i krene naokolo kokat ekipu i karat žene hehehe. Ne znam za vas, ali meni se sviđa mi se ta lagana noir atmosfera/izgled filma...čini mi se da bi ovo mogao biti baš zabavan i cool crtić...no vidjet ćemo 2009. Ali da ne bi pomislili da je netko zaista pokrao Johnnya, riječ je zapravo o ekranizaciji poznatog (ja nikad čuo za njega) istoimenog Argetinskog stripa Roberta Fontanarrosa...



IMDB

Official site

TRAILER

RADNJA
Quote:
The story revolves around Boogie "el aceitoso" (roughly translated as "the oily"), the best hit man in the city, or at least he thinks so. When the biggest mafia boss in town needs to get rid of a key witness, he hires Blackburn, who is starting to take jobs away from Boogie. When Boogie finds out he decides to prove to everyone that he is still number one.
SLIKE

__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:36   #2
Evo novi trailer...doduše na Portugalskom...ili španjolskom...koji već jezik govore u Argentini...ali izgleda odlično...sviđa mi se taj spoj noira i animea...pogledajte i sami...

TRAILER 2

Inače, junaka opisuju kao svojevrsnu karikaturu tipičnog američkog akcijskog junaka i koji nije nimalo politički korektan – prezire crnce i homoseksualce, a kao pravi seksist žene koristi samo kad treba nešto povaliti ili premlatiti te ga u mnogo toga uspređuju sa jednim drugim latino junakom - Torrenteom

Izvor:Filmski Net

Evo vam i jedna ilustracija iz stripa...

__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.